Ankara'da doğum için hangi hastane?

Çağ hastanesi erol bayraktar çok memnunum ama akay kolaylığı yok muayene ücreti 62 tl (ultrason dahil) doğum 1500 civarı ama yeniyıl ücreti değişir odalar gayet iyi hocamızdan memnunuz hastanenin tek kadın doğumcusu

Çağ hastanesi erol bayraktar çok memnunum ama akay kolaylığı yok muayene ücreti 62 tl (ultrason dahil) doğum 1500 civarı ama yeniyıl ücreti değişir odalar gayet iyi hocamızdan memnunuz hastanenin tek kadın doğumcusu
Akay kolayığı yok derken =)

Etlik lokman hekim hastanesinde veya lina kadın doğumda önerebileceginiz doktor varmi ilk gebeligimde linaya gitdim şükran hocaya gidiyodum şimdi ayrıldı sadece muayene ücreti 200 liraymış doğumumu etlik zübeyde hanımda yaptım çok memnun kaldım dogum u tekrar orda düşünüyorum doktor konusunda yardmcı olursanız sevinirim

Etlik zübeyde hanımı doğum için düşünüyorsanız neden dr arıyorsunuz anlamadım?

etlik zübeyde hanım doğumda çok iyi ama muayenelerde berbat bu hafta gittigimde kendileri çagrdıgı halde sen niye geldin deyip durdu doktor bebegmin kalp atşinı görmek için cagrdıniz bilgisayarda yazmyomu şu hafta geldi bebek boyle ölçümleri su diye soruncada normalde çagrlmaz bu hafta dedi sinir oldum birde asistanlar oluyo hep ölçümleri nasıl alcam diye yanında duran hemşiresine sordu şok oldum dogum dışında gebelik muayenesine gitmek istemiyorum

Lokman hekimde elif hanımı çok öneriyorlar ama bilemiyorum

Siz hangi hastaneye gidiyosunuz

Çağ hastaanesi (kızılay) erol hocaya gidiyorum

Kızlarrrrrrr araştırmalarım sonucunda Özel Bilgi Hastanesi'ni keşfettim. Orada Selçuk ARSLAN hocamızı araştırdım ve herkez çok memnun. Siz ne derseniz?

En yakın randevusu 3 hafta sonra... Açıkcası başı kalabalık bir doktorda istemiyorum. Bu sebepten dolayı şuan kendilerinden çok memnun olduğumuz Evren Hocamıza yanı Akay Hastanesine devam.

Kızlarrrrrrr araştırmalarım sonucunda Özel Bilgi Hastanesi'ni keşfettim. Orada Selçuk ARSLAN hocamızı araştırdım ve herkez çok memnun. Siz ne derseniz?
o adam herkesi sezeryanla dogurtuyor normal dogumu yok dıe duydum ben...

merhaba kızlar ankara üniversitesi hastanesi nasıl? Kadın doğum ve yeni doğan bölümleri hakkında bilginiz var mı? Bir de hangi doktora gidiyorsunuz?
Bende Ankara Mevki Asker Hastanesinde Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak'a takip oldum. (kendisi ayrıca binbaşı:) Müthiş bir doktor. Ben özellere ve muayenehanelerede çok gittim. 500 tl vermişssiniz gibi ilgileniyor. Mükemmel anlatıyor, çok sabırlı ve işini iyi biliyor.Gidin kesinlikle pişman kalmazsınız...

Gerçekten samsonite'ın tavsiyesine uydum ve gittim Yaşam Bey'e. Kızlar aklınızı alır walla. Mükemmel bir doktor gidin derim :)

X