ANKARA ÖZEL HASTANELER 2016

6,350 TL verdik biz.
Hımmm gerçekten iyi bir doktor bulmuş gibisiniz inşallah sin ana kadar memnun kalırsınız en önemlisi doktor hasta ilişkisi ve sizin doktorunuz en başta kalitesini belli etmiş hoşuma gitti eğer erkek doktor düşünseydim sırf bu tavrından dolayı tercih edebilirdim

Sincan koru hastanesi muayene ücreti 107 tl günay hanım çok tatlı doğum ücreti ni jilmiyorum ama

Hımmm gerçekten iyi bir doktor bulmuş gibisiniz inşallah sin ana kadar memnun kalırsınız en önemlisi doktor hasta ilişkisi ve sizin doktorunuz en başta kalitesini belli etmiş hoşuma gitti eğer erkek doktor düşünseydim sırf bu tavrından dolayı tercih edebilirdim

doktorun hakkında birçok yorum okudum. çoğu olumluydu. hatta kendisi sezeryan sonrası normal doğumu da destekliyormuş. ayrıca vatsaptan bile yazsak dönüş yapıyor. inşallah hepimiz hayırla sağlıkla kucağımıza alırız evlatlarımızı.

Merhaba arkadaslar ben etimed e gidiyorum. 2016 dogum fiyatlarini aldim. Normal sezeryan farki yok 2 gece yatisla 1730 tl... ve ben muayeneye 79 veriyorum tahlillerden para almiyolar seker yuklemesinden de almadilar. Doktorlar cok guleryuzlu cok memnunum

Merhaba arkadaslar ben etimed e gidiyorum. 2016 dogum fiyatlarini aldim. Normal sezeryan farki yok 2 gece yatisla 1730 tl... ve ben muayeneye 79 veriyorum tahlillerden para almiyolar seker yuklemesinden de almadilar. Doktorlar cok guleryuzlu cok memnunum

canım bana da etimed e giden biri lazımdı doktorunun adı ne acaba? çok teşekkürler paylaşımın için... ben ilk mesaja ekleyim bunları :)

canım bana da etimed e giden biri lazımdı doktorunun adı ne acaba? çok teşekkürler paylaşımın için... ben ilk mesaja ekleyim bunları :)

Yeni gordum msjini canim ben ahmet cingiye gidiyorum ordaki dr larin hepsi iyi sanirim... ben devlete gidiodum memnun kalmadim hic bilgi vrrmiyorlardi.ahmet bey bebegin heryerini gosterio anlatio ve hep agzi kulaklarinda pozitif neseli ben memnunum sormak istedgn varsa cevaplarim

aynen canım ben de deneyim ilk işim buraya yazmak olacak

medical park bir doktoru denemiştim regl 2. günü gidip hem hormon, yumurtalık, kan tahlili falan yaptırmıştım iyiydi ama adını hatırlayamıyorum sonuç belgesini de bi bulabilsem ama tabii gebelik olmadığı için pek yorum yapamıyorum :)

merhaba, bende hamilelik öncesi kontrol için ankara'da hastane arayışındayım. reglin ikinci gününde gitmenizi ilk muayende doktorunuz mu söyledi? yoksa siz mi ikinci günü gitmiştiniz? telefonla randevu talep ederken bu bilgiyi vermiyorlar.

merhaba, bende hamilelik öncesi kontrol için ankara'da hastane arayışındayım. reglin ikinci gününde gitmenizi ilk muayende doktorunuz mu söyledi? yoksa siz mi ikinci günü gitmiştiniz? telefonla randevu talep ederken bu bilgiyi vermiyorlar.

canım hormon testi yaptıracaksan reglin 2. ya da 3. günü olması zorunluymuş ben de nette okumuştum sanırım sonra da sormuştum doktora...

yumurtalıklar için de sanırım öyle gittiğimde bakmıştı çünkü:)

canım hormon testi yaptıracaksan reglin 2. ya da 3. günü olması zorunluymuş ben de nette okumuştum sanırım sonra da sormuştum doktora...

teşekkür ederim bilgilendirme için. hastaneye karar verip gidince bende yazarım tekrar bilgi amaçlı.

Cahilligimi mazur gör yesacıgım adetin 2. gününde yumurtalıklara alttan bakmadı degil mi? :oops: Ben hic hormon testi yaptırmadım ve regl iken hic kontrole gitmedim de ondan sordum :KK22:

Cahilligimi mazur gör yesacıgım adetin 2. gününde yumurtalıklara alttan bakmadı degil mi? :oops: Ben hic hormon testi yaptırmadım ve regl iken hic kontrole gitmedim de ondan sordum :KK22:

ayyy canım ne sen sor ne ben söyleyim valla attan baktı o kadar fena bir şey ki ama öyle oluyormuş :KK22:

ama doktor hastane yanındaki görevli falan pek iyi oldukları için bi de yumurtalıkların çok iyi sıkıntı yok dedikleri için rahatladım :KK22:

ayyy canım ne sen sor ne ben söyleyim valla attan baktı o kadar fena bir şey ki ama öyle oluyormuş :KK22:

ama doktor hastane yanındaki görevli falan pek iyi oldukları için bi de yumurtalıkların çok iyi sıkıntı yok dedikleri için rahatladım :KK22:
:KK57::KK57::KK57:

Hamile kalmadan önce son bi kontrole gitsem mi diyordum da.. Hormonlara da baktırmak istiyordum ama şimdi bu gerçeklerle yüzleşmek pek hoş olmadı :KK70:

[QUOTE="Macir, post: 45347003, member:hastanesinea canım benim doçent olsa kaç yazar doğadan gelen bir olay doğum yapmak hayvanlar bile yapıyor aslında özelle devlet arasında hicbir fark yok ama ben sadece insan gibi muamele görmek istediğim son ana kadar yakınlarım eşim yanımda olsun istediğim ve bir sıkıntım olunca karşımda ki insan ilgilensin istediğim için özeli tercih ediyorum bunlar gerçekten abarttı eğer özel böyle olursa fiyatı ucuz olan özeller de töhmet altında kalıyor bir eksiklik mı var acaba diye bazen de insanların para harcama zevkleri fiyatları bu hale getiriyor maalesef[/QUOTE]
okadar haklisinki bende tip fakultesi hastanesinde bi profa gidiyorum ucret 122tl. tabiki tahlile falan ucret alinmiyor. dojtorumdan memnunum sadece cok kalabalik oluyor ve icerde fazla kalamiyorsun herzaman bana detayli bilgi vermiyoe ama eminim herseye bakiyor bebek sagligi konudunda hassas. buna ragmen bende insanlarin ozel hastaneye duskunlugunden etkilenip baska bir doktor daha denemek istiyordum bu basligi gorunce girdim ama bu rakamlar ne kadar ucuk. ve buna ragmen hala arkadaslar yogunluktan ve hocanin gecistirdiginden bahsetmis. ee ne anladim ben bu isten. önemli olan doktorun iyi olmasi nerde olursa olsun. ve devlette cok suratsiz doktorlarda var tipki ozelde gebeyi para makinasi olarak goren hastane ve doktorlar oldugu gibi.bi arkadas tobb da bi doktorda yapti 10000tl odemisler bu nedir yani. valla sastim kaldim ben nereyi denesem diye. birde ben ikiz bekliyorum oyuzden benim icin en onemli sey yeni dogan unitesi cok iyi olan bir hastane.

:KK57::KK57::KK57:

Hamile kalmadan önce son bi kontrole gitsem mi diyordum da.. Hormonlara da baktırmak istiyordum ama şimdi bu gerçeklerle yüzleşmek pek hoş olmadı :KK70:

Canım hiç korkma ben çok çekindim, doktor çok rahatlattı özelden detay da yazarım ama artık buraya yazamam o güne geri döndüm :KK70::p

[QUOTE="Macir, post: 45347003, member:hastanesinea canım benim doçent olsa kaç yazar doğadan gelen bir olay doğum yapmak hayvanlar bile yapıyor aslında özelle devlet arasında hicbir fark yok ama ben sadece insan gibi muamele görmek istediğim son ana kadar yakınlarım eşim yanımda olsun istediğim ve bir sıkıntım olunca karşımda ki insan ilgilensin istediğim için özeli tercih ediyorum bunlar gerçekten abarttı eğer özel böyle olursa fiyatı ucuz olan özeller de töhmet altında kalıyor bir eksiklik mı var acaba diye bazen de insanların para harcama zevkleri fiyatları bu hale getiriyor maalesef
okadar haklisinki bende tip fakultesi hastanesinde bi profa gidiyorum ucret 122tl. tabiki tahlile falan ucret alinmiyor. dojtorumdan memnunum sadece cok kalabalik oluyor ve icerde fazla kalamiyorsun herzaman bana detayli bilgi vermiyoe ama eminim herseye bakiyor bebek sagligi konudunda hassas. buna ragmen bende insanlarin ozel hastaneye duskunlugunden etkilenip baska bir doktor daha denemek istiyordum bu basligi gorunce girdim ama bu rakamlar ne kadar ucuk. ve buna ragmen hala arkadaslar yogunluktan ve hocanin gecistirdiginden bahsetmis. ee ne anladim ben bu isten. önemli olan doktorun iyi olmasi nerde olursa olsun. ve devlette cok suratsiz doktorlarda var tipki ozelde gebeyi para makinasi olarak goren hastane ve doktorlar oldugu gibi.bi arkadas tobb da bi doktorda yapti 10000tl odemisler bu nedir yani. valla sastim kaldim ben nereyi denesem diye. birde ben ikiz bekliyorum oyuzden benim icin en onemli sey yeni dogan unitesi cok iyi olan bir hastane.[/QUOTE]

Canim benimde durumum senin gibi hangi hastaneye ve dr gidiyorsun ve nasil randevu aliyorsun bana da bilgi verebilirmisin ozeldende olur :)

X