İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

kujum

lilyum
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
1.932
106
arkadaşlar ankarada iğneli epilasyon yaptırıp güzel sonuç alan bırı var mı aranızda 16 seanstır yuzum için lazere gidiyorum 2 seneyı geçti bıkdım yardımcı olursanız sevınırım

Ankara'da iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan , hem de bu forumu okuyan kimse yok mu ?

Ben bacaklarım için denemiştim ama yaptıramadım bile sevmiyorum .iğne olayını yaa
lazer tavsiye ederim.

kızlar ben bugün gittim ilk seansa,o yüzden şimdiden ne desem yalan olur ama beklediğimden daha geniş bir alanı halletti.belki de önceden gittiğim yer çok kötü olduğu içindir,bilmiyorum ama eli çabuk gibi geldi bana.kızılayda,selanik 2 caddesinde,çukurova tekstilin üstünde.3 tane güzellik salonu var,rastgele birisini seçip başladım.ismini sildim,memnun kalırsam tekrar yazarım.
1 saati 50 lira civarı tutuyor

Son düzenleme:
sevgili kujum, Ankara'nın neresindesin bilmiyorum ama bi tanıdığım Etimesgut'ta bir yer tavsiye etti, ilk fırsatta gidip görüşeceğim, o yaptırmış, bacağının alt kısmını gördüm gayet güzeldi,pürüzsüzdü, iz falan da yoktu

sende mi yaptıracaksın iğneli. memmmun kalırsan banada haber verir mısın kadının deneyımmı kaç senymış oğrende oyle yaptır canım

benim 1 hafta oldu.cuma-cumartesi üstüste yaptrdım.cuma günkü alanda pek bir şey kalmadı.cumartesi yapılan bölgede hala kabuklar var ama hafiflediler tabii.bakalım nasıl olacak sonuç.

sende mi yaptıracaksın iğneli. memmmun kalırsan banada haber verir mısın kadının deneyımmı kaç senymış oğrende oyle yaptır canım

evet ben de yaptırmak istiyorum, kadın beni ikna ederse başlayacağım hemen, önce koltukaltını yaptırıp duruma bi bakayım diyorum, sonra bacaklar ve bikini düşünüyorum

ben dün gidip görüştüm , kafam iyice karıştı,17 yıldır bu işi yapıyormuş uygulamayı yapan kadın, benim dediklerimi yaparsan tertemiz olursun, yok düzenli gelmezsen kabuklarla oynarsan benim yapabileceğim birşey yok , ben işimi yaparım gerisi sana kalmış dedi, altın uçlu iğneyi sordum, kendisinin onu beğenmediğini, başka bir iğne kullandığını söyledi, ücret olarak da saati 35 lira dedi, 1-2 lira arasında değiştiğini biliyoruz bu rakamın, böyle ucuz olması kafamı karıştırdı, oraya epilasyona giden ve memnun kalan biriyle konuştuğum için oraya gitmiştim ,şimdi ne yapsam bilemedim

1 ay önce iğneliye gitmiştim 2 seans ama sanki pek fark yok gibi,üstelik hiç ellemememe ve kremi düzenli kullanmış olmama rağmen kabukları kopartılmış yara gibi yer yer izler var umarım geçer :KK43: ben mi çok şey bekledim diyorum ama bana söylenen ölçüde bir azalma olmadığına eminim..
yine de pes etmiyorum,buradaki tavsiylere göre - olursa tabii - yeni merkez bulup denemek istiyorum

ankaradakı bayanlar iğneli yaptırıpta gitti yerden memmun kalam yok mu

Kuju, benim tunalı hilmi caddesi'nde gittiğim çok da güzel sonuç aldığım iğneli epilasyon yapan artık "gittiğim yer" diyemeyeceğim kadar da samimi olduğum bir yer var. Burada isim verebiliyor muyuz? Arkadaşlarıma da sürekli öneriyorum, hepimiz çok memnunuz. Senin için de memnun kalacağımdan eminim, kadın zaten epilasyon delisi :) Sonuç aldığını görmek onun için tek hedef, hem de garanti veriyor. Sana özelden adresini yazayım. Sevgiler.

daha önce buraya gittikleri merkezin adını yazanlar oldu ama bilmiyorum bu konuda bir yasak var mı, bana da yazarsanız çok sevinirim, ya da adını söylemeden yerini tarif edebilirsiniz

slm, ben bugün hacettepe üniversitesinin kozmetoloji bölümüne gittim. orada başladım. hacettepe devlet hastanesi olduğu için açık açık yazdım.umarım reklam sayılmaz. güvenilir, hijyenik güzellik salonu bulamadığım için.

iki sene yüzüme sir ağda yaptırıyordum. ağda sonrası bir hafta kızarık ve sivilcelerle darmadağan olmuş bir suratla gezdikten sonra iğneliye karar verdim. ergenlikte bile çıkmayan sivilceler cildimi mahvetmişti ve sadece biraz azalttı sir ağda.

iğneli epilasyon aşırı derecede acıtmıyor.biraz dişinizi sıkmanız lazım başta zaten bir süre sonra acıdan uyuşuyor bölge. yapan kişinin eli çabuktu. bir saatte favorilerimi ve çenemin bir kısmını bitirdi. hacettepede ücret saat değil cm2 hesabı. normalde bildiğim kadarıyla salonlarda saati 50-60 arası değişiyor. burada da epilasyon yaklaşık bir saat sürdü ve ücret 54 lira. (cm2'si 6 tl) iğnenizi kendiniz alıyorsunuz dışarıdan. altın iğne tanesi 3 tl.

sadede gelecek olursak epilasyon sonrası herhangi bir kızarıklık vs olmadı. sadece güneş kremi sürmem gerektiğini söyledi yapan kişi. dışarıda hava güneşliydi çünkü. kabuklanma olabilir kesin olur diyemem. eğer rahatsız olursan bephanten sürersin, fazla oynama, ancak leke vs olmaması senin özen göstermene bağlı dedi .sadece bugün biraz dikkatli ol, yarın işe giderken makyaj yapabilirsin, temizleyebilirsin cildini bir sakıncası yok dedi.

ben şimdiden tüylerimden ilelebet kurtulmuş gibi rahatladım, çok temiz bir görüntü ağdayla harcadığım zamana ve paraya acıyorum. sonraki günlerde bir irritasyon olursa yazarım. zira benim cildim çok hassas ve allerjik. bende sorun olmazsa kimsede olmaz.

ayyyyyyyyyyy sonunda teşekkür ederim ya pekı sen nerene yaptırıyorsun dk ücreti olarak ne kadar bıde iğne girip çıka pi iz kalıyo gözenekler açılıyo o oldumu sende adreside tam olarak özele yazarsan çok mutlu olurum bu tüylerden kurtulursam her gece yatmadan önce sana dua edeceğim

X