Gelinlik Modelleri Ankarada Gelinlikçi Tavsiyesi

ay heycana bak ya ne güzel :) provadan dönunce bilgilendirirmisin canım nasıl iyi mi fiyatları falan nasıl? inşallah tam istediğin gibi olur yarın hersey :KK16:

canım dün gittiğim kalıp provasıydı sadece, bel ve dekolte açıklığı için ölçü aldırlar. ben gelinlik alışverişine erken başladığım için 2. prova martta olsun dedim (düğün mayısda olduğu için) ama 2 ay sonra 2. prova yapılıyomuş genelde. 2. provada gelinlik hazır oluyo detaylara bakılıyo gelinlik boyu, dekolte açıklığı, tarlatan, taç, duvak vs. 1 hafta sonra da teslim ediliyormuş. düğünden 1 hafta öne de son prova varmış o şekilde tatlım. :)

kızlarrrr, hazır gelinlik almak isteyenlere bi tercih daha sunabilirm :) armadada oleg cassini var. ünlü bir tasarımcı oluyormuş kendileri ama gözünüz korkmasın çok uygun gelinlikler var hatta şaka gibi beğendiğim gelinliklerden biri sadece 500 tl idi :) bence internet sayfasından bakın derim, ayrıca gelinliği ordan alacaksanız internetten online randevu aldığınızda %10 indirim var. vee son olarak randevu almadan gitmeyin :) haydi hayırlı gezmeler herkese :KK34:

Gelinlik için tavsiye edebileceğim bir yer yok maalesef ama en azından tavsiye etmeyeceğim bir yer var.:KK62: Aman ha uzak durun Ankara Kızılay AND Çarşısındaki Işıltı Gelinlik'ten!.. Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

Kızlar AND çarşısındaki Bride mode evine asla gitmeyin asla ama asla gelinliğimin büstiyerini yamuk diktiler daha gelinliğin yarısı bitmeden terzi kaçtı mecburen defalarca giyilmiş olan gelinliği verdiler acıdım aslında asla almazdım ama kadın ağladı falan eteğin altı dikilmemiş duvaklar yamuk kesim yerleri falan bi görseniz çıldırırsınız, yine aynı şekilde yırtık ve kirli olan tarlatanı verdiler ben yandım siz yanmayın kızlar.

:sinirli::kızgın: Öncelikle hayırlı olsun. Forumdaki birçok yorumdan da görüleceği üzere "En mutlu gününüzü berbat etmemek için IŞILTI Gelinlikten UZAK DURUN lütfen!.." Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

Ben çok gezmiştim Derviş Bağzıbağlı baya güzel. Kendi tasarımları çok pahalı ama ithal gelinlikler de var. (Ayrıca benim kullanamadığım bir iade çekim var düşünürseniz siz de 1000tl indirim kazanmış olursunuz)

X