Saç Kesim Şekilleri Ankara'da kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
(her kuaför baslıklı konuya yazıyorumkı herkes faydalansın..)
Arkadaşlar, öncelikle bazıları belkı oyle yanlış yazılar yazmıs olabılır ama herkes degıl ya!!
Yanı şöyle ki;
ben bugun Magic Touch'un yeni yerını arayıp bularak gittim.
En son ki kuaförden çıkarken saçlarımı yoluyordum..Simetri hastası olan bana turru asımetrık kesım yaptı 2 hafta dayanamadım gıtıım duzeltmesı ıcın daha da .....yaptı..
kısacık .. gıbı bır sekıl cıldıracaktım.Sabrettım 3-4 ay azıcık uzadı ustura kesımı yuzunden sac da kustu 4-5 cm degıl 1-2 cm ancak uzadı..Neyseeeeeeeeeee bu yer de Tunalı'da Woo...

Gelelim Magic Touch'a..
Muhteşemler adamlar be kardeşim, şimdi o kadar başka siteden ve kendi tanıdığım çevremden övüldüki ben de ilk başta nedir bu ya dedım..Ama gittim yerınde gordum..
Prensip sahibi, akıllı nezih insanlar..Çooook mutlu oldum burdan ılk kesfettım sonra tanıdıklara da sordum..Yani fiyatlar bence çok uygun ama kaliteye göre;
full saç rengini kırma ve balyaj,yıkama fön ıvır zıvır hepsi içinde çok uygun rakamlara geldi..Bir çok unlu yere gıdıp husran ıcınde kalan bana bunlar ne ki ne paralar dokmuyoruz su saçlara..Kullanılan boyası,bakım malzemeleri yerı insan kalitesi yani bunları bır butun olarak degerlendırmekte fayda var..
Keçiören'de xxx isimli bir yerde belki iyi yapıyordur bazılarımıza göre ama işte beklentileriniz yüksek ise malesef bu iş böyle 3 kurusa 5 kofte yok..Var diyorlarsa da kanmayın ıcıne kım bılır ne koyuyorlar da oye fıyata gelebılıyor..Yanı KALİTE arıyorsan fedakarlık yapacaksın..Kesim ve fön için farklıdır cunku malzeme degıl becerı on planda orda.İsteyen eger deneme yanılma yapmaya razıysa uygun fıyatlı yerler bulabılır ama söz konusu boya ıse..KALİTE li olmak zorunda çünkü yıpranıyor uygun boya uygun dereceyle ne biliyim kaliteli içerikli olmasıyla yakından ilgisi var..

Burada bunları belirtmek istedim çünkü çok fazla yalan yanlış yorum var ust sayfalarda belkı reklam yapmıslar dedıgınız gıbı belkı degıl o benı ırgalamaz.
Ama şahsi görüşlerim böyle..
Hayatımda en lerim:
1-Kanebo liquid foundation(almond beige)
2-Exuviance & Neo Strata ürünlerinin herbişeysiii
3-Magic Touch bayan kuaförü(Yeni eklendi listeme)*****
4-NineWest (Ayakkabı için)
5-Adidas (spor malz için)
6-Network,İpekyol,Twist,Mavi-jeans için- (giyim)
7-Medicana (sağlik için)
8-VINN internet heryerde ve hızlı (en sevdiğim şey)
9-Emjoi AP-18 Emagine Dual Opposed 72 Tweezer Head Epilator
10-Clinique kaş kalemi (02 soft brown)
11-Big Chefs ,Eat&Joy ,House cafe ,Kahve dünyası,Kalender zebra (değişik bir meyhane balkan esintili).. (yeme içme)
arkadaşım ankarada magic touch ın yeni yeri nerede acaba ???
ve de fiyatlar hakkında bilgi verebilir misin

bende kızılay için iki uygun fiyatlı tavsiyede bulunacagım biri konur da alyans fon kırık fon gibi durumlar için diyorum gunluk yani digeri de sakaryada iş bankasının karsınsında peynircini nustunde kesim içinde fon içinde süper hep aynı kişiye yaptırıyorum memnunum ama adını hatırlayamadım :p

Ankara da Devin saç tasarım merkezi, işinin ehli,titiz, güler yüzlü hizmet veren ve kaliteli malzeme kullanan kuaförüm var arkadaşlar birde orayı deneyebilirsiniz.İsmi Serkan 12 Yıldır İyi Kişilerle yetişmiş,her konuda sertifikaya belgeye sahip olarak kendi yerini açmıştır giden kesinlikle memnun kalıcaktır.(Şuan yeni acıldıgından fıyatlarıda cankaya ya göre dibe cekmıstır mutlaka degerlendırın.)

tunalıdaki İsis Kuaför'ü hiç önermiyorum,saçlarımı o kadar kötü kesti ki berbat görünüyorum.Kakülleri kesmeyelim dedim,böyle dediğim halde onları da kesti

keçiörende namık&tamer süper saç kesiyorlar ama çok kalabalık

ben de ankarada sac kesimi ve kas icin iyi bir kuafor ariyorum onerisi olan

Bianco kuaför üstüne tanımıyorum, ankarada gezmediğim kuaför kalmadı dilimden anlayan tek kuaför ahmet var orda kesimi boyası süper bide çok güzel örgüler yapıyo, deneyin vazgeçemeyeceksiniz. ....inceleyin görün

Son düzenleyen: Moderatör:
ümitköy elma kuaför tek geçerim kaş ve kesim için süperrrrEn Büyük TÜRKİYE:KK36::KK36:

hemen konuya gireceğim çünkü çok madurum. geçen hafta saçımı kestirmek için bir kuaföre gittim istediğim modeli anlattım ama bayan saçımı öyle bi kesti ki.. berbat bir kesimdi. insan içine çıkamıyorum. öğrencilerim beni görünce şaşırdı. velilerim ise yüzüme söyledi. eşim üzülmeyim diye güzel güzel yorumu yaptı.
uzun lafın kısası sizlere sormak istediğim ankarada tesettürlü bayanların gidebileceği saç kesiminde uzman bildiğiniz bi kuaför var mı? çok acil ihtiyacım var. bir haftadır arıyorum ama sonuç alamadım. bana yardım ederseniz çok sevinirim.
Etlikde Mop hair studio var iki katlı alt katı tamamen bayan kişisel bakım ve türbanlı bayanlar için tavsiye ederim

Ben de sinirden bulduğum her yere yazıyorum bu akşam. Olur da tavsiye eden çıkar, kesinlikle karanfil sokaktaki İSİS kuaföre uğramayın derim. Arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim, ombre'yi saçı yarıdan boyamak sanıyormuş burdaki fatih denen adam. Bir kaç saat önce ordan çıktım da çok sinirliyim kusura bakmayın :KK62:

kızlar tavsiye ettiğim değil de asla tavsiye etmediğim yer emek 8. caddedeki wella isa kuaför daha önce defalarca sir ağda için gitmiştim ilk kez saç kesimi için gittim kuaför istediğimiz modeli dinlemedi bile üstelik gözünü televizyondan ayırmadan saçı kesmedi kırptı üstüne zaten seyrek olan saça haber vermeden ara makas attı saç daha da seyrek gözüktü beğenmedim deyince de sesini yükseltti yüzdeki saçları bile temizlemeden önlüğü çekti ve kasaya geçti bir daha gelmeyeceğim ben sürekli müşterinizdim deyince de gelmezsen gelme diye bağırdı. o kadar sinirli çıktım ki rezil olan saçlara mı yanayım, tavrına sinir olup kötü geçen günüme mi bilemedim.

benim gibi ankarayı bilmeyen bir arkadaşımla kadınlar kulübündeki bir yorum üzerine gittiğimiz kızılay konur sokak şenel kuaförü tavsiye ediyorum. uygun fiyatlı ve ankarayı tam bilmeyenler için kolay bulunabilir bir kuaför. eğer güvenemiyorsanız benim gibi gidip bir fön çektirip bekleme sırasında boyama, saç kesim işlemlerini izlemenizi öneririm. abdullah bey kesinlikle saç kesim ve boyama konusunda oldukça başarılı ve müşterisine yalnızca para getirisi olarak bakmamakta.

ankara bahçelievler de Üzeyir bey var, marijel koaför. işini iyi yapıyor bence, kesimi de boyası da güzel, fiyatları da makul. gidenler de memnun, en önemlisi de para için olmayacak şeyler önermiyor, oldukça etik yaklaşıyor. tavsiye ederim

Ümitköy'de Dilaver Avşar var kendisini instagramda tesadüfen buldum. Saçlarımın kesinini ve Ombremi ona yaptırdım. Süper saç kesiyor aynı Zaman'da Bebek kumralları ve kusursuz sarıları ile meşhurmuş bizzat deneyimlendim. Herkese tavsiye ediyorum

Arkadaşlar ankaraya geleli 10 yıl oldu ve 10 yıl boyunca her seferinde başka bir kuaföre gittim saçım röfleli her gittiğim kuaforde saçlarım zarar gördü bende platin sariyi alıp evde kendim boyamaya başladım bir kaç ay sonra kafamda bir sürü renk oldu bir arkadaşın tavsiyesi ile kızılayda poppy kuaföre gittim ve hakan bey işleme basladiginda ben yine oradan husranla cikacagimi dusunmustum inanamadım röflemi yaptırdım ve hiç saçım kopmadi renk dersen tonu tonuna uydurdu artık başka kuaför tanımam insan ne iş yaparsa yapsın aldığı parayi haketmeli

Forumda çok tavsiye edildiği için yazıyorum, ayrı başlık olarak da açacağım. Ümitköy'de ki Backstage kuafor Dilaver Avşar'a gittim. Ombre 250-350 arası diye belirtilmiş her yerde. Saçlarıma dip boya yapıldı, ki neredeyse aynı renkti, yapılmasına hiç gerek yoktu. uçlara ombre yapıldı. Olaplex yapalım dedi, bilmediğim için birşey demedim, yapalım dedim.
Saçım orta uzunlukta. dümdüz kesti, 30 saniye sürmemiştir. ombre gerçekten güzel oldu, hakkını yiyemem, ama beni kasada bir şok bekliyordu. Toplamda bu işlemler için 790 tl hesap çıkardı.
Hayatımda hiç bu kadar afalladığımı hatırlamıyorum.
Ne diyeceğimi bilemedim.
Elimde kartım vardı, ödemeyi yaptım.
İsteyenlere görsel atarım, güzel oldu saçım tekrar söylüyorum, ama bu düpedüz insanları kazıklamak.
İstanbulun en iyi kuaforlerinde saç yaptırdım, 790 tl ödenecek saçın ne olduğunu bilirim.
Bu işlemler yapılırken adım adım tabii ki fiyat sormadım, bu da benim kabahatim.
inanın o kadar sinirliyim ki, dün gece uyanıp uyanıp aklıma geldi. yapabilecek tek bir şeyim olsa düşünmeden yaparım.
Arkadasım daha yeni aynı saçı Ankaranın en en ünlü kuaforlerinden birinde 400 tl ye yaptırdı, ki o da bence çok fazla, ama güzel olması için katlanılabilir bir rakam olabilir kişinin durumuna göre.
Gerçekten kızlar, moralim çok bozuldu bu olaydan dolayı.
Kimseye gitmeyin falan demem tabii ki, ancak eğer giderseniz de adım adım herşeyin fiyatını sorun. Ben yandım siz yanmayın.

Kızlar güzelliğimiz söz konusu olunca hepimiz en iyisini yaptırmak için elimizden ne gelirse yapıyoruz, hele ki konu saçımız olunca daha bir hassasız doğal olarak. Hele ki talihsizlik yaşayan arkadaşlarımı okuyunca çok üzülüyorum. O yüzden elimden geldiğince bildiğim konularda yardımcı olmak adına ben de tavsiye de bulunmak isterim. Kadınlar klübünü sıklıkla takip eden biri olarak olumlu yorumlardan hareketle Mustafa Pehlivan beye saçlarımı emanet ettim. Gerçekten Mustafa Bey e saçlarımı yaptırdım ilk an anladım ki kadınlar klübü bizim için çok doğru bir platform. Yıllar öncesinde kuaför hatası yüzünden saçları yanmış hatta bitmiş biri olarak çok da korkarak gittim kendisine ve ne istediğimi söyledim. Öncelikle istediğimin olması için bir aya yakın bir süre özel bir bakım yapılması gerektiğini önemle hatırlatıp, saçlarımı toparlamak adına saçlarıma bakım yapıldı ve sonrasında o hep hayalini kurduğum altın sarılı doğal duran röfleme kavuştum....Kendisinin ilk etapta diğer çoğu kuaför gibi hemen yaparız dememesi beni çok etkilemişti kızlar, yani çoğu kuaför parayı almak için biliyorsunuz saç yıpranacakmış, kopacakmış düşünmeden hemen evet der ama Mustafa Bey hemen evet demedi ve bu durum benim gönlümü kazanmaya yetti.Yıllardır röflelimi, dip boyamı,kesimimi kendisi yapar. Sağolsun en özel günüm de düğünüm de gelin başımı kendisi yapmıştır...Röfle,boya,ombre ve kesim de en iyilerden diyebilirim.Daha önce Çayyolu, Ümitköy gibi yerlerde çalıştığı dönemlerde de kendisine giderdim, şu an da Batıkent'teyken de kendisine gidiyorum daha doğrusu gidiyoruz annem, ablam ve tüm kuzenler...:)) Batıkent Metrosunun hemen üstünde Gimsanın karşısında Metro Kuaför'de hizmet veriyor şu an kızlar.instagram hesabı sosyete_hairstyle, buradan da irtibata geçebilirsiniz ya da özelden size numarasını verebilirim. Saçlarımız çok özel ve öyle her önümüze gelene teslim etmememiz gerektiğini düşünüyorum, Mesela Mustafa Bey saçı yapmış olmak için değil güzel ve iddialı duracağına inandığı şekliyle yapar. Bence bu durum zaten her şeyi özetliyor kızlar. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim yani kuzular...

Merhaba arkadaşlar Ankara da yaşıyorum kuaförlerle aram pek Yok saçımın yıpranmasından korktuğum için güvenmiyorum açıkcası kuaför tavsiyesinde yardımcı olursanız sevinirim fiyat ve performans bakımından magictouch kuaförünü öneriyorlar gidipte memnun kalan varsa yardımcı olursa sevinirim bilginizi yada tavsiyenizi paylaşırsanız çok mutlu olurum başka tavsiyelere açığım herkese teşekkürler

X