Gelinlik Modelleri Ankara'da gelinlik diktirmek istiyorum...

merhaba kızlar bende bugün seda modaevine gittim. çok beğendim, oraya diktirmeyi düşünüyorum

bence ulus çıkrıkçılar yokusundaki magazalara bakmadan gelınlık alma derim. hem dikiyorlar ucuza hemde binlerce çeşit var. ben oraya bakıcam ve okdr üründen elbet secerim birini

sanada hayırlı olsun canım.
sen seda modaevini nasıl seçtin? sadece kendi gözlemlerine dayalı mı yoksa tavsiye mi edildi sana orası??

sanada hayırlı olsun canım.
sen seda modaevini nasıl seçtin? sadece kendi gözlemlerine dayalı mı yoksa tavsiye mi edildi sana orası??

Burda duymuştum adını, sonra yol üstündeki ilk modaevi olduğu için girdim ve hem dikişlerini beğendim, hem fiyatı makul geldi hem de kimsenin yapmadığını yaptılar bana.

Cevabınız için çok teşekkür ederim :) Bugün gidip konuştum gerçekten de istediğim pronovias modelinin bire bir aynısını buldum. Fiyatı da cazip geldi aslında ama kapora kısmı biraz yüksek geldi tekrar bir de nişanlımla gideceğiz uygun birşeyler olursa orayla çalışmak istiyorum

Merhaba delikli,
Sanırım sen elegance'ta diktirmeye başladın. Nasıl memnun musun şimdilik? Ben de oraya gitmek istiyorum da bana telefon numarası veya adresini söyleyebilir misin? ben de pronoviastan beğendim bir gelinlik modeli ama yakışıp yakışmayacağını bilmiyorum. Gidip denemek isterim. Ellerinde bol çeşit var değil mi denemek için?

ankaranın neresinde oturuosun bilmiyorum ama etlikte muhteşem gelinlik diye bi yer var ben orda diktirdim çokta memnunum...
diktiği kınalık ve gelinlikte bu

$377780_10150442799426904_547471903_8346962_571564954_n.jpg
$ddd.JPG
$uuuuuu.JPG

slm gelincik..siparişimi ben oraya verdim,kullanılan kumaşları birebir gördüm ve bilgi aldım..diğer biçok yer polyester kullanıyo..burdakiler öyle değil..ipeksi organzeler hayal tüller mevcut daha çok çeşit var..dokusu çok kaliteli ve tatmin ediciydi..çok fazla bilgim olmamasına rağmen anladım ve kayınvalidemin de moda mezunu bi bayan olması nedeniyle biz burada karar kıldık buraya yönlenmiş olduk..izmir caddesindeki tüm gelinlikçilere gittik hatta tunalıya da..sadece sınırlı firmalar aynı kalitede malzeme kullanıyodu bunu gördük.. orijinal fransız dantelleri metresi 2,5$ a geliyomuş buraya..pronoviasın modelleri de birebir çalışılmıştı..umarım hayalinizdeki gelinliğe kavuşursunuz siz de.. mutluluklar şimdiden..

Son düzenleme:
elegance değil hrb elegant modaevi.ben de siparişimi oraya verdim..teli:418 43 73..izmir 1.cad 22/16necipbey apt..gerçekten çok güzel dikiyolar sıfır hata ve kusursuz ekip..

canım ben abartıyo olabilirim neenone de sordu onada aynı şeyi yazdım, fiyatlar konusunda tutarsızlıklar hissettim, ne biliyim içime sinmedi handeyi görünce

slm gelincik..siparişimi ben eleganta verdim,kullanılan kumaşları birebir gördüm ve bilgi aldım..diğer biçok yer polyester kullanıyo..burdakiler öyle değil..ipeksi organzeler hayal tüller mevcut daha çok çeşit var..dokusu çok kaliteli ve tatmin ediciydi..çok fazla bilgim olmamasına rağmen anladım ve kayınvalidemin de moda mezunu bi bayan olması nedeniyle biz burada karar kıldık buraya yönlenmiş olduk..izmir caddesindeki tüm gelinlikçilere gittik hatta tunalıya da..sadece sınırlı firmalar aynı kalitede malzeme kullanıyodu bunu gördük.. orijinal fransız dantelleri metresi 2,5$ a geliyomuş buraya..pronoviasın modelleri de birebir çalışılmıştı..umarım hayalinizdeki gelinliğe kavuşursunuz siz de.. mutluluklar şimdiden..

Arkadaşlar bende hrb elegant a yaptırmayı düşünüyorum gerçekten iyi bir yer mi? İstediğim gelinliğin fotoğrafı var elimde değişacek yerlerinide kendim çizdim.Güzel sanatlar mezunuyum,lisede moda tasarım okudum çizimim iyi yani anlaşılmayacak bir çizim değil mantıksızda değil istediğimi dikebilirlermi? Biraz ilginç bir model istiyorumda,Bu havalarda bişey olacak.Bide tahmini ne kadara dikerler 2 bin den fazla olsun istemiyorumda $GELİNLİK.JPG $006_primary.jpg $00500m5.jpg

yani ben kendi adıma tavsiye ederim sana çünkü bilinçli bi gelin adayı olarak çok yer gezdim,araştırdım,kumaşlara önem veriyorum ben çünkü bi gelin asil görünmeli ve çok şatafatlı olmamalı..kaliteli malzeme kullanılıyo..dantelleri orjinal fransız danteli..kupon halinde barkod çıkışlı geliyomuş ztn gösterdi bize de..hatta diğer yerlerde de araştırdım başka yerde rastlamadım..istediğin modeli yaratabiliceklerini düşünüyorum rahatlıkla...modacıları işini çok iyi yapıyo ve gereken yerde müdahale ediyo mesela sen yakıştırırsın kendine istedğin modeli ama onun içine sinmezse direk söylüyo şöyle yapalım ya da şöyle değiştirelim ya da alternatifler sunuyo..onun da tek felsefesi gördüğüm ve anladığm kadarıyla sade,şık,zarif ve asil bi gelinlik yaratmak ztn..umarım hayalindeki tasarıma kavuşursun sen de..şimdiden mutluluklar dilerim..

yani ben kendi adıma tavsiye ederim sana çünkü bilinçli bi gelin adayı olarak çok yer gezdim,araştırdım,kumaşlara önem veriyorum ben çünkü bi gelin asil görünmeli ve çok şatafatlı olmamalı..kaliteli malzeme kullanılıyo..dantelleri orjinal fransız danteli..kupon halinde barkod çıkışlı geliyomuş ztn gösterdi bize de..hatta diğer yerlerde de araştırdım başka yerde rastlamadım..istediğin modeli yaratabiliceklerini düşünüyorum rahatlıkla...modacıları işini çok iyi yapıyo ve gereken yerde müdahale ediyo mesela sen yakıştırırsın kendine istedğin modeli ama onun içine sinmezse direk söylüyo şöyle yapalım ya da şöyle değiştirelim ya da alternatifler sunuyo..onun da tek felsefesi gördüğüm ve anladığm kadarıyla sade,şık,zarif ve asil bi gelinlik yaratmak ztn..umarım hayalindeki tasarıma kavuşursun sen de..şimdiden mutluluklar dilerim..

Canım ilgine teşekkür ederim :) çok yer gezmek istemiyorum zamanım yok yazdan sonra düğün yazında kpss ye gircem ondan.Bende tam dediğin gibi bir yer istiyorum :) Peki sence az çok anladın istediğim fotoğraflarda gözüküyodur umarım ekleyebildim mi bilmiyorum ne kadar mal ederler ? tahmini bir fiyat söyleyebilirmisin? 2.000 civarı düşünüyorum da.

Canım ilgine teşekkür ederim :) çok yer gezmek istemiyorum zamanım yok yazdan sonra düğün yazında kpss ye gircem ondan.Bende tam dediğin gibi bir yer istiyorum :) Peki sence az çok anladın istediğim fotoğraflarda gözüküyodur umarım ekleyebildim mi bilmiyorum ne kadar mal ederler ? tahmini bir fiyat söyleyebilirmisin? 2.000 civarı düşünüyorum da.
kendin de bi gidip görmelisin en azından fikir alışverişi yapmalısın oradaki modacılarla..değişik güzel modeller düşünmüşsün resimleri gördüm..hani pek bilgim yok kullanılıcak kumaşlarla ilgili ama dediğim gibi bi gidip görüşmelisin göstermelisin modellerini..sana gidebilicek diğer başka alternatifler de sunarlar mesela..ben 2.modeli daha çok beğendim resimdeki:-)

X