Ankara ya da Konya'da önerevileceğiniz burun estetiği doktoru arıyorum

Öncelikle herkese merhaba:KK200:Yazın burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum.Nefes alma problemim de mevcut.Ankara ya da Konya yaşadığım şehre çok uzak değil.Bu yüzden bu iki yerden birinde ameliyat olmak istiyorum.Maalesef ki hepsi zam yaptı :KK43: Geçen yıl 10-15 bine muhteşem doktorlar buluyordum şimdi bu fiyatlar uçmuş gitmiş :/ Max bütçem 22 k (Hastane masrafları dahil.Hastane masrafları genelde 1.5-2 k arasında zaten)Devlette de olurum problem değil ama min 6-12 ay sonrasına ameliyat tarihi veriliyor.Daha önce verilse kesinlikle devlete olurum.Çünkü başka estetik ameliyatları da yaptıracağım en azından burna pek para gitmemiş olurdu gerçekten kaliteli,güzel burunlar yapan devlet doktorları da var ama sadece yaza kesin yaptırmam gerektiği için devleti elemek durumunda kalıyorum.Acaba sizin memnun kaldığınız,ilgisine,yaptığı güzel burunlara kefil olduğunuz,gerçekten kaliteli bir doktor olduğunu düşündüğünüz bütçeme ve bu iki şehirden birinde ola bir doktor var mı?Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Esen kalın:KK15:
Ben gazi de muhammer Melih şahine olacağım

X