Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Ankarada Bebek Alışverişini nerelerden yapıyorsunuz???

beysu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
162
1
merhaba Anne adayları ve Anneler Ankarada bebek alışverişinizi nereden yaptınız aynı markayı en ekonomik nerden alabilirim.araba,bebek şekerleri,park yatak vs. vs. hangi mağazadan ne kadara aldığınızı yazarsanız sevinirim.

merhaba Anne adayları ve Anneler Ankarada bebek alışverişinizi nereden yaptınız aynı markayı en ekonomik nerden alabilirim.araba,bebek şekerleri,park yatak vs. vs. hangi mağazadan ne kadara aldığınızı yazarsanız sevinirim.

ben kızımın sallanan yatağını bebek arabasını araba koltuğunu ve kıyafetlerının hemen hemen hepsini optimumda en üst katta chicco mağazasından aldım odasınıda sitelerde yaptırmıştım.

ben kızımın sallanan yatağını bebek arabasını araba koltuğunu ve kıyafetlerının hemen hemen hepsini optimumda en üst katta chicco mağazasından aldım odasınıda sitelerde yaptırmıştım.

kimmuh teşekkür ederim cevabın için chicco nun hangi model bebek arabasını aldın ve memnun musun? Güle güle kullansın bebişin aldıklarını:)

kimmuh teşekkür ederim cevabın için chicco nun hangi model bebek arabasını aldın ve memnun musun? Güle güle kullansın bebişin aldıklarını:)

kusura bakmayın bebişden dolayı pek giremıyorum:) chicconun model olarak hatırlmıorum ama 2 li seetini aldım oto koltuğu ve arabası.oto koltuğunu doğdugu gunden beri heryerde kullanıorum.hatta çoğu onda uyuyo gündüzleri.arabasınıda kış olduğu için daha sadece alışveriş merkezlerine gıttıgımızde kullandık. tek sıkıntımız araba ağır ve bınamız asansörlü değil ve ben en üst katta oturuyorum. eşim olmadan herhalde arabayla çıkaramam kızımı.
şimdi netten baktım bunun aynısı modeli duo ct02 imiş hatta aynısının linkini yolluyorum
Chicco Duo CT02 Bebek Arabası Astral - Ürün Detayı - Mormani.com - Bağımlısıyım!

kusura bakmayın bebişden dolayı pek giremıyorum:) chicconun model olarak hatırlmıorum ama 2 li seetini aldım oto koltuğu ve arabası.oto koltuğunu doğdugu gunden beri heryerde kullanıorum.hatta çoğu onda uyuyo gündüzleri.arabasınıda kış olduğu için daha sadece alışveriş merkezlerine gıttıgımızde kullandık. tek sıkıntımız araba ağır ve bınamız asansörlü değil ve ben en üst katta oturuyorum. eşim olmadan herhalde arabayla çıkaramam kızımı.
şimdi netten baktım bunun aynısı modeli duo ct02 imiş hatta aynısının linkini yolluyorum
Chicco Duo CT02 Bebek Arabası Astral - Ürün Detayı - Mormani.com - Bağımlısıyım!

bende pek giremiyorum bu ara ama mühüm değil bebişler iyi olsunlarda:) bende ağır bir araba istemiyorum cnm herzaman nasıl taşıycam diye 7-8 kg ı geçmesin istiyorum hala araştırıyorum bakalım hayırlısı.

Ben hep ankamallden yaptım şimdiye kadar alışveriini

Ankamalle bende baktım ama pek bişey alamadım ordan:KK43:

Canım konu bebekler olunca o kadar hassaski anne babalar dikkat etmezsen bindiriveriyorlar. Evin en küçükleri olmanın avantajlarını yaşadık bu konuda. Abla abilerden destek aldık ki kazıklanmayalım diye.

Bebek odası için çilektten seçtik. Sitelere gittik ama hem pahalıydı hemde çok hantallardı. Birde heredeyse hepsi boyalıydı. Çocuk için güvenli boya deselerde bunu bilemeyeceğimizden almadık ki tasarımlarıda hiç hoşumuza gitmedi. Aynı zamanda da kendi yatak odamızı sitelerden aldık ki satış sonrası hizmet gibi bir kavram yok. Dolabımız en baştan beri problemli olmasına rağmen düzeltilmedi ve kavga etmekte bir işe yaramadı. Bizi pek iplemediler.

Kıyafet araba gibi eşyalarını ise Ulustaki Özel can bebeden aldık. Özel can bebenin A city de de bir mağazası var. Fiyat olarak ise bize uygun geldu. Örneğin aynı marka hastane çıkışları AVM lerde 130 tl ye satılırken orada etiketti 85 tl idi ve dahada indirim yaptılar. AVM lerden 1 tane alacağına iki alabilirsin buradan. Bizden önce de bir arkadaşım alışverişini buradan yapmıştı. beşikten arabaya hepsini aldı ve her bütçe ve markada araba falan bulman mümkün. Onun dışında bildik markalardan küçük dükkanlar bulmaya çalışıyorum ki oğluşuma iki daha fazla şey alayım.

tam olarak yeri neresi bu ulus can bebenin olmadı bide oraya bakalım.

bende küçük bir araştırma yaptım en uygun özelcan bebe diye duydum ancak hala gidip bişiyler alamadımmm

bende küçük bir araştırma yaptım en uygun özelcan bebe diye duydum ancak hala gidip bişiyler alamadımmm

bende baktım ama internette karşılaştırmalı fiyat analizi yapınca pekte uygun görünmüyo.. kimseyi yanıltmak istemem ama bence çok da uygun bi yer değil gibi geldi en azından netteki fiyatlar bunu gösteriyo

Çukurambarda e bebek, tokerbebe, bebekhouse var. Normalde pahalı yerler ama doktorumuz o tarafta olunca gezme şansım oldu. Günlük haftalık güzel indirimleri oluyor denk gelirseniz. Mesela e bebekte bütün chicco kıyafetlerde %50 indirim yakalama şansım olmuştu. Bir de e bebek te alt katta 2 el reyonu var. Araba koltuğu, puset gibi büyük kalemleri oradan bakabilirsiniz. Ben chicco salıncağı 150 tl ye, tiny love büyük oyun halısını 75 tl ye aldım. Bir de nata vega da üst katta chicco nun outleti var. Sezonsunu kıyafetlere yatırım amaçlı bakıyorum ara sıra. Aynı chiccodan living puset, living araba koltuğunu ve Lullaby park yatağına toplam 1300 küsür bir şey ödedik ve çok memnunun. Kidycity nin internet sitesinde indirimli ürünler de oluyor. 20 tl ye kanzın kadife 2 takımını aldım, taş gibi 3 çocuk daha büyütür resmen.

ben genelde eticaret sitelerinden alıs verıs yapıyorum, bu konuda ıyı sıteler var ebebek.com var ticaretpark.com var ozelcanbebe var..

aynen, ebebek'in internet sitesi de var, gayet hızlı gönderim yapıyorlar. Şubat ayı boyunca da %28 indirim varmış, gün gün ürünler değişiyor. Ben ayın 6'sındaki Molfix kampanyasını bekliyorum açıkçası, şu an en acil olan o...

anneler selam <3
ben alışverişlerimi lanubebe.com dan yaptım geçen ay, çok hızlı geldi kargo. artık hiçbir şekilde marketlerden almıyorum. internetten uygun fiyata organik alıyorum bebeğime.

X