Ankara/Meme büyütme/bayan hekim/dikleşme/muane

Benim 3 ay bitiyor canim. Ben ssk diskapi da oldum. 325 kas altina meme alti kesisi.ile oldum. Cok az dokum vardi 325 simdilik ideal aman aman buyuk degil. Soyle soyleyim. Dolgulu sutyen kullandigim donemlerdeki sutyenin sagladigi buyuklugun aynisi. Sutyen kullanmiyorum ayni buyuklukte yani
peki sizin ne kadar sürede yumuşamaya başlamıştı? ameliyat öncesi göğüs altı üstü ölçünüzü hatırlıyormusunuz

Keşke bilseydim de tavsiye ettiğimi söylerdim belki biraz size daha uyguna yapar. Özelden msj atın adınızı soyadınızı ben Ayşe hanıma benim yönlendirdiğimi söylim isterseniz tabii. ☺
Benim dokum fazla yokmuş. 75A kullaniyorum veya B ve B bos kalıyor A takıncada rahatsız ediyor. Siz bekarsiniz farkli durum. Mesela damla protez bana kesinlikle olmaz lakin size olabilir. Benimki mutlaka kas altı olucak belki size gerekmez 😊
sanırım ben yaptırmıcam..Çünkü çok kararsız kaldım..dediğim gibi düğünüme 2,5 ay var ve 2 ayda protezin çok sert olduğunu yazanda var.Normalde yakın yumuşadığını yazanda var.O yüzden tedirginim.Kendi göğsümde şuan 75 ayı zor doldurur.5-6 cmlik fark var.

Güzel insanlar merhaba 🤗🤗🤗
Bugün tüm tahliler için medicana hastane deydim. Çok hızlı işlemlerim yapıldı dışardan özel hasta olunca sana farklı ve gerçekten özel hissettiriyorlar. Orda bir bayan var o sizinle ilgilenip yönlendiriyor 😁
2saat içinde röntgen kan alma ekg ve meme ultrason yapıldı. Lakin anestezist ile görüşme öğleden sonra ya kaldığı icin 2saat beklemem gerekti. Her neyse hastane büyük tertemiz ve tüm çalışanlar inanin gülümseme ile sizi karşılıyor 😃 yani röntgen deki çalışan dan tutun hic işiniz olmayan herhangi bir çalışana kadar hepsi kibar ve sempatik davrandılar 👍🏼👌
Yarın sabah ameliyatım olacak 🤗😃😍
Sizlere tekrar yazarım inshaallah ameliyat sonrası.
İnşallah herşey istediğiniz gibi olur:)

peki sizin ne kadar sürede yumuşamaya başlamıştı? ameliyat öncesi göğüs altı üstü ölçünüzü hatırlıyormusunuz
Olculeri pek bilmiyorum ben ama ama dolgulu sutyenlerde bile bombos kalacak kadar dokum cok azdi. 3 ayim bitecek ama tam olarak yumusama yok. Su an ustlerde baya yumusama oldu alt kisimlar hala sert. Zaten 6 ay ila 1 seneyi bulur dogallasmasi. Su hali bile beni inanilmaz memnun ediyor şükür. Esim inanilmaz karsiydi ameliyata. Ben seni bu halinle seviyorum diyordu. Ama inanin kizlar. Istemem yan cebime koy oldu resmen. Esimle olan yasamim daha bi guzellesti. Su an beni kiskanmaya basladi asiri derecede. Sanki herkes goruyormus gibi. Komplekse girdi ustume daha fazla dusmeye basladi. Dusunuyorsaniz evliyseniz ertelemeyin. 15 senelik evliyim. Hersey yolundaydi ama daha bi heyecan guzellik geldi. Superim....

sanırım ben yaptırmıcam..Çünkü çok kararsız kaldım..dediğim gibi düğünüme 2,5 ay var ve 2 ayda protezin çok sert olduğunu yazanda var.Normalde yakın yumuşadığını yazanda var.O yüzden tedirginim.Kendi göğsümde şuan 75 ayı zor doldurur.5-6 cmlik fark var.
Bence ilk cocugunu dogur sonra memene göre yaptirirsin derim ben. Ama esin sonra karsi cikarsa simdi yaptir. Bazi erkekler yaptirtmiyo sonradan

Kizlar beni yanlis anlamayin. Ben devlet hastanesinde yaptırdım. Ama oncesinde bircok 7-8 ozel dr a gittim. En son ozelde ferruh hocada karar kilmistim ki tesadufen ssk da musa keles hocaya rastladim. Ve o an gercekten ben bu dr a ameliyat olmaliyim dedim. Bi devlet hastanesinde bu kadar ilgi guleryuz olabilecegi aklima gelmezdi. Hele hele... dr musa... sizi serefimle temin ederim guleryuzlu hosgorulu muazzam otesi bi dr. Tanimaniz konusmaniz lazim beni analayabilmeniz icin. Ben ameliyattan ciktim kendime geldim elime bi dugme verdiler. Agrin olursa buna bas dediler
Hic basma gereksinimi duymadim cok sukur. Ertesi gunde hastaneden ciktim zaten. Su durumda benim ozel hemsireye ne ihtiyacim var ki... zaten cogunlukla uyudum. Ozel dr larin daha fazla para isteyebilmek icin susledigi ameliyatlar bunlar. Bir hemsirenin gunluk ucreti ne kadar olabilir. 100-200..
Ama sagolsun ozel dr lar daha fazla kazanabilmek icin 1 e 10 diyorlar maalesef. Ticaret yapiyorlar neticede....

Olculeri pek bilmiyorum ben ama ama dolgulu sutyenlerde bile bombos kalacak kadar dokum cok azdi. 3 ayim bitecek ama tam olarak yumusama yok. Su an ustlerde baya yumusama oldu alt kisimlar hala sert. Zaten 6 ay ila 1 seneyi bulur dogallasmasi. Su hali bile beni inanilmaz memnun ediyor şükür. Esim inanilmaz karsiydi ameliyata. Ben seni bu halinle seviyorum diyordu. Ama inanin kizlar. Istemem yan cebime koy oldu resmen. Esimle olan yasamim daha bi guzellesti. Su an beni kiskanmaya basladi asiri derecede. Sanki herkes goruyormus gibi. Komplekse girdi ustume daha fazla dusmeye basladi. Dusunuyorsaniz evliyseniz ertelemeyin. 15 senelik evliyim. Hersey yolundaydi ama daha bi heyecan guzellik geldi. Superim....
ne güzel..bu işin zorunu atlatmışsınız..Bende cesaret edebilseydim keşke daha önceden..düğüne 2 ay kalada çok zor görünüyor.Ne yapacağımı hiç bilmiyorum..

Tatlim senin silikonlarin markasi ne olacak d. Trump mı. Bendekiler mentor marka mesela. Garanti belgesini belgelerini hep verdiler elime. Silikon ucretini firma calisaninin eline bizzat verdim ben mesela. Dr a vermedim.
Bu arada ozel hemsirem olacak derken sanki babanin hayrina sana ozel hemsire hizmeti sunuyorlarmis gibi konusmussun. Parasiyla degil.mi bu isler. Parasini veriyorsun hizmetini aluyorsun.
Bu arada cok sukur. Ssk da oldum ama cok sukur ozel hastanedeymisim gibi hizmet gordum Allahima bin sukur.
Ve yine binlerce sukur dikislerim kusursuz elimle yerini bulamiyorum bile hissizlik dersen hic yok.
Dipnot : Medicana hastanesinde yapilan ozel dr da ameliyat olan arkadaslarim da var ama kendileri bile benim ameliyatima inanamiyorlar ve cok pisman olanlari da var.
Buyuk konusma hele hele ust perdeden konusma. Sonra yutmasi zor olur.
Yapma tatlim.
Ama insallah sende cok memnun olacagin cok cok basarili bir operasyon gecirirsin.
Insallah Ozel hemsireyi bi iki gunluk nekahat doneminde evine de gonderiyorlardir

Anlamadım neden hemen saldırıya gecme ve dalgaya vurma gereği duydunuz? Sizi mi aşaladim veya sizin kişiliğinize mi laf ettim?
Dediğim tek şu ssk hastanelerde tecrübelerim berbattı ve asla ordaki muameyle özel dekini bir tutamam olay bu!
Evet aynen öyle benim protezler özel üretim unique yani 😉 Allah'ım yaaa 😅😆
Kusura bakın da parayi verip hic ilgi göstermeyen hastanelerde var!
Her Hemşire işini yapıyor hatta işini yapar lakin is olduğu için yapmak vardır vede hastasına stresini yansıtmadan ilgisini eksitmeden işini yapmak vardır.
Parasını alsınlar vede hastasını memnun etsinler olması gereken de bu! Her şeyin bedeli vardır. Bedeline laik olmaktır asıl mesele 😉
Siz iyi ve olumlu tecrübe yaşamışsiniz bu cok güzel bi durum daha neyin kıyaslamasıni gütmenin çabası bu?
Ben sizin dr veya ssk da yaptırmanızi asalamadim. Enteresandır ki olayı bu kdr şahsileştirmeniz.
Kendi hoşnutluğumu sevincimi memnuniyetimi paylaştım. Bunuda kendi kurduğum konu altında yaptım 😃
Siz mutluysaniz sorun yok alhamdulillah ki cok iyi geçmiş vede o kdr memnun kalmışsınız ki sizinle hemfikir olmayanlarla dalga geçmeden yapamamışsiniz. Bu da güzel 😃
Teşekkürler dualarınız için. Amin. 💐💐💐
Gayet tabii özel hemşiremi evede çağrıcam 😌😌

Haklısınız bugün olmazsa başka gün olurrr elbette 💐😃😃 ben 5-6 sene önce bunu hedefledim. Sizde hiç takmayın kafanıza görürsünüz cok isterseniz mutkaka ulaşırsınız hedefinize 👌❤️🤗
Şimdi tekrar Allah mesut bahtiyar etsin sizi inshaallah düğünüzde çok cok güzel olur evliliğinizde! 💐🙏

Haklısınız bugün olmazsa başka gün olurrr elbette 💐😃😃 ben 5-6 sene önce bunu hedefledim. Sizde hiç takmayın kafanıza görürsünüz cok isterseniz mutkaka ulaşırsınız hedefinize 👌🤗
Şimdi tekrar Allah mesut bahtiyar etsin sizi inshaallah düğünüzde çok cok güzel olur evliliğinizde! 💐🙏
size özelden msj göndericem bakabilrmisiniz?

Protezler ithal ABD geliyor ve 3500 4000 tl olması imkansız. Devlet hastanesine gittim bende ve ordaki dr protez icin sadece 6000 istedi.
Kusura bakmasın kimse de yani medicana hastanesi var birde devlet hastanesi var yani medicana daki özel bakım ile devletinki aynı olur mu? Asla! Benim. Özel hemşirem olucak.
Sen bu yazdigin mesaji bir daha okusana tatlim. Ben sana mentor marka silikonun gercek fiyatini soyluyorum sen imkansiz abdden geliyor diyorsun. Sen nerden biliyorsun anlamadim gumrukten direkt senin eline mi ulastiriyorlar. Ben direkt firma calisanina verdim
Parayi diyorum sen olmaz imkansiz diyorsun.
Ben sana diyorum ki devlet hastanesinde muhtesem bir operasyon gecirdim hersey mukemmeldi diyorum birebir yasadigimi yaziyorum. Sen olmaz mumkun degil devletle ozel bir olur mu benim ozel hemsirem olacak diyorsun.
Ben yasadiklarimi basimdan gecenleri yaziyorum. Sen daha yasamadiklarini sana vaat edilenleri yaziyorsun.
Hamdolsun ozel dr da olabilecek param da vardi fakat tesaduf sonucu devlet hastanesinde oldum ve inanilmaz da menunum.
1. Parasi olan var olamayan var. Senin ozel diye tutturdugun dr lara isteyip de gidemeyecek durumda olanlar var. Ne guzel sen mutlulugunu heyecanini paylasiyorsun evet ama devlet hastanesini kucumseyerek yapma. Varsa senin devlet hastanesinde kotu bir tecruben hastane dr ismi ver ki diger insanlar da ona gore gardini alsin
2. Ben yasadiklarimi birebir yazdim. Evet inanilmasi zor ama ben ssk diskapi hastanesinden inanilmaz memnun kaldim. Eger dusunenler varsa parasi yetmiyorsa bakin ben memnun kaldim size de tavsiye ederim diyerek insanlari umutlandirmak istedim.
3. Param ile dr un bana ilgi gostermesindense para vermeden bana dr un ilgi gostermesi benim.icin daha degerli.
4. Insanlar burada deneyimlerini paylasiyorlar. Olumlu olumsuz fikirlerini yaziyorlar. Insanlarda onlara bakip yon ciziyorlar. Afaki soyle olacakmis boyle olacakmistan ziyade fikir alisverisinde bulunup birbirimizi uyarmali desteklemeliyiz derim.ben.
Ayrica cok da kusura bakmadim.
Ayrica bu sayfayi ben actim benim borum oter diyorsan hayatta bir daha bu sayfaya girmem cevapta vermem artik
Hanimlar ben bu sayfaya bir daha girmem artik
Ozelden yazarsaniz ya da meme buyutme estetigi olmak isteyenler sayfasindan yazarsaniz her konuya cevap yazarim
Herkese cok gecmis olsun. Hersey gonlunuzce olsun.

Sen bu yazdigin mesaji bir daha okusana tatlim. Ben sana mentor marka silikonun gercek fiyatini soyluyorum sen imkansiz abdden geliyor diyorsun. Sen nerden biliyorsun anlamadim gumrukten direkt senin eline mi ulastiriyorlar. Ben direkt firma calisanina verdim
Ben sana diyorum ki devlet hastanesinde muhtesem bir operasyon gecirdim hersey mukemmeldi diyorum birebir yasadigimi yaziyorum. Sen olmaz mumkun degil devletle ozel bir olur mu benim ozel hemsirem olacak diyorsun.
Ben yasadiklarimi basimdan gecenleri yaziyorum. Sen daha yasamadiklarini sana vaat edilenleri yaziyorsun.
Hamdolsun ozel dr da olabilecek param da vardi fakat tesaduf sonucu devlet hastanesinde oldum ve inanilmaz da menunum.
1. Parasi olan var olamayan var. Senin ozel diye tutturdugun dr lara isteyip de gidemeyecek durumda olanlar var. Ne guzel sen mutlulugunu heyecanini paylasiyorsun evet ama devlet hastanesini kucumseyerek yapma. Varsa senin devlet hastanesinde kotu bir tecruben hastane dr ismi ver ki diger insanlar da ona gore gardini alsin
2. Ben yasadiklarimi birebir yazdim. Evet inanilmasi zor ama ben ssk diskapi hastanesinden inanilmaz memnun kaldim. Eger dusunenler varsa parasi yetmiyorsa bakin ben memnun kaldim size de tavsiye ederim diyerek insanlari umutlandirmak istedim.
3. Param ile dr un bana ilgi gostermesindense para vermeden bana dr un ilgi gostermesi benim.icin daha degerli.
4. Insanlar burada deneyimlerini paylasiyorlar. Olumlu olumsuz fikirlerini yaziyorlar. Insanlarda onlara bakip yon ciziyorlar. Afaki soyle olacakmis boyle olacakmistan ziyade fikir alisverisinde bulunup birbirimizi uyarmali desteklemeliyiz derim.ben.
Ayrica bu sayfayi ben actim benim borum oter diyorsan hayatta bir daha bu sayfaya girmem cevapta vermem artik
Ozelden yazarsaniz ya da meme buyutme estetigi olmak isteyenler sayfasindan yazarsaniz her konuya cevap yazarim
özel mesaj bölümüne bakarmısnız size msj gönderemedim

Diyorum ki güzel insan gülümsemeyi unutmayalım 😃🤗 hayat cok güzel ve positiv kalmaya değer! ☺️🐥🕊️🌸💮🌿☘️🍀
Negativ yaklaşırsak neye olursa olsun bize gelecek olanda olumsuz olur. Bu sebeple var olan enerjiyi biz daima güzele iyiye hayra dönüştürelim 🙏
Hayırlı huzurlu ve güler yüzlü sabahlar dilerim 😊☺️🤗🙋

Sevgili bayanlar 🤗🤗 şuan hastaneden yazıyorum ameliyat oldum saat 10.30da.
275cc kaa altı en uygun duran olduğu için onu taktı güzel hocam😃 meme uçlarından sadece kesildi ve sadece dikiş izi orda var. Protez ordan yerleştirildi. Zaten meme çevreyi küçültmesi gerekiyordu protez de ordan sığdı için diğer yerlerden kesmemiş 😁👌😋
Ağrım sanki kamyon göğsümün üstünde duruyormuş gibi. Sersemlik var. Uykusuzluk var. Iyiyim. Alhamdulillah 🙋🤗

Sevgili bayanlar 🤗🤗 şuan hastaneden yazıyorum ameliyat oldum saat 10.30da.
275cc kaa altı en uygun duran olduğu için onu taktı güzel hocam😃 meme uçlarından sadece kesildi ve sadece dikiş izi orda var. Protez ordan yerleştirildi. Zaten meme çevreyi küçültmesi gerekiyordu protez de ordan sığdı için diğer yerlerden kesmemiş 😁👌😋
Ağrım sanki kamyon göğsümün üstünde duruyormuş gibi. Sersemlik var. Uykusuzluk var. Iyiyim. Alhamdulillah 🙋🤗
Geçmiş olsun tekrardan..Bi cesaret atlattınız:) Ameliyat kaç saat sürmüş acaba

Resimdeki meme ucu etrafında dikiş var sadece. Normal de demişlerdi ayşe hanimda dahil aşağıdan yukari da dikiş olabilir diklestirme için ve hatta meme alti silikon yerleştirmek içinde dikiş olabilir. Ayşe hanımın farkı şu ki o bana baştan beri dedi ki gerekmeyen dikiş yapmicam ameliyatta belli olucak. Diğer görüştüğüm hekimler 3 tane dikiş izi mecbur demişlerdi.
Alhamdulillah ayşe hanım sırf bitane ile halleti 👌🙏💐💮🌸🌼

Eklentiler

• IMG_20190411_194038.jpg
    IMG_20190411_194038.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 120
Bugün 12.günüm ağrılar azaldı sadece uykudan uyanınca ağrı sızı hissediyorum sonra gün içinde geçiyor 😃 ağrı kesici kullanıyorum hala günde 3 değil artik 1 tane.
Bugün randevum vardı yine hersey iyi morarmalar azalmış kan toplama var onlarda azalınca masaj yöntemi gösterecek doktorum. Ev içinde dikkatli davranıyorum ağır iş yapmıyorum ağır şeyler de taşımıyorum. Doktorun verdiği toparlayıcı sütyen hala kullanıyorum zaten 6hafta kullan demişti. Hersey güzel hoş alhamdulillah 😃🙏🙏🤗

X