İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

Yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak auraya gidiyorum ilk başta bacağımdaki ve koltuk altındaki lazerin görmediği ince tüyler için Nermin hanımla başladık çok memnun kalınca bu yıl da Sevda hanımla yüze başladık alın, kaş,bıyık ve yanağa gidiyorum büyük bir kısmı bitti. Şu ana kadar hiç iz kalma gibi bir sorun yaşamadım .Bu iz mevzusunun kişinin seans sonrası nasıl baktığıyla çok alakalı olduğunu düşünüyorum bir kaç gün su değdirmemek güneşten korumak vs. ben bunlara çok dikkat ettim. Zaten Sevda hanım da işinde çok profesyonel 30 yıldır bu işi yapıyormuş, nazik ve seri bir şekilde çalışıyor o nedenle önceki yorumlarda kılların bitmediğini ve iz kaldığını söyleyenlerin Sevda Hanıma haksızlık ettiğini düşünüyorum.İgneli epilasyonda bitmemesi gibi bir durum söz konusu değil ,biz tüylerin hepsinin birikmiş halini görmediğimiz için seans sonrası görülen tüyler eski tüyler gibi algılanabiliyor ama onlar aslında başka kökler.Nermin Hanımdan da Sevda hanımdan da çok memnunum aynı şekilde devam etmeyi düşünüyorum hatta sırada alın açma işlemi var:))

Biz ailenin tüm kadınları hatta 1 de erkek kuzenim ve birçok arkadaşımız yıllar önce (10-15 yıl) aura da çoğunlukla yüz bölgelerimiz olmak üzere iğneli epilasyon yaptırdık. Aradan bunca yıl geçti aileden kimisi menopoza girdi kimimiz doğum yaptık vs hiçbir tüylenmemiz olmadı tekrardan. Gerçekten çok memnun kaldık hiçbir iz leke vs yok. O dönemler güneş kremini sevda hanım bizim hayatımıza sokmuştu. Güneşten iyi korumazsan, kaşırsan falan iz kalır diye dikkat etmemizi sağlamıştı, biz de çok dikkat ettik uzun süre ne dediyse uyguladık memnuniyet %100 yani. Şimdi fiyat ne olmuştur bilmiyorum herşey gibi bu da pahalıdır ama yaptığımız en iyi yatırımdır. Hala zaman zaman telefonlaşırız sevda hanımla. Çok sevecen çok dürüst yardım sever biridir. Herkese tavsiye ederim 👍🏻

Tüm akrabalarım ve ben de sevda hanıma yaptirdik .zamanında çok araştirmistik maile memnun kaldık.cok doğru eli hızlı olduğu için çok çabuk azalttı ve diğer uygun fiatla yapanlara nazaran daha uyguna gelmiş oldu.tavsiye ederim
Bende çok mnun kaldım sevda hanımdan kesinlikle tavsiye ederim.

Tüm akrabalarım ve ben de sevda hanıma yaptirdik .zamanında çok araştirmistik maile memnun kaldık.cok doğru eli hızlı olduğu için çok çabuk azalttı ve diğer uygun fiatla yapanlara nazaran daha uyguna gelmiş oldu.tavsiye ederim
Bende çok mnun kaldım sevda hanımdan kesinlikle tavsiye ederim
Yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak auraya gidiyorum ilk başta bacağımdaki ve koltuk altındaki lazerin görmediği ince tüyler için Nermin hanımla başladık çok memnun kalınca bu yıl da Sevda hanımla yüze başladık alın, kaş,bıyık ve yanağa gidiyorum büyük bir kısmı bitti. Şu ana kadar hiç iz kalma gibi bir sorun yaşamadım .Bu iz mevzusunun kişinin seans sonrası nasıl baktığıyla çok alakalı olduğunu düşünüyorum bir kaç gün su değdirmemek güneşten korumak vs. ben bunlara çok dikkat ettim. Zaten Sevda hanım da işinde çok profesyonel 30 yıldır bu işi yapıyormuş, nazik ve seri bir şekilde çalışıyor o nedenle önceki yorumlarda kılların bitmediğini ve iz kaldığını söyleyenlerin Sevda Hanıma haksızlık ettiğini düşünüyorum.İgneli epilasyonda bitmemesi gibi bir durum söz konusu değil ,biz tüylerin hepsinin birikmiş halini görmediğimiz için seans sonrası görülen tüyler eski tüyler gibi algılanabiliyor ama onlar aslında başka kökler.Nermin Hanımdan da Sevda hanımdan da çok memnunum aynı şekilde devam etmeyi düşünüyorum hatta sırada alın açma işlemi var:))
On aylık tecrübem. Sürekli kafamda SORULAR vardı.iğne çeşiti!!! Kaç seans?? İz olur mu??Neyseki bir süredir devam ediyorum. Sırayla aldırıyorum.Yüz favori bıyıklar.
Herhangi bir sorun yaşamadım.Sevda hanımdan hemen randevu alamayınca tüylerim mecburen seans günü gidene kadar bekletmek zorunda kaldım ve o her gün üçbeş tane aldığım tüyler meğersem o kadar fazlaymış ki.Ayrıca cilde zararı olur diye hepsini almıyorÇok korktuğum için bekletmek zorunda kaldım. Bazen kaçamak yaptım.İyice güvenmek istedim. Başka iki yerde daha kısa deneme yaptırdım ama iyi oldu emin oldum. Çünkü Sevda hanımda hiç yara olmadı.Aldğı bitti. Çok dikkat ettim.Tüyleri bekletirken İlk bir buçuk ay tüylerim çok kalın olduğu için kötü görünüyordu zor geçti.Kılı çok sıfır kısaltınca da hemen uzamıyor diye kısalttırmadı.Tüylerim ince olsaydı ve çalışmayıp evde olsaydım sorun olmayabilirdi belki😎Neysekiçok şükür aldığı tüm tüylerin hemen yok olduğunu hissedince rahatladım.Ben sabah çok erken saatte gidip verdikleri buz ile bekleyipte çıktım. Hafif kalan kırmızılıkta 1 saat sonra gidiyor.İğneli epilasyondan önceleri korkup sonra da elimi dokunduğumda pürüzsüzlüğü görünce neden daha önce yaptırmadım dedim. İlk zamanlar emin olamayıp sadece yazılanları takip ettim Ama eli çok farklı.Ayrıca çooooook hızlı. Güvenebilirsiniz.

Herkese merhaba, şu ana kadar bu başlık altında yer edinmiş bütün entryleri okumakla beraber, çok uzun zamandır da (sanıyorum 3 yıldır) aktif olarak güncel bilgi beklemekteyim ancak maalesef geçen şu 15 yıllık periyotta, ne yazık ki Ankara’da iğneli epilasyon konusunda bir gelişme olmamış olacak ki aynı sorunlar hâlâ varlığını sürdürmeye devam etmekte.

Bu başlık altında yıllar boyunca sürekli olarak belli isimlerden bahsedildi ve ne yazık ki sürekli olarak bu isimler arasında dönüp durdu yazılanlar. Bu isimler haricinde neredeyse hiç farklı alternatif duyamadık. Maalesef bunun en büyük sebebi, sizlerin de bildiği üzere Ankara’da çok az sayıda kişinin iğneli epilasyon işlemini uyguluyor olması(ydı). Ancak ne yazık ki, tüm yazılanlar göz önüne alındığında ve değerlendirildiğinde, bahsi geçen isimlerden hiçbiri bana yeterli güveni ver(e)medi. (Kimseyi hedef almamakla birlikte, sadece yazılan yorumlar ve kişilerin deneyimleri sebebiyle şunu söylemek isterim ki, bahsi geçen isimlerden hiçbirinin doğru şekilde bir uygulama yaptığını düşünmüyorum maalesef. Ek olarak düzgün bir çalışma etiğine ve profesyonellik anlayışına sahip olmadıkları da birçok farklı kişinin bireysel deneyimlerini aktardıkları entrylerde görülmekte.)

Bahsi geçen bu isimlerin hepsine karşı hâlihazırda çok fazla eleştiri ve kötü yorum mevcut olmakla beraber, aynı şekilde bir o kadar iyi yorum ve geri dönüş de mevcut. Ancak belirtmem gerek ki, olumsuz yorumlardaki durumların ciddiyeti (özellikle de iz ve leke kalma durumu, kıl kökü yerine cilde uygulama yapılması dolayısıyla da cilt tabakasının yanması/düzeltilemeyecek şekilde hasar alması, ağır iltihaplanmalar vs gibi çok ciddi sıkıntıların yaşanmış olması) ve aynı/benzer deneyimlerin farklı kişilerde tekrar tekrar yaşanmış olması, kendi adıma bahsi geçen kişi ve merkezleri direkt olarak elemem için fazlasıyla yeterli oldu. Dolayısıyla daha önce burada geçmiş olan hiçbir isme ben, kişisel olarak güven(e)miyorum ne yazık ki. Özellikle de, reklam olduğu açıkça belli olan birçok sahte yorumun olması, burada bahsi geçen isimlerin profesyonellik ve çalışma etikleri ile ilgili de birçok şey söylemekte ne yazık ki…

Her ne kadar nispeten uzun bir giriş yapmak durumunda kalmış olsam da bunun sebebi, yıllardır güncel olarak farklı alternatif ve deneyimleri beklememe (ve araştırmama) rağmen maalesef bu konuda hiçbir ilerleme görememiş olmaktan kaynaklanan bıkkınlık hissiyatı... Buna ek olarak, epilasyon işlemini geciktirmek zorunda kalmak da hem hayat kalitesini hem de insan psikolojisini (özellikle de bu durum sizi çok rahatsız ediyor ve vücudunuzdan uzaklaşmanıza sebep oluyorsa) ciddi anlamda olumsuz yönde etkiliyor ne yazık ki.

O sebeple daha da fazla uzatmadan, bir kere de ben, yeniden, farklı alternatif isimler ve merkezler bilen arkadaşlar var mı sormak istiyorum. Umarım iğneli epilasyon konusu, Ankara’da bu kadar büyük bir sorun olarak kalmaya devam etmez. Okuyan herkese teşekkürler… :KK43:

Herkese merhaba tekrardan, geçen gün Aylin Sayman’ın merkezinde de iğneli epilasyon işlemi yapıldığını öğrendim. Acaba aranızda daha önce orada iğneli epilasyon işlemi yaptırmış olanlar var mı? Varsa eğer, nasıl uygulama yapıyorlar acaba? Memnun kaldınız mı? Deneyimleyenler yardımcı olabilirlerse eğer gerçekten çok sevinirim. 🥺

Çok net bir şekilde iz kaldı; herkeste iz kalır demiyorum ama ben de oldu. İkinci iğneli epilasyon tecrübemdi; ilkinde böyle sorun yaşamamıştım başka birinde. Julia hanım sadece izler sebebiyle değil tavrı sebebiyle de tam bir hayal kırıklığı maalesef. Hem çok pahalı hem çok sıra bekliyorsunuz hem de sonuç hüsransa direk engeli basıyor. Abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum kendisinin.
merhaba izleriniz geçti mi

Koskoca Ankarada güzel iğneli epilasyon yapacak yer yokmuş gerçketen, kaç yıl geçmiş hala arıyorum. Bilen varsa önerebilir mi acaba?

Ankara’da sevgi iğneli epilasyonu önermiyorum ben burada bu kadar bahsedilince şans verdim ve pişman oldum açıkçası. Ben bir kere gittim ve çenem delik deşik kaldı ve bıyık iziyle geziyorum öyle. Beş ay falan oldu doktora da gitim geçmedi sadece biraz silikleşti bilginiz olsun. Juliaya giden arkadaşım çok memnun ama asla randevu yok ki ben şehir dışındayım Julia için ankaraya giderdim pahalı olmasına rağmen ama onda da randevu yok :KK43:

Ankara’da sevgi iğneli epilasyonu önermiyorum ben burada bu kadar bahsedilince şans verdim ve pişman oldum açıkçası. Ben bir kere gittim ve çenem delik deşik kaldı ve bıyık iziyle geziyorum öyle. Beş ay falan oldu doktora da gitim geçmedi sadece biraz silikleşti bilginiz olsun. Juliaya giden arkadaşım çok memnun ama asla randevu yok ki ben şehir dışındayım Julia için ankaraya giderdim pahalı olmasına rağmen ama onda da randevu yok :KK43:
Ay inanmıyorum 5 aydır geçmedi mi?
Julia kim bu arada konum söyleyebilir misiniz?

Ay inanmıyorum 5 aydır geçmedi mi?
Julia kim bu arada konum söyleyebilir misiniz?
yok maalesef silikleşti ama asla geçmedi çok da güzel baktım. Julia güzellik diye ismi geçiyor instagramda bulabilirsiniz Julia dokudum ama randevu almak çok zor maalesef ben pes ettim

Selam kızlar, Güngör İşleker'e iki seans gittim ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

Daha önce yüzüme ne ağda ne jilet hiçbir şey değdirmedim. Yoğun tüylenmem var ama kıl diyemem, siyah ya da sert değil. Tüy sarartıcıyla 28 yaşıma kadar idare ettim ama şimdi maddi manevi hazır hissettim ve başladım.

Güngör Hanım'ı da üniversiteden arkadaşım önermişti, kendisi kaşları dahil tüm yüzünü onunla halletti ve 1 tane bile tüy kalmadı yüzünde. Bir cesaret ben de gittim, açıkçası memnun da kaldım.

Tenim beyaz ve hassas, daha önce iki kere roaccutane ile sivilce tedavisi gördüm, siz anlayın cildim ne halde :) İlk seansta 25 dakika dayanabildim yüzüme, bıyık bölgesine odaklandı daha çok. İnanın acıdan bayılacağım sandım, hatta belki de bayıldım:confused:acı eşiğim gerçekten çok düşük. Seansın hemen sonrasında advantan krem sürdü yüzüme. Sonrasında ben kendim evde güneş kremi ve bepanthen merhem sürdüm. Bana pudra kullanmamı vb söylemedi. Hiçbir şekilde kabuklanma yaşamadım ama sivilcelenme oldu. Zaten sivilceye çok yatkın bir cildim var, cımbızla kaşımı çeksem yerine sivilce çıkar o yüzden şaşırmadım.

Bıyık bölgem yoğun çalışıldığı için inanılmaz şişti, 3 güne yakın sincap gibi gezdim. Yavaş yavaş hassasiyetim de azaldı ve 4-5 gün sonra yüzüm normale döndü, makyaj yapacak hale geldim.

İkinci seansımda sadece 22 dakika dayanabildim. Gitmeden önce ağrı kesici içip, uyuşturucu krem de sürmüştüm ama pek etkisi olmadı bende. Bu sefer daha dağınık atışlar yapıldı. Seans biter bitmez eczaneden Fucidin ve Madecassol krem aldım. Gün içerisinde bu iki kremi 2-3 saat arayla sürdüm. Yani önce fucidin, 3 saat sonra madecassol şeklinde. İyileşmem çoook daha hızlı oldu, arada da buz kompres yaptım. 5 gün geçti halen sivilcelenme vb olmadı. Sadece biraz iğne izi kalıyor ama onların da geçeceğini düşünüyorum.

Güngör Hanım'ın işini iyi yaptığını düşünüyorum, boşa atış yapmıyor ve atış yaptığı her tüy cımbıza geliyor. Kabuklanma olmaması da benim için avantaj oldu.

Ben 2 haftada bir 20 dakikalık seanslar şeklinde gitmeye karar verdim, fazlası beni aşar. Az az sık sık yöntemini uygulayacağım çünkü hiçbir şey canımdan değerli değil ahaha. Dakika ücretini tam hatırlamıyorum ama iğne 100 tl. Nakit verince daha indirimli oluyor.

Daha sonraki seanslarda da sizi bilgilendiririm <3

X