İğneli Epilasyon konya da iğneli epilasyon yaptıran varsa lütfen yardımcı olun ! acil !

Merhaba, ben de gülbanuya gitmeyi düşünüyordum fakat arkadaşın yazdığı biraz kafamı karıştırdı. Daha önce kötü tecrübelerim oldu ama hiç iz kalmadı. Gittiğiniz yer hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Ben mesela saatlerce yaptırmak istiyorum ama çoğu yer 10-15 dkyı geçmiyor burası uzun işlem yapıyor mu? Cevaplarsanız çok sevinirim. Konyada iyi bir yere yaptıran birine çok ihtiyacım var parasını geçtim artık yeterki kurtulayım lütfen yardım edin :KK43:
Evet tabii. Gittiğim yer dakika usulü çalışıyor. Kaç dakika çalışıldıysa onun ücretini ödüyorsunuz. BAna kimi zaman 3 saat çalışıldı kimi zaman 15 dk tüylerinizin yoğunluğuna göre değişiyor. Yaptırdığınız için biliyorsunuzdur zaten.

Evet tabii. Gittiğim yer dakika usulü çalışıyor. Kaç dakika çalışıldıysa onun ücretini ödüyorsunuz. BAna kimi zaman 3 saat çalışıldı kimi zaman 15 dk tüylerinizin yoğunluğuna göre değişiyor. Yaptırdığınız için biliyorsunuzdur zaten.
Bu arada benim tüylerimi fadim hanım bitirdi gülbanuda dilerseniz numarasını veriyim bi görüşün

Merhaba öncelikle eger suçlamalarınız aslı olsaldı mahkemeye verirdiniz kimsenin günahını almayın ayrıca madem bu kadar şikayetçi var neden hala iş yeri açık bunu düşünmek lazım ayrıca benim bütün ailem Gülbanu Güzellik Merkezinde yaptırdı ve hiçbir problem yaşamadık sizin cildiniz hassas olabilir ama bu sizin kurumları bu kadar kolay şekilde karalabileyeceğiniz anlamına gelmiyor. Gerçekten tüylerden kurtulmak isteyenlerin Konya' da gideceği tek yer bundan adım kadar eminim bu yorumu görüp aklında şüphe olan bana yazabilir sevgilerler.

aynen hepsi sahtekarhatta şu sıralar bir güzellik salonu var inanılmaz reklam yapıyor ama bir halttan anladıkları yok açıldığı günden bu yana kaç tane personel değiştirdi Cilt konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayan kişilere cilt bakımı yaptırıyorlar baya komik :)
Merhaba kulübünüze yeni üye oldum. Kendim dahil tüm vücudumun belirli yerlerini iğneli epilasyon ile tedavi ettirdim. Ayrıca 10 yaşındaki kızımda aşırı tüylenme oldu ve hormonlardan kaynaklanmadığını tespit ettirdik. Önce doktorlarla görüştük sonra Gülbanu Güzellik Merkezine gittik. Sonra kızımın kol,koltukaltı ve yüz bölgesindeki tüm tüylerinden kurtulduk üstelik hiç iz kalmadı. Sadece çocuğum erken gelişim göstermişti bizde tedavisini yaptırdık ancak buradaki bu merkez hakkındaki yorumları okuyunca çok üzüldüm. Şansım adına Gülbanu Güzellik Merkezi çalışanlarını kutluyorum başarılarının devamını diliyorum herkese tavsiye ederim.

Merhaba ben çok memnun kaldım sizede öneririm mutlaka gidin eger gerçek çözüm istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim 😊

Merhaba öncelikle eger suçlamalarınız aslı olsaldı mahkemeye verirdiniz kimsenin günahını almayın ayrıca madem bu kadar şikayetçi var neden hala iş yeri açık bunu düşünmek lazım ayrıca benim bütün ailem Gülbanu Güzellik Merkezinde yaptırdı ve hiçbir problem yaşamadık sizin cildiniz hassas olabilir ama bu sizin kurumları bu kadar kolay şekilde karalabileyeceğiniz anlamına gelmiyor. Gerçekten tüylerden kurtulmak isteyenlerin Konya' da gideceği tek yer bundan adım kadar eminim bu yorumu görüp aklında şüphe olan bana yazabilir sevgilerler.

Merhaba kulübünüze yeni üye oldum. Kendim dahil tüm vücudumun belirli yerlerini iğneli epilasyon ile tedavi ettirdim. Ayrıca 10 yaşındaki kızımda aşırı tüylenme oldu ve hormonlardan kaynaklanmadığını tespit ettirdik. Önce doktorlarla görüştük sonra Gülbanu Güzellik Merkezine gittik. Sonra kızımın kol,koltukaltı ve yüz bölgesindeki tüm tüylerinden kurtulduk üstelik hiç iz kalmadı. Sadece çocuğum erken gelişim göstermişti bizde tedavisini yaptırdık ancak buradaki bu merkez hakkındaki yorumları okuyunca çok üzüldüm. Şansım adına Gülbanu Güzellik Merkezi çalışanlarını kutluyorum başarılarının devamını diliyorum herkese tavsiye ederim.
Ben sizi hiç anlamadım söz ettiğiniz yere bir şey demedim nereden çıkardınız? Lütfen yazdıklarımı çarpıtmayın

Gittim ilk seanstan 20 gün geçti henüz bir şey söylemek için erken olabilir ama şu anlık ben de bir problem yok eğer memnun kalırsam bir diğer seans sonra da o zaman herkese seve seve önericem
Çok çok çok teşekkür ederim size ya, lütfen beni haberdar edin olur mu? 🙏🏻 Yüzüm de ki kıl problemi için dermatologa gitmeyi düşünüyorum fakat diğer bölgeler için iğneli istemiştim. Tekrardan çok teşekkür ederim 🙏🏻🌻

Arkadaşlar ben daha önce bir çok güzellik salonuna gittim ama sonuç alamadım lazerde bepsi geri geldi adanadan gelin geldim şu an inci güzeliğe gidiyorum nenehatun parkında çokta memnunum yüzüme iğneli epilasyona başladım iz falan kalmadı oda çok iyi gidiyor çok ilgili temiz bir yer bide yıllardan beri işin içindeler sahibi sağlıkçı hatta hormon bozukluğu olduğunu anladılar gittim endokrine Hormonum bozuk çıktı oysa adanada yaptırıldığım yer anlamamıştı düzgün ve güvenilir tavsiye ederim inşallah sizde iyi bir yer bulursunuz

Ben gülbanu güzellik merkezine gidiyorum . İnce sık tüylerim vardı, ilk seanstan itibaren yüzde sekseni azaldı, yapan kişinin eli çok hızlı ben geniş bölgeler yaptırmama rağmen hemen bitiriyor. Tavsiye ederim hem tüy köklerini ıskalamıyor hemde eli çok hızlı.

Gülbanu güzellik salonuna bende gittim azalıyor ama bende o kadar hızlı azalmadı hatta bazı bölgelerde tek seansta en fazla %15-20 falan azalma oldu. Bence kişiden kişiye değişiyor önce ufak bi yerde deneyin memnun kalırsanız devam edin . Ben dayanamadım

Nereye başladınız bilmiyorum ama benim gittiğim yer sanırım cildimi yaktı. Kahverengi lekeler ve çukurlar oluştu. Şimdiye kadar çoktan geçmesi lazımdı ama geçmedi. Doktora gitmeyi düşünüyorum umarım lekelerimden kurtulurum. Lütfen bir yere başlamadan önce çok dikkatli olun küçük bir yere deneyip öyle bakın. Ben aceleci davrandım ve bunu yapmadım şu an çok üzgünüm…

Konya'da iğneli epilasyon yaptırmak isteyenler için yazıyorum kesinlikle inci güzellik salonuna gitmeyin yüzümde çukurlar oldu ve hiç bir faydasını da göremedim . google yorumlarına yazdığımda da kaldırttı yorumumu. Ben yandım siz yanmayın diyorum. Herşeyi reklam o kadının.

Yüzümde ki kıllardan çok rahatsızdım bunun için lazere gittim fakat sonuç hiç beklediğim gibi olmadı kıllar iyice kalınlaştı bunun üzerine araştırma yaparken iğneli epilasyonun tek çözüm olduğunu öğrendim ve başladım eğer yapan yer işinin ehli olursa inanın tek bir iz bile kalmıyor ben iğneli epilasyon için Gülcan Güzellik Salonuna gidiyorum(Bezirciler İş Merkezi içerisinde) iyiki burayı tercih etmişim diyorum.Gülcan ve Suna Hanım yaptıkları işte oldukça iyiler kesinlikle tavsiye ediyorum

Merhaba sırf buraya yorum yazabilmek icin üye oldum. Yaklaşık 8-9 ay önce bende bi lazer mağduru olarak ne yapabilirim diye arastirmaya başlamıştım. Sürekli tüm yuzume agda yapmak zorunda kalıyordum zaten tüylerim vardı ve lazerden sonra olan tüylerim çoğalıp kalinlasmisti özellikle çene ve boyun. Agda yapiyordum ama cok kisa sürede tekrar çıkıyordu ozellikle kalın olanlar. Bende dediğim gibi araştırmaya başladım. Daha önce igneli epilasyondan haberim dahi yoktu bu konuda birsuru yorum okudum buralarda çok dolaştım anliycaniz 😅 ve cesaretimi toplayıp gülbanu güzellik salonuna gittim. Yanlış hatırlamıyorsam deneme yaptirmadan favori, çene ve boyun bölgemi tamamen aldırdım ve 1 saati geçmişti çünkü gerçekten çok yoğun ve sıkdı tüylerim. Ilk zamanlar 2 hafta aralıklarla gittim daha sonra 1 aya çıkardık ve her gittiğimde farkli yerlerimi dahil ettim( alın, kaş, göğüs, göbek) hala da devam ediyorum, bitirmem gereken yerler çok neyazik ki ama yinede bi çözümü olduğu için şükrediyorum. Çünkü ben daha önce 3 farkli yere lazere gittim ve tepeden tırnağa her yerimi yaptırdım ama kesinlikle fayda etmedi bazı yerlerimi tetikledi. Gerçekten bu yaşıma kadar bu tuyler yuzunden kendimi çok kisitladim ve psikolojim çok bozuldu. O yüzden şuan çözümü bulduğum icin çok mutluyum. Bu kesinlikle bi reklam değil öneridir. Dediğim gibi bende bi zamanlar burda çözüm arıyordum ve çaresizdim şuan bu satırları okuyan çözüm arayan insanları çok iyi anlıyorum ve onların duygularıyla oynamak asla istemem. Dediğim gibi sırf çare arayan insanlara faydam olabilmesi adına bu hesabi açtım. Semiha abla işin ehli ve senelerdir bu işi yapıyor yanlış hatırlamıyorsam 20 senedir ve yüzümde hiç iz bırakmadı. 1 haftada kızarıklık ve kabuklar gidiyor şuan dakikası 2.75 tl. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

X