Güneş Gözlükleri Ankara'da güneş gözlüğünde kampanyalı yer arıyorum

seray3008

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
106
18
kızlar slm. ben kısa bi süre için ankaraya gelicem. bulunduğum yerde de gözlük satan doğru düzgün yer olmadığı için ankaradan gözlük almak istiyorum. kampanyalı yerleri siz bilirsiniz canlarım. yardım lütfen.....

Optik Lens Grup 4181610 güneş gözlüklerini daha getirip koymamışlar, yeni açılan bir yer o yüzden açılışa özel fiyatlar belirlemişler, fakat birkaç arkadaşıma gidip markası ve kodunu verdik birkaç gün içinde çok güzel bir fiyata getirdiler. toptancılarmış. optikten aldığımız fiyattan çok daha iyi fiyatlara aldık. istersen bi git uğra

canım netten baktım ama sitesine ulaşamadım. yeri tam olarak nerede acaba? bir de sadece siparişle mi gözlük getiriyolar yoksa çeşitler mevcut mu? son oalrak fiyatlar ne civarda acaba?????

Kızılayda bir sürü gözlük satan yerler var, fiyatta sıkı pazarlık yapmanı tavsiye ederim. Benim istediğim fiyata inmediler, bende netten Konya' daki bir gözlükçüden almıştım:KK34:

Kızılayda bir sürü gözlük satan yerler var, fiyatta sıkı pazarlık yapmanı tavsiye ederim. Benim istediğim fiyata inmediler, bende netten Konya' daki bir gözlükçüden almıştım:KK34:

valla ben de netten çok baktım ama olur mu olmaz mı takmadan anlamıyorum ki. iyi cesaret etmişsin canım:))))) indirimli biyer olsa gidince almayı istiyorum ankaradan ama bakalım. önerileri değerlendiricez hep birlikte:))))

canım netten baktım ama sitesine ulaşamadım. yeri tam olarak nerede acaba? bir de sadece siparişle mi gözlük getiriyolar yoksa çeşitler mevcut mu? son oalrak fiyatlar ne civarda acaba?????

Konur-1 de tlf ile de sorabilirsin.. şu an çeşitleri daha koymamışlar.. sipariş üzerine getiriyorlar.. fakat dediğim gibi 1-2 gün içinde getiriyorlar.. fiyatlar konusunda da birkaç arkadaşıma almıştık işte birkaç optikten aldığımız indirimli fiyatlarında altına aldık. herhangi bi optiğe gir tak çıkar beğen fiyatını sor sonra git markasını kodunu ver sana fiyat verirler zaten

X