ANKARA'DA İYİ BİR KADIN DOĞUM DOKTORU VAR MI?

lingolingo

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
112
59
43
Herkese merhabalar...
Ankara'da iyi bir kadin dogum doktoruna ihtiyacim var ama kendi muayenehanesi olan bir doktor ariyorum.
yardimci olursaniz cok sevinirim..hem genel muayene hem de bebek düsundugumuz icin ariyorum..yazarsaniz cok sevinirim, şimdiden tesekkurler.

Ben koru hastanesine gidiyorum
Koru hastanesinde hangi doktora gidiyorsunuz ve de memnunmusunuz..kadin dogum doktorlari ile iletisim kurmak epey zor agizlarindan kerpetenle laf aliniyor an azindan benim karsilastiklarim hep bu sekilde oldu o yuzden soruyorum memnunmusunuz diye?
(hrs, acibadem ve memorial'da üç farkli prof. gittim ama hicbirinden memnun kalamadim.)

Koru hastanesinde hangi doktora gidiyorsunuz ve de memnunmusunuz..kadin dogum doktorlari ile iletisim kurmak epey zor agizlarindan kerpetenle laf aliniyor an azindan benim karsilastiklarim hep bu sekilde oldu o yuzden soruyorum memnunmusunuz diye?
(hrs, acibadem ve memorial'da üç farkli prof. gittim ama hicbirinden memnun kalamadim.)
Aytaç jaferzade ye gidiyorum çok güzel ilgileniyor numarası da var hastalara özel aklıma takılanı sorabiliyorum suanda memnunum en etkili ilaçlarla deniyorum bebek olmasını 2. Denemem bakalım 3 olacak mı olursa doktorum aşılama dedi Bi deneyin derim

Herkese merhabalar...
Ankara'da iyi bir kadin dogum doktoruna ihtiyacim var ama kendi muayenehanesi olan bir doktor ariyorum.
yardimci olursaniz cok sevinirim..hem genel muayene hem de bebek düsundugumuz icin ariyorum..yazarsaniz cok sevinirim, şimdiden tesekkurler.
Tüp bebek tedavisi göreceksiniz Hakan Yaralı,normal kadın doğum gebelik takibi vs için Şenol kalyoncu.hakan yaralida tüp bebek yaptirdim,Şenol kalyoncu da gebelik takibi ve sezaryen.

Herkese merhabalar...
Prof. Cem Somer Atabekoğlu ya da Prof. Gamze Sinem Çağlar. İkisi de çok bilgili, kolay ulaşılır ve ilgili doktorlar.

X