ANKARA ÖZEL HASTANELER 2016

Bende ortadoguta gıdyorum gecen acılde ısım oldu acıle gııtık gunur hoca vardı neyse ılac fln yazdı baktı mantar dedı ben pazartesı kendı doktoruma gıtım tatmın olmadım ıcın ıykıde gıtmusım bn sultan pınar dundar gıdyorum cok ıyı bır doktor ortadoguda onu tavsıye esıyorum cok ılhigılı doktordan ote bır yol arkadası gıbı davranıyor ve gıtımkı odemmıs benım mantar deıl neyse pınar hanım gecırdı yanı mısal kısıden kusıye degsıyor bu durumlar acıle gıtımde esım gunur hanımı asadqn buldu getrdı dusunun. sultan pınar dundr gudın tavsıyem odur orta doguda

ben şu anda erzurumdayım canım.. eşimin görevi nedeniyle.. doğum için ailemin yanına ankaraya gitmeyi düşünüyorum.. normal doğumu destekleyen bir doktor arıyorum .. böyle uzaktan nasıl olacak bilmiyorum:110:

Benim doktorum,siz normal isterseniz sezeryan diye direten biri degil. Tabi anne ve bebek sagligi acisindan acil olarak sezeryan da gerekebilir,o durum ayri.. ama normal isterseniz o yonde hareket edilir. :KK66:

Benim doktorum,siz normal isterseniz sezeryan diye direten biri degil. Tabi anne ve bebek sagligi acisindan acil olarak sezeryan da gerekebilir,o durum ayri.. ama normal isterseniz o yonde hareket edilir. :KK66:

doktorunuz kim acaba?? şu doğal keşkesiz doğumlara bakıyorum internetten sürekli bu sıralar..:110:

Keşkesiz doğum....İnsan 3.doğumuna hazırlanırken bunu daha iyi anlıyor.İlkindeki keşkem bi doktora daha görünseydim.2.sindeki keşkem acil bi durum olmadan hiç doktora gitmeseydim..

Günaydın herkese,
Hastane başlığı ama bu başlığı takip ediyorum sürekli ve ben de size aşağıdaki kitabı okumanızı öneriyorum. özellikle normal doğum korkusu yaşayanlar için faydalı, doğum hikayeleri de var içinde . bir de çok konuşulan ama ne oldugunu tam bılmedıgımız epidural, epizyotomi vs. gibi terimler hakkında da güzel açıklayıcı bilgiler var. paylaşmak istedim.
Allah herkesin gönlüne göre versin, hamile olanlara güzel bir doğum, olmayanlara da en kısa zaman da hamilelik nasip etsin. :)
Kitabın Adı : Doğal Doğum Yazarı: Gülnihal Bülbül
http://www.dr.com.tr/Kitap/Dogal-Do...neksel-Saglik-Yontemleri/urunno=0000000680239

Medıcalpark,koru hiç sıcak gelmiyor bana.Memorıal den Nesrin Fener i takip ediyorum.Hoşuma gidiyor.Ama sezeryan epiduralde olursa 6 bini geçiyor.
Devlette sezeryande yapıştırmamo yapıyorlar yoksa dikişmi onu merak ediyırum.
Merhaba halen Nesrin fenere gidiyor musunuz Doğum ücreti ne kadar

Ortadoğu hast ,Gunnur hocanın hastası olup izlenimlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
sabah erken saatlerde rand alamadım o kadar yoğun yanı... önumuzdeki hafta gittiğimde muayene gelenlerin ne kadarı doğumda da sizi teecih ediyor diye soracagım valla :)

Ortadoğu hast ,Gunnur hocanın hastası olup izlenimlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
sabah erken saatlerde rand alamadım o kadar yoğun yanı... önumuzdeki hafta gittiğimde muayene gelenlerin ne kadarı doğumda da sizi teecih ediyor diye soracagım valla :)

Daha ciddi sultan pinar hanima göre ben onunla pek rahat değilim sultan pinar la daha rahatım ama kötü bir izlenimim de yok

Daha ciddi sultan pinar hanima göre ben onunla pek rahat değilim sultan pinar la daha rahatım ama kötü bir izlenimim de yok
Canım Ortadoğu hastanesinde cumartesi muayene imkanı var mı biliyo musun bende sultan Pınar hanıma başlayacak gibiyim hastaneyi arıyorum arıyorum ulaşamadım internetteki numaraları yanlış galiba

Canım Ortadoğu hastanesinde cumartesi muayene imkanı var mı biliyo musun bende sultan Pınar hanıma başlayacak gibiyim hastaneyi arıyorum arıyorum ulaşamadım internetteki numaraları yanlış galiba
O

Var canım cumartesi

Ben online aldım genelde ama telefonda açıldı aslında ama

O

Var canım cumartesi

Ben online aldım genelde ama telefonda açıldı aslında ama
Tatlım ben sultan pınar dundarın hastasyım ve cokmmemeumnum dogmumda onda yapcam bastan berı takıbım orda cumartesı 13:30 kadar orda dıe bılyorum gecwn hafta bana ole demıstı kendısı ve ona gore muayne almıstım orta dogu telden ara randavu almak ıcın hemen 2 bas ama bu ıslemı hafta ıcı erkwn yap tavsıyem cumartesıne randavu alrsun ama 13:30 dan onceye al sonra sulatan hanım pek olmuo dıe bılyorum bence cok memeun kalrsın ben sultan pınar hanımla hasta doktor hgıbı deılde bor abla kaedes gıbı ılgılenıo ben oraya gırınce bı tanıdıma zıyarete gıtmısım gıbı oluo cok sıcak kanlı hır bayan

0312 315 5545 ortadogu hastanesının numarası bu tatlım yanı benım telımde kayıtlı olan bu hep bundan arıyorum ulasıyorum cumrtesı 13:30 dan sona ve pazar ulasamasın oda randebıya geneldw hep ulasmısımdr

Tatlım ben sultan pınar dundarın hastasyım ve cokmmemeumnum dogmumda onda yapcam bastan berı takıbım orda cumartesı 13:30 kadar orda dıe bılyorum gecwn hafta bana ole demıstı kendısı ve ona gore muayne almıstım orta dogu telden ara randavu almak ıcın hemen 2 bas ama bu ıslemı hafta ıcı erkwn yap tavsıyem cumartesıne randavu alrsun ama 13:30 dan onceye al sonra sulatan hanım pek olmuo dıe bılyorum bence cok memeun kalrsın ben sultan pınar hanımla hasta doktor hgıbı deılde bor abla kaedes gıbı ılgılenıo ben oraya gırınce bı tanıdıma zıyarete gıtmısım gıbı oluo cok sıcak kanlı hır bayan

Canım diğer arkadasa yazacaktin sanırım

Randevu almaya çalışan o

Ben biliyorum zaten sultan pinar hanimi:)

Arkadaşlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için doktor seçimi çok zor ve içim rahatladı yazdıklarınızı okuyunca:) randevu işini hemen halledip başlıcam inşallah Allah yardımcımız olsun

Eryaman hastanesinde sezeryan olan varmi arkadaslar,yada cevrenizden birileri falan?

X