ANKARA ÖZEL HASTANELER 2016

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda özellikle Yenimahalle civarı olmak üzere özel hastane paylaşımları yapalım dedik.:KK36:

İlk mesaj sürekli olarak güncellenecektir.:KK36:

Ancak mesaj sayısı belli bir sayının altındaysa o bilgileri dahil etmeyeceğim (kimse kusura bakmasın ama reklam için üyelik çok fazla)

Önceliğim de bayan doktor olduğu için diğer hocalarımızın fiyatlarını almadım:KK36:

sabah sabah 4 yeri aradım (20.02.2016):KK36:

@morordek cim de 2 yeri aradı (22.02.2016):KK68:

HASTANELERDOKTORLARI VE ÜCRETLERİDOGUM FIYATIILETISIM VE TELEFON
medical parkaylin hanım 192
özge hanım 85
pınar hanım 85
saime hanım 85
doğum paketi= 4500 (son 3 aydır kaldırmışlar 25 şubat 2016)
doğum 3780 sezeryan normal fark etmiyor epidural farkı 500
BATIKENT ( 0312 666 80 00 / 8837 YA DA 8878) sincan lokman hekimmuayene = 50
1750 normal, 2000 sezeryan SİNCAN( 444 99 11) Bilgi hastanesinida hanım =50 1300 (normal ya da sezeryan farkı yokBATIKENT ( 0312 278 37 37)
Etimed hastanesimuayene ücreti = 79 normal sezeryan fark yok 1730 ELVANKENT ETİMESGUT (0312 293 06 06)
Balgat KoruMuayene ücreti = 212 TLNormal veya sezaryen (epiduralsiz)=4500 TL
Normal veya sezaryen (epiduralli)=5250 TL
Doğum paketi = 6350 TL
444 66 62 akropol hastanesi Muayene ücreti = 90 TL
Doğum = 2500 TL
? Sincan KoruMuayene ücreti = 107 TLDoğum =2000 TL anlaşmalı kurumlar ile 1600
Doğum paketi = ? TL
444 66 62 MemorialUzman dr = 220 TL
Doç dr = 270 TL
Prof dr = 300 TL
Normal & epiduralli = 5600 TL
Sezaryen & epiduralli = 6350 TL
(0312) 253 66 66 TOBB ETÜ doçent= 380 diğer = 305 normal= 6000 sezeryan =6600 SÖGÜTÖZÜ (0312 292 99 00)

[tr]

[tr]

[tr]

[tr]

[tr]

[tr]

[/tr][/tr][/tr][/tr][/tr][/tr]
[tr][tr][tr][tr][tr][tr][/tr][/tr][/tr][/tr][/tr][/tr]

Paylaşım için çok teşekkürler.
Hamileliğim boyunca deneyimlediğim şey doktorun ve hastanenin çok önemli olduğu oldu. İlk başta doktor ile anlaşabilmek çok önemli. Eğer doktor veya hastane ile ilgili tek çekinceniz olursa hemen değişiklik yapın sonuçta bebeğinizin sadece 1 kere doğma şansı var. Keşkesiz doğum en önemlisi!
Umarım tüm anne adayları sağlıkla bebişlerini kucaklarına alır.

Son düzenleme:
okadar haklisinki bende tip fakultesi hastanesinde bi profa gidiyorum ucret 122tl. tabiki tahlile falan ucret alinmiyor. dojtorumdan memnunum sadece cok kalabalik oluyor ve icerde fazla kalamiyorsun herzaman bana detayli bilgi vermiyoe ama eminim herseye bakiyor bebek sagligi konudunda hassas. buna ragmen bende insanlarin ozel hastaneye duskunlugunden etkilenip baska bir doktor daha denemek istiyordum bu basligi gorunce girdim ama bu rakamlar ne kadar ucuk. ve buna ragmen hala arkadaslar yogunluktan ve hocanin gecistirdiginden bahsetmis. ee ne anladim ben bu isten. önemli olan doktorun iyi olmasi nerde olursa olsun. ve devlette cok suratsiz doktorlarda var tipki ozelde gebeyi para makinasi olarak goren hastane ve doktorlar oldugu gibi.bi arkadas tobb da bi doktorda yapti 10000tl odemisler bu nedir yani. valla sastim kaldim ben nereyi denesem diye. birde ben ikiz bekliyorum oyuzden benim icin en onemli sey yeni dogan unitesi cok iyi olan bir hastane.

Canim benimde durumum senin gibi hangi hastaneye ve dr gidiyorsun ve nasil randevu aliyorsun bana da bilgi verebilirmisin ozeldende olur :)[/QUOTE]

Merhaba özelden doktorunuzun ismini ve nasıl randevu aldığınızın bilgisini yazabilir misiniz? Ben de tıp fakültesi düşünüyorum fakat bir türlü emin olamıyorum, çok sıra bekler miyim doktor beklentilerimi karşılar mı diye... Açıkcası kararsızım özel ve orası arasında...

kızlar sıncan koru muayene ücreti 107 lira anlasmalı kurumlara muayenede %30 doğum da %20 indirim yapıyorlar doğum ücreti de indirimsiz hali 2000

Merhaba bayanlar. 20 haftalik hamileyim ve Ankara da yeniyim. Hamile kalıp doğum ve muayene fiyatlarını arastirdigimda ağzım açık kaldı. O kadar gereksiz yüksek ki gören bizim yerimize çocuğu onlar doğuruyor sanacak. Tesadüf eseri ilk randevumu Özel Ortadoğu Tıp Merkezi Baran hanım dan aldım. Ve bu zamana kadar da ona gittim. Muayene ucreti sgk anlasmali 40 tl civarı, tahlillere de 50 den yüksek vermedim. dogum da 1500 u gecmez sanırım. Doktor ve hastane konusunda endiseliyim. Burda doğum yapan var mi acaba ??

Ben de bilgi olması açısından yazayım. Özel Keçiören Hastanesi normal doğum 1300, sezeryan 1800 tl. İki gece kalış ve refakatçi ücretsiz. Muayene 27 tl.

Bende Ankarada yeniyim ve ona git buna git derken hem dunyanin parasini harcadim hem de herkes farkli bisey diyor ne yapacagimi bilemedim kalakaldim ortada :KK43: bu dolanmalarda anladigim en onemli sey acil yogun bakim unitesi bebisler icin ve gelisebilecek herhangi bir duruma mudahale edebilecek deneyimli bir ekip
Gercekten bu sekilde bir hastane veya donanimli tavsiye edebileceginiz dr varsa gitmekte oldugunuz memnun kaldiginiz cok ihtiyacim var aklim rahat etmiyor cunku :KK43: artik bir yere karar vermeliyim sanirim :KK43:

Bende Ankarada yeniyim ve ona git buna git derken hem dunyanin parasini harcadim hem de herkes farkli bisey diyor ne yapacagimi bilemedim kalakaldim ortada :KK43: bu dolanmalarda anladigim en onemli sey acil yogun bakim unitesi bebisler icin ve gelisebilecek herhangi bir duruma mudahale edebilecek deneyimli bir ekip
Gercekten bu sekilde bir hastane veya donanimli tavsiye edebileceginiz dr varsa gitmekte oldugunuz memnun kaldiginiz cok ihtiyacim var aklim rahat etmiyor cunku :KK43: artik bir yere karar vermeliyim sanirim :KK43:

sincan koru hastanesinden memnunum bi arastır istersen

Merhaba arkadaşlar
Ben Dr sukran çakmağın kliniğine gidiyorum.3000 TL muayene ücretleri + bütün tahliller ayrıntılı ultrason herşey içinde diğer hastanelerin doğum pkt leri sadece 10 kontrolle sinirliyor bizde sinir yok gece gündüz ulaşabiliyorsunuz çok güler yüzlü ben çok memnunum.dogumu memorial da yapicaz 5000 TL de oraya vericem ama büyük bi hastane yoğun bakım ünitesi flnda var ihtiyaç olmaz inş ama.

İlk doğumum Sincan Koruda olmuştu memnun kalmıştım. Doktorum Seda Hanım şimdi Medicanada :KK43:

Hanımlar Sincan Lokman Hekimi aradım sezeryan 1850 dedi. Doğum paketi 3000. Tüm muayene, tahlil , ultrasonlar, doğum, doğum fotoğrafçılığı, bebeğin ilk aşı ve muayenesi dahil. Epidurele +500 fark alıyorlarmış. 3 taksit de yapıyorlarmış. Yoğun bakım ünitesi var.

Ben de henüz hastaneye karar vermedim. Araştırıyorum.

kızlar bende akropolden randevu aldm bakalım.. işyerinden arkadaşımın eşi orda doğum yapmış memnunmuş 36 haftadan önce doğarsa başka hastaneye naklediliyormuş
muayene 90 tl doğum 2500 müş

Yenimahalle orta doğu hastanesi açılcak 2 hafta içinde dr günnur Altun fiyatları açılmadığı için bilmiyorum ama yeni doğan ünitesi mevcut

Merhabalar bende arastirma icerisindeyim cankayada oturuyorum kan vermek icin surekli ozel cankaya hastanesine gidiyordum orada kadin dogum polikinigi olmadigini biliyordum ancak saglik sektorunde calistiklari icin bilirler diye hemsirelere sordum onerebileceginiz hastane var mi diye akay hastanesini kesinlikle oneririm bu konuda dediler.. fiyat konusunda bi arastirma yapmadim yarin arayip size paylasirim..

yok zeynep atgüden doktorum muayeneye gittiğimde memnun kaldım işyerindeki arkadaş da nurten hanımda doğum yapmış

X