Ankara Meme büyütme amelyatim

Ksclila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
82
30
33
Merhaba herkese ben çok eski üyeyim yıllardır burada amelyat doktor araştırması yaptım. Nasip bu seneyeymis. Kısaca meme büyütme amelyati ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Herkese fikir olması açısından çünkü ben okadar çok yorum okudum ki 1 tane fazla okumak bile benim için çok değerliydi. Evet ben 30 yaşındayım 6 yaşında bir kızım var yıllardır hep meme büyütme amelyati olmak istedim evlenmeden önce başladı bu isteğim çünkü gerçekten çok küçüktü meme döküm neredeyse yoktu. Aile tepkisi derken bekarken bunu göze alamadım. Evlendim eşime söyledim tam niyetlendim plansız bı gebelik çocuk doğu görevi derken geldi benim kız 6 yaşına. Tabi hala benim meme problemim devam ediyo yalandır o hamile kal büyüsün evlen büyüsün lafı. Neyse uzatmiyim tabi bu benim evlilik hayatımida etkiliyo açmıyorum elletmiyorum çünkü sevmiyorum. Derken bi anda tekrar doktor araştırmasına girdim dedim gidiyorum görüşmeye bı anda aldım randevu gittim aynı gün 2 doktorla görüştüm biri aklıma yattı isim isterseniz veririm canım doktorum ilk gorusmede amelyat günü aldım 5 gün sonrası için annemi de çağırdım kızıma baksın diye gittim eşimle amelyata çok heyecanlıyım tabi yıllardır bunu bekliyorum. Doktorum geldi çizim yaptı gittik amelyata hastane bakicilar hepsi birbirinden iyi çıktı narkozu aldım gerisi tabiki uyandırma odası oldu bitti çok şükür artık benimde memelerim vardı 355 cc kas dokusu altı oldum çıktım ne ağrı ne sancı ben superim sadece uyku hali halsizlik. Hastanede bile kalmadım amelyatim 11 deydi ben 6 gibi taburcu oldu geldim eve sadece ilk 2 gün yatıp kalkarken hafif destek aldım onun dışında gezindim kendi işimi yaptım. Bugün daha çok taze 3. Günüm ve kontrole gittim herşey yolunda dedi 10 gün sonra tekrar bı kontrol. Şimdi geleyim ağrı olayına inanın hiç korkulcak bişey değil ben okadar pişmanım ki bunca sene beklediğime eğer istiyorsanız hemen yaptırın 3 gün biraz ağrı oluyor bende sırt ağrısı oldu daha çok ama ağrı kesici çok iyi kesiyo ağrıyı korkmayın emin olun dayanilmicak bişey değil önce güvenilir bir doktor bulun ve uzatmayın karar verdiyseniz hemen olun. Benim 3 . Günüm olmamasına rağmen bukadar kolay yazabiliryorun herşeyi. Hele bugün çok çok daha iyiyim. Gelişmeleri yazicam gün gün. Herşey yolunda korkmayın yıllarca beklemeyin 3 gün zor sonra bitecek ben suanki sis ödemli haliyle bile mutluyum sizde istiyorsanız beklemeyin ve korkmayın

Geçmiş olsun. Ben de düşünüyorum. Emzirmeyi bıraktıktan sonra nasipse yapacağım. O yüzden baya bilgi alıyorun topluyorum. Gelişmeleri takip edeceğim.

Bugün amelyatim uzerinden 4. Gün 3. Gecem bitti çok şükür bu gece daha güzel uyudum kalkmakta acele ettiğim için kas ağrım daha çok oluyomus bunu anladım. Uyanıyorum önce yavaş yavaş ellerimi açıp kapatıyorum kollarımı uzatiyorum biraz açılıncada yan dönüp kalkıyorum kalkınca goguslerimde bı baskı oluyo sonra oturup bekliyorum biraz geciyo. Bugün çok daha güzel görünüyorlar ve bende çok daha iyiyim. Ağrı kesicinin üzerinden 6 saat geçmiş gece 4 de bir tane içmiştim rahat uyumak için henüz ağrım yok kahvaltımı yapıp 8. Saatte yine içerim çünkü ödemin atılması için doktor bırak diyene kadar ağrım olmasada ağrı kesici almaliymisim şimdilik bukadar ..

4. Günün akşamından merhaba bugün inanılmaz derecede iyiyim dün doktor kontrolüm vardı ve opsite sprey vermişti bugün aldı esim kesi bolgeme siktim üzerine sargı bezi koydum sonra üstümü kendim degestirdim ve saçımı yukarıdan toplayabildim 4. Gün olmasına rağmen bunlar benim için süper gelişmeler bukadar çabuk toparlanma beklemiyorum. Bakalım yarın nasıl olacak şuan çok iyiyim

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsundeneyimlerinizi takip ediyorum ben de sizin geçmişinizle aynı süreçlerdeyiö şuan. Mümkünse drunuz ve ücret ne kadar ödediniz belirtir misiniz?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsundeneyimlerinizi takip ediyorum ben de sizin geçmişinizle aynı süreçlerdeyiö şuan. Mümkünse drunuz ve ücret ne kadar ödediniz belirtir misiniz?
Merhaba doktorum Diren çelik instagramdan da bakabilirsiniz. Bende doktor sitelerinden ve buradan araştırma yaparken duydum kendisini merakettim mail attım aradılar telefonda bile kısa bir bilgilendirme yaptılar çok kişiyle görüştüm hiç bukadar ilgili davranan olmamıştı öyle olunca hemen ön görüşme talep edip gittim. Fiyat olarak toparlama sarma gibi bir durum yoksa 13 bin diyorlar bende 100. Yıl Hastanesi'nde 13 bine yaptırdım.

Merhaba 5. Gün hızlı iyileşme sürecine devam ediyorum kollarım epey güçlendi yani eski halime dönmeme çok az kaldı diyebilirim. Çok yükseğe kaldırıp dikiş yerlerini zorlamamak için dikkatediyorum onun dışında hiçbir kısıtlama kalmadı gece yan pozisyonda da uyuyabildim. Tek sıkıntım antibiyotik mideme dün gece biraz ağrı yaptı 1000lik epey kuvvetli bı antibiyotik yazmış doktorum bende aç karınla yuttum yatmadan bu da gece beni biraz rahatsız etti. Başka sıkıntı yok şükür pansumanimi yaptım sabah . boyutu ve şekli şuan çok çok güzel doktorumun ellerine sağlık hiç top koymuş gibi bir görüntü yok meme dokum olmamasına rağmen çok düzgün bir geçiş var sanki hep benimdiler

Eveet 6. Gün bugün duşumu aldım okadar rahatladım ki artık baya baya rahatladı kol hareketlerim. Ağrıları kesici dün de içmedim bugünde ağrım kalmadı arada yatış pozisyonundan kaynaklı sırt ağrım oluyo onuda masaj aletiyle hallediyorum uyumakta sıkıntı yok yan da yatabiliyorum sadece sabit uyuduğum için uyanınca hemen kalkamiyosunuz kaslar gerildiği için tutulmuş gibi biraz acı veriyo onunda çözümünü buldum uyundiktan sonra önce parmaklarimi aç kapat yapıyorum sonra kollarımı gerip açıyorum yavaşça dönüp kalkiyorum bugün duş için amelyat sutyenimi çıkarttım şuan takılı değil kurumasını bekliyorum o yüzden biraz garip bı his var üstümde gece mide yanması yaşadım dün de söylemiştim antibiyotik baya ağır ama çok şükür bu gece sonunda sonuncusunu içiyorum ve bitiyor.. görüntü soracak olursanız sanki ilk gerginlik gitti daha düzgün ve aşağıda durmaya başladı bile ilk günler sanki çok üstte hissediyorum belki ödemden ama bugün daha güzeller

Evet yarın tam 1 hafta oluyor ameliyat olalı bugün nasılım dün gece ilk defa deliksiz uyudum çünkü kas ağrılarım baya baya azaldı uyandığımda çok kasiliyordu ama dün gece çok daha iyiydi yatmadan 1 fincan nane limon kaynatıp içtim. Antibiyotigimde dün gece sondu çok şükür o da bitti mide ağrım da geçti. Kollarım gayet iyi durumda sadece çok ağır kaldırmiyorum hala buna dikkatediyorum. Dikiş yerlerinde çok hafif sızlama oluyor ara ara ama çok acı veren bı durum değil. Yani ben galiba atlattım baya

Merhaba,
Adınıza çok sevindim çok geçmiş olsun, güle güle kullanın maşallah gün gün bilgi vermeniz çok faydalı oluyor bana. Kendi adıma teşekkür ederim.

Merhaba,
Adınıza çok sevindim çok geçmiş olsun, güle güle kullanın maşallah gün gün bilgi vermeniz çok faydalı oluyor bana. Kendi adıma teşekkür ederim.
Ne demek rica ederim. Bende hep araştırdım yilarca böyle korkularımı burada bilgi verenler sayesinde attım ve cesaret ettim. Hatta yazmisken bugünle ilgili bilgi de vereyim tekrar. Şimdi dışardan geldim markete gittim dolaştım biraz hava aldım ağrım kalmadı sadece sol dikiş yerimin kenarında küçük bır sızlama oldu yürüyüş sonunda başkada bir sorunumuz yok

Merhaba 1. Hafta eee artık 1 diyelim yarın sabah tam bir hafta oluyor. Ne de heyacanliydim geçen hafta bu gece. Çok şükür 1 hafta geride kaldı. Şimdi bugün neler yaptım zaten gün içinde de yazmıştım markete gittim geldim diye ama ağır poşet taşımadan ağır kapıları ittirmeden gittim geldim. Gelince birde kızim duş almak istedi onuda duşa soktum tabi büyüdü artık 6 yaşında kendisi yıkandı ama yinede ben suyu ayarladım yanında durdum havlusunu tuttum duştan ciktik tırnaklarını kestim birde saçını kisalttim kuruttum niye bukadar detay veriyorum çünkü geçen hafta bunların hiçbirini yapamam diye düşünüyordum. Herkes yazıyo şimdi günlük işlerini yaparsin ama ne gibi isler detay yok . Ben detay vereyim.ki siz nekadar rahat geçtiğini neleri yapıp yapamayacağınız tamamen anlayın. Akşam oldu birde kek yaptım ama yavaş kendimi yormadan birde raflara uzanmadan. İşte bugün böyle geçti acı yok ağrı yok biraz sütyenden dolayı kaşıntı var oda sürekli takılı olduğu için şimdide kızımı uyuttum yan yatmış bir şekilde bunları yazıyorum herşey yolunda

Evet bugün de bitti 1 haftamız doldu bugün hiç amelyat olmamış gibi gayet sağlıklı yok herşeyi yapabiliyorum. Bütün işlerimi kollarım gayet kuvvetli sadece dikkatetmeye devam ediyorum çok ağır kaldırmak yok asılmak uzanmak yok onun dışında ne isterseniz yapabilirsiniz. Bugün sadece kuru bı öksürüğün oldu göğsümde hafif bir baskı var bu öksürük kaslarin göğüse yaptığı baskıdan olabilir diyorum birde çok rahat oksuremiyorum dikislerim zorlanmasin diye bu da gıcık yapiyo biraz. Doktoruma gidince bunu sormaliyim cuma günü kontrolüm var bakalım inşallah herşey yolundadır

Bugünde bitti 8 evet artık hergun yazmicam çünkü galiba bitti herşey atlattık bugün tekrar duşumu aldım saçlarımı yaptım kendim giyindim soyundum kollarım tamamen serbest artık. Az önce dikiş yerime kantaron yağı sürdüm sağ göğüs altı kesim tamamen kapanmış sadece ince bir iz var sol tarafın kenarında biraz çekme var orası tam kapanmamış gibi hafif bir kurumuş kan var. Yarın kontrol günü umarım herşey yolundadir. Benim için zor süreç bitmiştir darısı isteyenlerin başına

merhaba aynı şeyleri yaşayıp düşünmüş ve 27 ocakta yeni ameliyat olmuş . ölçüleride 355 takılmış biri olarak yakılnlı hssedip yazıyorum. çok sevindim yazdıklarınıza . ben de 3 çocuk emzirip emzirmeyi bıraktıktan sonra birden küçülen memelerimle ani karar verip olmuş biriyim. 2 yılda bir doğum yaptığım için memelerimde hiç böyle olumsuzluk yaşamamıştım:))
sonuç olarak sizin yazdıklarınız bana da oldu ve sonuç umarım sisinki gibi güzel olur..
ŞU SONUCADA VARDIM Kİ 13 BİN LİRAYA DA MEMNUN KALINABİLİYOR ÇOK FARKLI FİYATLAR DOLAŞIYOR ÇÜNKÜ BEN 17 BİNE OLDUM Kİ 21 BİN DİYEN DE OLDU. BANA MOTİVA TAKILDI SİZİNİ NE İDİACABA .

Merhaba sizede çok geçmiş olsun. Benim bugün 10. Günüm dün son kontrolüne gittim herşey yolunda inşallah sizinde öyle olur. Bana poliytch 355 cc takıldı protezi çok araştırdım bende güzel yorumlar almış. Gayet yumuşak dokusu olan bir protez motiva mentor nagor bunların hepsi iyi protezler. Bende sizin Kiğı 25 bine kadar fiyat aldım. Doktorum gayet tanınmış bı doktor Ankara'da çok da giden var hergun 3 amelyat yapıyor resmen ve Instagram'da paylasiyo. Yani fiyat uygun değil aslında bence ideal. Estetik sektörü biraz tutturabilgine gibi bı durumla yuruyo malesef. Siz hangi sehirde oldunuz acaba nasıl şuan durumunuz ?

Ben İstanbul'da oldum 35 bin diyen deoldu ama o görüşmeye dahi gitmedim.ankarada bir doktor da araştırdım o da 18 500 demisti Orhan Murat Özdemir adlı kişi .
Şu an iyiyim bugün açtı doktorum ilk defa gördüm güzel göründü.sislikler gidince biraz kuculunce daha iyi olur umarım.
Doktorum motiva taktı.istanbulda bu işler semtine göre değişiyor birde prof da ya da TV'ye falan çıkmışsa çok daha fazla muayene ücreti 600 olan da vardı

Evet doğrudur malesef fiyatlar epey degisiyo özellikle İstanbul Ankara pahalı bu konuda. Neyse ki bunları atlatmişız. Gün geçtikçe daha da iyi olur sizde bişey olursa yazın yakın zamanda aynı şeyleri yasiyoruz demekki bakalım 3 aylık süreci merakediyorum bende nasıl değişimler olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…