Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

Merhaba,
Ahmet Beye kaç aydır gidiyorsunuz, memnun musunuz? Murat beye gidiyordum, şimdi doktor arıyorum. Seda hanım mı Ahmet Bey mi karar veremedim.

Merhaba,
Ahmet Beye kaç aydır gidiyorsunuz, memnun musunuz? Murat beye gidiyordum, şimdi doktor arıyorum. Seda hanım mı Ahmet Bey mi karar veremedim.

seda hanımı çok övüyorlar, ben ahmet beye 6 aydır gidiyorum. memnunum. ahmet beyin çalışma saatleri bana çok uygun. haftasonları gidiyorum akşamları gidiyorum. benim için avantajlı.

seda hanımı çok övüyorlar, ben ahmet beye 6 aydır gidiyorum. memnunum. ahmet beyin çalışma saatleri bana çok uygun. haftasonları gidiyorum akşamları gidiyorum. benim için avantajlı.

teşekkürler, Ahmet beyde doğum yapanlarla ilgili bilginiz, duyumunuz var mı, akşam yada hafta sonu olması benim için de uygun. Önemli olan bu saatten sonra sağlıklı bir doğum gerçekleştirmem. şuan 31. haftadayım. Zaten haftaya doğum iznine ayrılıyorum.

ahmet beyden doğum yapanı duymadım. kendisi çukurambarda yeni açılacak hastaneye geçiş yapacak. muhtemelen siz doğum yapmadan geçmiş olur. yani sincanda kalmayacak. ayrıca kendisi operatör doktor. henüz doğumla ilgili hiçbirşey konuşmadık, bir dahaki kontrolümde haftaya konuşacağım, doğum tutumu çok önemli, yani sezeryanamı normal doğumumamı teşvik ediyor bunlar önemli. ayrıca hastanenin heyet raporu vermedeki tutumu nasıl, ben doğum izninden sonra almak istiyorum. kısacası o kadar çok şey varki, doktora karar verirken maalesef muayenelerden anlaşılmıyor.
bence sen bir dene derim, bir soru listesi yap ve git yanına, ancak öyle anlarsın. umarım istediğin gibi olur herşey.

Ben bir akşam çok ağrım olduğu için acile gidince kendisi bakmıştı bana. Sorunu doğru tespit etmişti, ama görüşmemiz o kadar, bayan doktorlardan biraz tereddütüm olduğu için Ahmet beye gitsem mi diye düşünüyorum, ama bir yanda korunun kendi sayfasında ve kadınlar klübünde seda hanım yada meltem hanım için pekçok olumlu yorum var, Ahmet beyle ilgili pek bişey okumadım, o yüzden yaşayıp bilen örnek var mı diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Çok zor ya bu saatte hala doktor derdine düşmek

bende Ahmet beye gidiyorum. muayenesinden memnunum. tabi doğum konusunda bilgim yok ve doğum yaptırdığı kişiler varsa burada bi paylaşım okumadım belkide diğer dr lara göre daha yeni hastanede bildiğim kadarıyla o yüzden doğum yapan olmayabilir :) ama nedense ii olur sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum . genede yaşamadan bilinmez..

evet anlayışlı güler yüzlü bilgili iyi bir doktor bulmak zor. umarım memnun kalırsın ahmet beyden ve rahat bir doğum geçirirsin.

ne kadar güzel, ozaman bende seda hanıma devam edeyim murat bey tahini çıkmış il değiştiriyomuş. Seda hanım hakkındada herkes çok iyi şeyler söylüyo bende normal istiyorum sanırım seda hanıma devam edeceğim ve doğumdan sonra lütfen sizden cevap bekliyorum seda hanımın doğumu nasıl ve siz epidural doğummu düşünüyosunuz karar verdiniz mi?

epidural istemiyorum ben aslında neyime güvenerek istemiyorum bende bilmiyorum :) epidural açıklık 4 cm olduktan sonra yapılıyormuş doğumu suni sancıyla başlatacakları için zaten fazlasıyla canım yanacak bende 4 cm kadar dayanabilirsem zaten gerisi gelir diye düşündüm epiduralin yan etkileri gözümü korkuttu yarın sabah kontrolüm var seda hanım soracak karar verdinmi diye inşallah doğru seçimi yapmışımdır

Kizlar ben de elvankent te oturuyorum. 4 haftlik hamileyim suan:) ayni kararsizlik ben de var.ben balgat koru tercih etmek uzereydim ordaki meshuuur umit bey e gitmek istiyordum fakat Suan masraflari hesaplayinca dogum sigortasi daha mantıklı geliyor. Bir kac yerle gorustum. Henuz karar vermedim tabi.. şimdi sizin yorumlarinizida okuyunca hakikaten yakinlik icin sincan koruyumu tercih etsem acaba diyorum?? Puffffff bak simdi yine cikmazdayim

inşallah tatlım bide şimdi bi arkadaşımla görüştüm bişeyden korkmuş erken doğum riski var die nafız körez etliğe göndermiş o numune ya oradan zekai tahir 2 sefer alttan muayene etmişler kız rezil olmuş erken doğum da bebek küvetimiz yok die koruda öyle bi sıkıntı olmaz değilmi ben bebek yoğun bakım var die biliyorum birde seda hanım cep telefonunu veriyor mu? murat bey vermemişti hastaneden ulaşmamda çok zor oluo hastası var ameliyatta bağlamıolar bende çalışıorum herzaman gidemem of ya hala hastane ve doktorda kararsızım

arkadaşlar burada doğum yapandan birinden aldığım bilgiye göre doğum sonrasında ilgileri iyi değilmiş hemşirelerin. çağırınca gelmiyorlarmış vs...balgattaki için de aynı şeyleri duymuştum.:26:

aman nafiz körez deme bana 5 aylık hamileyken suyum geldi zannederek oraya gittim doktorun odasından ağlayarak çıktım alttan muayene etti şu anda elimizde yok ama bu gelen su belli sen zekai tahire git orada gerekli alet vardır baksınlar dedi ağlaya ağlaya gittim meğer sadece aşırı akıntım olmuş su değilmiş ne zaman mecbur kalıp nafiz köreze gitsem rezil edip gönderiyorlar bugün yine kontrolüm vardı benim çok şükür suyum geçen haftaki halindeymiş yine azalmamış seda hanımla konuştum gece 2 de bile gelsem doğuma o geliyormuş hastane haber veriyormuş ona ve yine beni normal doğuma teşvik etti denemeni tavsiye ediyorum bebekte sende normal doğuma uygunsun dedi cep numarasını hiç istemedim açıkçası ama dahilisi var bende hastaneyi arayıp o numarayı tuşlayınca odası bağlanıyor direk koruda yeni doğan ünitesi var inşallah oralara ihtiyacımız olmaz sanırım sende eryaman civarlarında filan oturuyorsun

yok tatlım fatih törekent civarındayım ben aynen seninki gibi olmuş benim arkadaşımda canım yaa aman aman koruda seda hanıma gidiyim ozaman ben ahmet bey nasıl peki çalışıorum ya ben akşamlarıda duruo sanırım oda haftasonu fln daha iyi benim için aslında senin açındanda çook sevndm inşallah sağsalim alırsın bebişini kucağına:)

amin canım inşallah ahmet beyi hiç bilmiyorum koruda murat beyi önermişlerdi bana onunda tayini çıkmış galiba öyle şeyler okudum forumda eğer muayene ücreti sorun olmazsa bence seda hanıma git muayene ol zaten tavrından memnun kalıp kalmayacağını anlarsın benim daha önceki doktorum o kadar sinirlerimi bozuyorduki o yüzden seda hanım bana ilaç gibi geldi açıkçası beklentilerinle alakalı birşey benim beklentimi fazlasıyla karşıladı cumartesileri öğlene kadar çalışıyormuş sanırım seda hanım

seda hanımın muayeneside aynı 77 tl değilmi canım ben murat beye en son 77 verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…