Ankara/Meme büyütme/bayan hekim/dikleşme/muane

Merhabalar güzel insanlar
06.04 yani perşembe ameliyat olucam. Dr ayse barutcu'ya karar verdim.
Şöyle ki dr asude köksal ne yazık ki Özkaya Tıp merkezinden ayrılmış ve kendine ait bi yer açacakmış. Kendisine ulaştım ve fiyat 8000tl değil artık 11.500-12.000 çünkü zam gelmiş protezlere dedi ve koru hastanede ameliyatı yapıyor muş. Ve açıkçası ben artık biraz hani o güveni alamadım. Çünkü zam gelmiş olsa şimdi gelmiş olamaz taa sene başından beri zam sıkıntısı var ben biraz tedirgin oldum. Kendi yorurum şu ki özel yer açacağı için İstanbul'da o yüzden fiyatı ona göre yükseltmiş. Fiyat sorun değil çünkü hep o civarı zaten. Özkaya Tıp merkezi ile de görüştüm oraya başka hekim gelmiş bir beyefendi ve inanamadım fiyat hala 8000 tl dedi ayni asistan ile görüştüm Jale hanım.
Uzun lafın kısası ameliyat olucam ayse barutcu'ya ve cok mutluyum. Medicana hastenede olucak. Fiyat aynı ocak ayında söylediği gibi 12.000.
:)
Merhaba; siz ayşe barutçuya ne kadar sürede karar verdiniz? Sizce gerçekten tecrübeli bir doktormu? Ekibide kadındı değilmi..Hemen ameliyat olmayı istesek bir iki hafta içinde boş olabiliyormu..
birde 6 nisan demişsiniz tarihte bi yanlışlıkmı oldu acaba

Merhabalar güzel insanlar
06.04 yani perşembe ameliyat olucam. Dr ayse barutcu'ya karar verdim.
Şöyle ki dr asude köksal ne yazık ki Özkaya Tıp merkezinden ayrılmış ve kendine ait bi yer açacakmış. Kendisine ulaştım ve fiyat 8000tl değil artık 11.500-12.000 çünkü zam gelmiş protezlere dedi ve koru hastanede ameliyatı yapıyor muş. Ve açıkçası ben artık biraz hani o güveni alamadım. Çünkü zam gelmiş olsa şimdi gelmiş olamaz taa sene başından beri zam sıkıntısı var ben biraz tedirgin oldum. Kendi yorurum şu ki özel yer açacağı için İstanbul'da o yüzden fiyatı ona göre yükseltmiş. Fiyat sorun değil çünkü hep o civarı zaten. Özkaya Tıp merkezi ile de görüştüm oraya başka hekim gelmiş bir beyefendi ve inanamadım fiyat hala 8000 tl dedi ayni asistan ile görüştüm Jale hanım.
Uzun lafın kısası ameliyat olucam ayse barutcu'ya ve cok mutluyum. Medicana hastenede olucak. Fiyat aynı ocak ayında söylediği gibi 12.000.
:)
Hayirlisi canim insallah. Cok cok memnun kalacagin basarili bir operasyon gecirirsin insallah.

Merhaba; siz ayşe barutçuya ne kadar sürede karar verdiniz? Sizce gerçekten tecrübeli bir doktormu? Ekibide kadındı değilmi..Hemen ameliyat olmayı istesek bir iki hafta içinde boş olabiliyormu..
Merhaba :)
Yani nasıl süre derken? Hani öyle bir süre falan olmadı neticede kararım sabitti. Kesinlikle bu ameliyat yapılacaktı öyle veya böyle 😁 :) kafamda netleşmisti sadece 2 güven verici hekim arasında kararsızdim. Asude hanım kizilaydan ayrılmasıydi muhtemelen ona giderdim çünkü fiyatı daha uygundu. Ayşe hanım ve asude hanım bama göre aynı derecedeydi. Şuan sorarsanız ayşe hanım olması bana daha büyük bir ferahlık verdi. Kendisi cooook şeker insan. Bayılıyorum o kadına. Bugün ameliyat öncesi muane gerçekleşti. Protezleri denedim aynaya baktım 5 tane protez taktı gösterdi. Ve hiç bi ön bilgi vermedi hani şu protez şu kadar cc veya şu şekilde vs çünkü istedi ki hiç etkilenmeden görüntüye bakıp içime hangisi sinerse onu söylememi. Baya bi uğraştık 😄 kolay iş değilmiş arkadaşlar cidden. Protez çeşitleri çok. Sonuç olarak 250cc ve 275cc benim beğendiklerim oldu.
Çarşamba medicana hastanede muaneler olucak kan alma ekg vs perşembe sabah ameliyat olucam 🤗😁😊 evet kusura bakmayın yanlış tarihi yazmışım 11.04 doğrusu. Özel oda olucakmis manzarasında var mış 😛
Ya Allah bismillah diyip ameliyatta giricez 👍🏼😇😁

Pardon son sorduğunuza cvp vermemişim. Şöyle ki ben cuma günü yani 5 Nisan da aradım ayşe hanıma karar verdiğimi belirttim ve mümkünse haftaya ameliyat olmak istediğimi söyledim. Onlarda hastaneyi arayip boş günü sordular ve iyiki varmış. Emin değilim sanırım 2 hastaneyele anlaşmalıydılar bi medicana diğer de koru hastaneydi galiba. Yani hastaneye bağlı ameliyat günü bi nevide.
Siz görüşme yaptınız mı hiç?

Merhaba :)
Yani nasıl süre derken? Hani öyle bir süre falan olmadı neticede kararım sabitti. Kesinlikle bu ameliyat yapılacaktı öyle veya böyle 😁 :) kafamda netleşmisti sadece 2 güven verici hekim arasında kararsızdim. Asude hanım kizilaydan ayrılmasıydi muhtemelen ona giderdim çünkü fiyatı daha uygundu. Ayşe hanım ve asude hanım bama göre aynı derecedeydi. Şuan sorarsanız ayşe hanım olması bana daha büyük bir ferahlık verdi. Kendisi cooook şeker insan. Bayılıyorum o kadına. Bugün ameliyat öncesi muane gerçekleşti. Protezleri denedim aynaya baktım 5 tane protez taktı gösterdi. Ve hiç bi ön bilgi vermedi hani şu protez şu kadar cc veya şu şekilde vs çünkü istedi ki hiç etkilenmeden görüntüye bakıp içime hangisi sinerse onu söylememi. Baya bi uğraştık 😄 kolay iş değilmiş arkadaşlar cidden. Protez çeşitleri çok. Sonuç olarak 250cc ve 275cc benim beğendiklerim oldu.
Çarşamba medicana hastanede muaneler olucak kan alma ekg vs perşembe sabah ameliyat olucam 🤗😁😊 evet kusura bakmayın yanlış tarihi yazmışım 11.04 doğrusu. Özel oda olucakmis manzarasında var mış 😛
Ya Allah bismillah diyip ameliyatta giricez 👍🏼😇😁
Tatlim sen bilirsin ama 250 ya da 275 cok kucuk gibi geldi bana. Denedigin protezler gibi olmuyo ameliyat sonrasi. En az 300 veya 325 istemelisin. Benim cok cok az dokum vardi kas altina kondu. Dr 250 demisti ben de hocam biraz buyuk olsun demistim. 325 i bile zorlamis 325 takmis daha fazla buyugu olmazdi dedi. 325 su an ve cok buyuk degil ideal. 250 ve 275 gibi olculerde sonradan pisman olabilirsin keske biraz daha buyuk olsaydi diye. Sen bilirsin ama iyi dusun canim

Pardon son sorduğunuza cvp vermemişim. Şöyle ki ben cuma günü yani 5 Nisan da aradım ayşe hanıma karar verdiğimi belirttim ve mümkünse haftaya ameliyat olmak istediğimi söyledim. Onlarda hastaneyi arayip boş günü sordular ve iyiki varmış. Emin değilim sanırım 2 hastaneyele anlaşmalıydılar bi medicana diğer de koru hastaneydi galiba. Yani hastaneye bağlı ameliyat günü bi nevide.
Siz görüşme yaptınız mı hiç?
Ben instagramdan konuştum kendisiyle..benim düğünüme 2,5 ay var olursam hemen olmalıyım.Sizin şuanki ölçünüz nedir.dümdüzmü yoksa biraz dokunuz varmı?
Ayşe hanım tarih konusunda ayarlanabileceğini belirtti..Fiyat olarakta 10-14 bin arası söyledi

Ben instagramdan konuştum kendisiyle..benim düğünüme 2,5 ay var olursam hemen olmalıyım.Sizin şuanki ölçünüz nedir.dümdüzmü yoksa biraz dokunuz varmı?
Ayşe hanım tarih konusunda ayarlanabileceğini belirtti..Fiyat olarakta 10-14 bin arası söyledi
Valla kizlar biraz pazarlik yapin dr larinizla. Silikon fiyatlari 3.500 araliginda degisiyor olsun da 4.000 olsun en fazla.

Bence de hemen olmalisin. 2.5 ay diyorsun cok az kalmis. Hissizlik olur mu emzirmeye engel olur mu iyice zor canim benim

genelde emzirmeye engel olmadığı söyleniyor.pazarlık yaparlarmı hiç bilmiyorum.siz ameliyat oldunuzmu
Benim 3 ay bitiyor canim. Ben ssk diskapi da oldum. 325 kas altina meme alti kesisi.ile oldum. Cok az dokum vardi 325 simdilik ideal aman aman buyuk degil. Soyle soyleyim. Dolgulu sutyen kullandigim donemlerdeki sutyenin sagladigi buyuklugun aynisi. Sutyen kullanmiyorum ayni buyuklukte yani

Keşke bilseydim de tavsiye ettiğimi söylerdim belki biraz size daha uyguna yapar. Özelden msj atın adınızı soyadınızı ben Ayşe hanıma benim yönlendirdiğimi söylim isterseniz tabii. ☺️
Benim dokum fazla yokmuş. 75A kullaniyorum veya B ve B bos kalıyor A takıncada rahatsız ediyor. Siz bekarsiniz farkli durum. Mesela damla protez bana kesinlikle olmaz lakin size olabilir. Benimki mutlaka kas altı olucak belki size gerekmez 😊

Valla kizlar biraz pazarlik yapin dr larinizla. Silikon fiyatlari 3.500 araliginda degisiyor olsun da 4.000 olsun en fazla.

Protezler ithal ABD geliyor ve 3500 4000 tl olması imkansız. Devlet hastanesine gittim bende ve ordaki dr protez icin sadece 6000 istedi.
Kusura bakmasın kimse de yani medicana hastanesi var birde devlet hastanesi var yani medicana daki özel bakım ile devletinki aynı olur mu? Asla! Benim. Özel hemşirem olucak.

Merhabalar siz devlet
Diger arkadaslari bilmiyorum ama benim kesi yerlerinde dahi hicbir uyusukluk hissizlik yok ve dikisler cok muntazam. Tam iki ayim bitti. Su an gozumu kapatip elimi degiyorum. Cok sukur dikis yerini dahi bulamiyorum aynaya bakmadan. O kadar diyorum baska da birsey demiyorum.
Ama dr ayni olsa da hastadan hastaya farkli seyler yasanabiliyor tabii sen de haklisin. Senin memnun oldugun dr dan ben memnun olmayabilirim. Hastaya yapisina gore herseye gore degisiyor tabii
Merhabalar siz devlet demi yapdir diniz acaba ben de istiyorum ama maddi imkansizlik dan vazgeçmiş dim devlet de oluyor mu acaba ben ankarada yaşıyorum

Benim 3 ay bitiyor canim. Ben ssk diskapi da oldum. 325 kas altina meme alti kesisi.ile oldum. Cok az dokum vardi 325 simdilik ideal aman aman buyuk degil. Soyle soyleyim. Dolgulu sutyen kullandigim donemlerdeki sutyenin sagladigi buyuklugun aynisi. Sutyen kullanmiyorum ayni buyuklukte yani
Boyunuz kilonuzu öğrenebilir miyiz?
Yani herkesin vücudu farklı sizde o boyut cok göze batmaya bilir bende ise cok kötü duranilor.
Boyum 1.58 55kg

Tatlim sen bilirsin ama 250 ya da 275 cok kucuk gibi geldi bana. Denedigin protezler gibi olmuyo ameliyat sonrasi. En az 300 veya 325 istemelisin. Benim cok cok az dokum vardi kas altina kondu. Dr 250 demisti ben de hocam biraz buyuk olsun demistim. 325 i bile zorlamis 325 takmis daha fazla buyugu olmazdi dedi. 325 su an ve cok buyuk degil ideal. 250 ve 275 gibi olculerde sonradan pisman olabilirsin keske biraz daha buyuk olsaydi diye. Sen bilirsin ama iyi dusun canim
300 ve üzeri taktığında hemen yok yok olmasın dedim eski günler aklıma geldi. Emzirirken o civarı büyümüştü göğüslerim ve cok rahatsız oluyordum. Kıyafetleri yakıştıramıyordum. Hatta 285cc ye bile yok demişim haberim yok tabii kaç cc olduğundan. Deneme sonrası söyledi hoca.
Ya şöyle bisi var ben cok büyük memeleri çekici bulmuyorum hele ki vücut oranına uymuyorsa yani boy kilo omuz genişliği kalca genişliği. Benim boyum kisa omuzlarım dar ve kilo kalcam normal ölçü diye bilirim.
275veya 285cc en ideali olur. 285cc büyük demişim dün denemelerde lakin sanırım o daha iyi olur.
Foto daki bayan 255cc taktirmis ama damla protez gibi duruyor. Ne yazık ki yazmamış kendisi ölçülerini ben görüntüden damla protez tahmin ediyorum. Şöyle bi bakınca cok hoş güzel estetik duruyor. Screenshot_20190409-221148.jpg
Screenshot_20190409-221148.jpg

Güzel insanlar merhaba 🤗🤗🤗
Bugün tüm tahliler için medicana hastane deydim. Çok hızlı işlemlerim yapıldı dışardan özel hasta olunca sana farklı ve gerçekten özel hissettiriyorlar. Orda bir bayan var o sizinle ilgilenip yönlendiriyor 😁
2saat içinde röntgen kan alma ekg ve meme ultrason yapıldı. Lakin anestezist ile görüşme öğleden sonra ya kaldığı icin 2saat beklemem gerekti. Her neyse hastane büyük tertemiz ve tüm çalışanlar inanin gülümseme ile sizi karşılıyor 😃 yani röntgen deki çalışan dan tutun hic işiniz olmayan herhangi bir çalışana kadar hepsi kibar ve sempatik davrandılar 👍🏼👌
Yarın sabah ameliyatım olacak 🤗😃☺️😍
Sizlere tekrar yazarım inshaallah ameliyat sonrası.

Protezler ithal ABD geliyor ve 3500 4000 tl olması imkansız. Devlet hastanesine gittim bende ve ordaki dr protez icin sadece 6000 istedi.
Kusura bakmasın kimse de yani medicana hastanesi var birde devlet hastanesi var yani medicana daki özel bakım ile devletinki aynı olur mu? Asla! Benim. Özel hemşirem olucak.
Tatlim senin silikonlarin markasi ne olacak d. Trump mı. Bendekiler mentor marka mesela. Garanti belgesini belgelerini hep verdiler elime. Silikon ucretini firma calisaninin eline bizzat verdim ben mesela. Dr a vermedim.
Bu arada ozel hemsirem olacak derken sanki babanin hayrina sana ozel hemsire hizmeti sunuyorlarmis gibi konusmussun. Parasiyla degil.mi bu isler. Parasini veriyorsun hizmetini aluyorsun.
Bu arada cok sukur. Ssk da oldum ama cok sukur ozel hastanedeymisim gibi hizmet gordum Allahima bin sukur.
Ve yine binlerce sukur dikislerim kusursuz elimle yerini bulamiyorum bile hissizlik dersen hic yok.
Dipnot : Medicana hastanesinde yapilan ozel dr da ameliyat olan arkadaslarim da var ama kendileri bile benim ameliyatima inanamiyorlar ve cok pisman olanlari da var.
Buyuk konusma hele hele ust perdeden konusma. Sonra yutmasi zor olur.
Yapma tatlim.
Ama insallah sende cok memnun olacagin cok cok basarili bir operasyon gecirirsin.
Insallah Ozel hemsireyi bi iki gunluk nekahat doneminde evine de gonderiyorlardir

X