Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

tatlım valla ben sincana gelicek anladım ,ki öğledirde ama yinede sorum kesinleştirmekte fayda var.

cnm bende son haftamdayım seda hanım kesinlikle normali destekleyen bi doktor epudral normal istediğimi belirttim n güel dedi ama son anda sezaryana dönebilirim dedim:))

allah yardımcınız olsun bende normal istiyorum ama epiduralden vazgeçtim bakalım becerebilirsem epiduralsiz isteyeceğim seda hanım nasıl bir yol izliyor acaba mesela gece 2 gittiniz acilen numarası varmı hemen hastaneyemi geliyor normal doğum planlı değil sonuçta nasıl ayarlıyor acaba bilginiz varmı
cnm bende son haftamdayım seda hanım kesinlikle normali destekleyen bi doktor epudral normal istediğimi belirttim n güel dedi ama son anda sezaryana dönebilirim dedim:))

herhangi bi durumda sen hastaneye gel dedi zaten numarası var duruma göre gecede olsa doğum geliyormuş eger acılman devam ederse sabah gelir ama gece sıkıntı olmuyor geliyor acil bi durumda

bu arada arkadaşlar biraz önce hastaneyi aradım doğumada zam gelmiş 1.750,00 tl olmuş epidural olursada 2.050,00 tlmiş :S

bu arada arkadaşlar biraz önce hastaneyi aradım doğumada zam gelmiş 1.750,00 tl olmuş epidural olursada 2.050,00 tlmiş :S

amannn ne güzellll çok güzel korktuğum başıma geldi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offffffffffffffffffff çok mutsuzum şuannnnnnnnn

aynenn bende üzüldüm umarım temmuza kdr bidaha gelmez zam falan ya :S

ama ben korudaki kıza sordum muayene ücreti 57den 77e çıkmış dedim evet dedi.doğum ücretleri değiştimi dedim yok aynı 1500TL dedi.eğer fiyatı kaç aldıysanız madur etmezler o fiyat kalır dedi ama pek sanmıyorum baksana yaa

Buna sevindim ben de bir sıkıntı olmazsa epidural normal doğum istiyorum çünkü, bir de bir şey soracağım Seda hanım normal doğum yapabileceğini neye bakarak karar verdi, çatı muayenesi mi yaptı yoksa ultrasondan mı baktı???

Offf bu kötü haber bize vurmasa bari yaa önceden başladık muayeneye

aynen kasımda başladım bize vurmamalı :)

aynen birde ilk telefona çıkan kızla görüştüm giriş ücretini sordu doğum için bizim bilgimiz yok deyip başka yere bağladı ordan bilgilendirdiler temmuzun ilk haftası doğum yapıcam başka gelmesinnn zamm :)

H_İ_S kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Buna sevindim ben de bir sıkıntı olmazsa epidural normal doğum istiyorum çünkü, bir de bir şey soracağım Seda hanım normal doğum yapabileceğini neye bakarak karar verdi, çatı muayenesi mi yaptı yoksa ultrasondan mı baktı???

Offf bu kötü haber bize vurmasa bari yaa önceden başladık muayeneye

valla benim en yakın arkadaşım doğum yaptı seda hanımda arkadaşım sezeryan istiyodu onu caydırdı ben gerek bi durum olmadığı sürece sezeryana karşıyım dedi çatı muayenesi yaptı normaldi herşey normal doğum yapıcaktı ama son anda çocuk kakasını yediği için sezeryana aldı.

biz fiyatı 1500 aldık muayeneye geldiğimizdede aynıydı eski fiyattan istiyoruz die diretsek şanşımızı denesek en azından.

Merhaba, bende Seda hanıma gidiyorum ve normal doğum istiyorum, kendisine sorduğumda son zamanlarda çatı muayenesi yapıp karar vericez demişti, çatı muayenesini kaçıncı haftada yapıyor acaba bi bilginiz var mı???

of ya korktuğumuz başımıza geldi inşallah bizi etkilemez. Yakın zamanda hast. gidecek bi arkadaşımız varsa sorsa iyi olur aslında. ben martta gidicem çünkü gidince sorarım.

of ya korktuğumuz başımıza geldi inşallah bizi etkilemez. Yakın zamanda hast. Gidecek bi arkadaşımız varsa sorsa iyi olur aslında. Ben martta gidicem çünkü gidince sorarım.

bizi etkilermi bilmiyorum inşallah bizleri etkilemez Benim randevumda mart 8de

kızlar koru hastanesinin doğum öncesi veya sonrası çalışan anneler için heyet raporu olayına bakışı nedir biliyormusunuz? doğum izni çok az, doğum sonrası heyet raporu almak istiyorum, ama bu hastane zorluk çıkartacaksa değiştireceğim.

normal doğum izni raporunu dr yazıyormuş öyle demişti. Fakat yasal doğum izninden sonrası için rapor alacaksın sanırım. Tam emin değilim ama normal hastalık için heyet raporunu devlet hastanesinden onaylı istiyorlar sanırım. Bence sgk ya, emekli sandığına yada kendi kurumuna sorarsan ona göre hareket edersin. Sonrasında da bir sıkıntı yaşamamış olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…