Kalıcı Makyaj Uygulamaları ANKARA KALICI MAKYAJ KIL TEKNİĞİ

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

ayfersuzen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
2
0
49
ANKARADA ÇUKURAMBAR NİLLS GÜZELLİKTE KIL TEKNİĞİ KAŞ KONTÜR ARAŞTIRMALARIM SONUCU NİLÜFER OHRİ Yİ BULDUM. KAŞLARIMA KIL TEKNİĞİ KAŞ ÇALIŞMASI UYGULADI. KAŞIMIN GÜZELLİĞİNDEN SONRA EYELİNER DA YAPTIRDIM. TAM İSTEDİĞİM GİBİ OLDU NE İNCE NE DE KALIN. ÇOK MEMNUNUM AYNI ZAMANDA MERKEZDE BÖLGESEL İNCELME LAZER EPİLASYON CİLT BAKIMI KALICI OJE PROTEZ TIRNAK BİRÇOK KONUDA HİZMET VERİYORLAR. TEMİZ VE GÜVENİLİR BİR MERKEZ.

Ankara Tunalı Hilmi'deki Cansu Durkun da çok iyi bu konuda. Hem Kaş hem dudak hem eyeliner konusunda yurtdışında birçok eğitim almış, ben gittim yerini gördüm ortam çok güzel ve steril ücretsiz öngörüşme ve çizim yaptırdım hatta fakat hamile olduğum için işlem yaptıramadım. Amaçları para kazanmak olsa her şeye rağmen yaparlardı kendileri beni uyardılar hamile iken işlem yapamayız diye bu şekilde de güvenimi kazandılar. Instagram hesaplarından takip etmelisiniz çok güzel işler yapıyorlar.

Hatun köylü gözü kapalo girilebilir işibde oldukça iyi süper işlemleri var. Ankarada Kaş alım ve yapım konusunda çok başarılı denebilir. İnstegrandan işlemlerimize paylaşıyor takip ediyorum işi mükemmel.

X