Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Ankara'da boncuk kaynak?

günlerdir bu konuyu araştırıp durdum her yerden okudum sonunda yaptırdım ve çok güzel oldu burdan benim gibi nereye yaptırcağınu bilemeyen varsa diye yapanın numrasını yazayım herkese yardımcı olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar,

konuya biraz geç cevap veriyorum ama bende buradan tavsiye alarak boncuk kaynak yaptırdım. evet saçlarda dökülme yapabiliyor ama saçlarımı bu zaman kadar hiç uzun ve gür olarak görmemiştim ve kullanmamıştım. her ay bakım yaptırıyorum ve 3-4 ay da bir çıkartıp tekrar taktırıyorum bende behçelievlerde.... kuaföre yaptırdım ve fiyatları dışarıdaki diğer kuaförlere hem uygun hem de kalilteli...

Ben yıllardır kaynak kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye edecegim bir yer var Ankara'da ki artık ailem gibi oldular... ......Peruk'ta Cüneyt Bey var... Hem cok bilgili hem de cok seker tatli dilli.. ben cok memnunum siz de memnun olursunuz kesin .. internet sitesi de ... saclarını uzatmak isteyenlere duyurulur :KK1:

Ankarada boncuk kaynak yaptıracaklara üns öneririm. Gerçekten bu işte çok iyiler. Çoğu kez kaynak yaptırdım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Ulaşmak isteyenler için site adresi ...

4 yıldır kaynak yaptırıyorum. Ankara'da ilk kaynak yaptırmaya başladığımda en az beş altı kuaför denemesi yaşadım. İnanın kuaförlerin hepsi kaynak yapıyorum diyor ama kaynak ustalık ve tecrübe gerektiren bir alan. Ayda üç beş kaynak yapan kuaföre kaynak yaptırılmaz arkadaşlar.
Berbat kuaför denemelerimden sonra Emre Polat'la tanıştım ve dört yıldır boncuk kaynaklarımı o yapıyor. Emre kadar, kaynak konusunda uzman bir kuaför tanımadım. Zaten Emre'ye bir kere kaynak yaptıran başka kuaföre gidemez.
Saçları kendi seçiyor, gerçek saç kullanıyor ve çok pratik kaynak takıyor. Kompedanı olmuş bu işin.
Şimdi yurt dışına çıkacağım ve Emre gibi kuaförü nasıl bulacağım diye düşünüp duruyorum..

arkadaşlar merhabalar Ankarada yaşıyorum saçlarımı uzatmak istedim bir arkadaşım bana kaynak yaptır demişti sonra bu sitey önerdi burda çok yazılar vardı okudum ve birisi burda ankarada saç kaynak yaptırmak isterseniz Kızılayda izmir 1 cad necip bey apt no : 22 / 7 kat : 2 deki Matmazel Peruk mağazasının ismini vermişti ve bu mağazanın ismini çok duydum zaten bu adrese gidip saçlarımı uzatmak istiyorum ne yapabilirsiniz diye sorduğumda bana hemen tüm saç uzatma sistemlerini anlattılar saçların kalite kalite olduğunu ve kalitesine göre fiyatlarının olduğunu benim istediğim kalitedeki saçı seçip kendim karar vereceğimi söylediler çok güzel sorularıma cevap verdiler sağolsunlar sonra seçtiğim saç kalitesini saçlarıma uyguladılar boncuk kaynak olarak ve birde bir sistemden daha bahsetmişlerdi mikro kaynak görünmeyen kaynak bu sistemde boncuk kullanılmadan yapılıyormuş ve boncuk kaynakdan dahada kaliteliymiş hatta prda başka bir müşterilerine uygularken gördüm bayıldım şimdi bu boncuk kaynaklarımı kullandıktan sonra o sistemi görünmeyen kaynağı mikro kaynağı Matmazel Peruk'da yaptıracağım buraya bunları yazmamdaki sebeb gerçekden işlerini çok iyi yaptıkları için ve güleryüzlü hepsi çalışanlar çay ,kahve ikram etmeleri sürekli ilgilenmeleri bayıldım keşke daha önce gitseymişim hanımlar bence ben size tavsiye ediyorum boncuk kaynak yada görünmeyen kaynak için mutlaka Kızılay daki Matmazel Peruk mağazasına gidin peruk postiş çıtçıt ne ararsanız var tekrar ordaki herkeze çok teşekkür ediyorum harikasınız Matmazel Peruk

X