Ankara microblading/kıl tekniği farkı

darkangel2017

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
26
3
26
Ankarada microblading/kıl tekniği yaptırıp memnun olanlar var mı ? İkisinin farkı ne
Ve yıllar geçtikçe rengi akıyo diyolar bu doğru mu
Kaşlarım ince ancak dagınık biraz düzelteyim derken daha büyük dert almak istemiyorum sizce nerde en iyi yaptırılır ??

Merhaba 3 yıl Zeynep çam guzellık merkezınde çalıştım halkla ılıskılerde aktarayım size bilgilerimi kendımde yaptırmış biri olarak. Mıcrobladıng ve 3d kıl teknıgı aynı sey, pudralama Farklı yalnızca. Microbladıng derı altı boya ile yüzünüzün altın oran seklıne göre micro iğne ile kaşınızın rengine göre kaş aralıklarındaki boşlukların kil gıbı çizilerek doldurulmasıdır. Pudralama ise cihaz ile yine kasınıza göre tek düze bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan bir ıslemdır. Ikısınınde ıslevı aynı görünümü Farklı. Çok yoğun durmasını ıstıyorsanız pudralama daha doğal kendı kasınızdan bile ayırt edememek ıstıyorsanız Microblading yaptırın.akma yesıllenme ya da kızıllasma yaşamamak için de mutlaka phıbrows boya kullanan yerlerı tercih edin. Zeynep cam guzellık merkezı bu boyayı kullanıyor kendımde yaptırdım aşırı memnunum 2 yıl oldu.1 yıldır çalışmıyorum orda benden görüp o kadar yaptıran yakınım oldu ki ınstadan bakabılırsınız sayfalarına Özelden yazarsanız fotoda atarım hatta. Ankara deyınce yazayım dedim 😂 çünkü insanının ılk ıletısım yeri yüzü kaş ve gozlerıdır şansa bırakmayın 😂

Microblading yan yana dizilmiş profesyonel micro iğneler yardımıyla, cilde ince çizgiler açılarak manuel olarak uygulanan bir işlemdir. Mikropigmentasyon ise profesyonel cihazlar yardımı ile nokta iğne atışlarıyla uygulanır. Her ikisinde de görüntü gözle ayırt edilemeyecek kadar aynı, uygulama şekli farklıdır. Kalıcılıkları cilt tipine göre doğru tekniğin seçilmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Önemli olan doğru cilt yapısına doğru tekniği uygulamak ve uzmanın her iki tekniğe de hakim olup doğru analiz yapabilmesidir.Hem kıl tekniği hem de micro point aynı anda uygulanabilir. Ya da üç teknik birden uygulanabilir. Kıl tekniği ile doğal kıl görüntüsü verilmeye çalışılır. Profesyonel bir kalıcı makyaj kıl tekniği ile yapılan kaş kontüründe neredeyse gerçek kaşınızla ayırt edilemez. Mikropigmentasyonda kullanılan pigmentler, boya maddeleri, zamanla hücrelerin fizyolojik fonksiyonu ile yok olurlar. Hücre, pigmenti içerisine alır, parçalar ve yok eder. Mikropigmentasyon iki ile beş sene arasında yok olur. Ancak yine de bu durum cilt tipi ile bağlıdır, bazı ciltlerde pigmentler tamamıyla yok olmaz hafif belli belirsiz kalabilir. Kullanılan boyalar organik olduğundan insan sağılığı için herhangi bir tehdit söz konusu değildir.

Merhabalar ben dün yaptırdım microblading dediler ama bana verdikleri kağıtta micropigmentasyon yazıyor. Tamamen kurtulmak mümkün mu lazerle bilen var mı? Aşırı rahatsızım

Merhaba 3 yıl Zeynep çam guzellık merkezınde çalıştım halkla ılıskılerde aktarayım size bilgilerimi kendımde yaptırmış biri olarak. Mıcrobladıng ve 3d kıl teknıgı aynı sey, pudralama Farklı yalnızca. Microbladıng derı altı boya ile yüzünüzün altın oran seklıne göre micro iğne ile kaşınızın rengine göre kaş aralıklarındaki boşlukların kil gıbı çizilerek doldurulmasıdır. Pudralama ise cihaz ile yine kasınıza göre tek düze bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan bir ıslemdır. Ikısınınde ıslevı aynı görünümü Farklı. Çok yoğun durmasını ıstıyorsanız pudralama daha doğal kendı kasınızdan bile ayırt edememek ıstıyorsanız Microblading yaptırın.akma yesıllenme ya da kızıllasma yaşamamak için de mutlaka phıbrows boya kullanan yerlerı tercih edin. Zeynep cam guzellık merkezı bu boyayı kullanıyor kendımde yaptırdım aşırı memnunum 2 yıl oldu.1 yıldır çalışmıyorum orda benden görüp o kadar yaptıran yakınım oldu ki ınstadan bakabılırsınız sayfalarına Özelden yazarsanız fotoda atarım hatta. Ankara deyınce yazayım dedim 😂 çünkü insanının ılk ıletısım yeri yüzü kaş ve gozlerıdır şansa bırakmayın 😂
Rica etsem özelden bana fotoğraf atabilir misiniz?

X