Saç Kesim Şekilleri Ankara'da kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
lafı fazla uzatmaya gerek yok ankarada o kadar kuaför gezdim bu kadar mükemmel saç kesim,boya,fön ve en önemlisi müşteri memnuniyeti böylesini görmedim kesinlikle öneriririm burdan ulaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hü nün beytepe kampüsündeki kuaföre gidiyorum beş yıldır. Ne istiyorsam onu yapıyo valla. Ama yıllardır gittiğim kuaförün adını unuttum hatta belki hiç bakmamış bile olabilirim :KK70:

City'nin ilk katındaki kuaför. Az kes kısaltma diyosun hakkatten kısaltmıyor :sampiyon: telde bi iki model gösteriyorum aynısını yapıyo :KK59:

Bence üni kuaförlerine gidin. Modayı akip etmek zorundalar çünkü hitap ettikleri kesim gençler :KK66:

hemen konuya gireceğim çünkü çok madurum. geçen hafta saçımı kestirmek için bir kuaföre gittim istediğim modeli anlattım ama bayan saçımı öyle bi kesti ki.. berbat bir kesimdi. insan içine çıkamıyorum. öğrencilerim beni görünce şaşırdı. velilerim ise yüzüme söyledi. eşim üzülmeyim diye güzel güzel yorumu yaptı.
uzun lafın kısası sizlere sormak istediğim ankarada tesettürlü bayanların gidebileceği saç kesiminde uzman bildiğiniz bi kuaför var mı? çok acil ihtiyacım var. bir haftadır arıyorum ama sonuç alamadım. bana yardım ederseniz çok sevinirim.
merhaba bende mağdur oldum tıpkı senin gibi :KK43: insanı anlamak yerine kendi düşündüklerini yapıyorlar ya çok sinir oluyorum biraz dinlemesini bilseler herşey dört dörtlük olacak ama nerde. Bende bi arkadaşımın tavsiyesi üzere gittim içeri girişten çıkışa kadar sizi prenses gibi hissettirip karşılıyolar ilgileniyorlar ikramlar ilgiler alaklar aman Allahım dedim :KK70: bu nasıl bi yer böyle. Sonra saçımı analiz ettiler bi kamera ile baktılar filan deri problemime çözüm olacak ürün verdiler boyaya ikna ettiler ilk kez geldiğimi ilettim birde nakit ödeyin özel indrim yapalım dediler hepsini geçtim ilk defa ben anlattım onlar dinledi ve sonuç beni anlamışlardı :)) çok mutlu oldum sizlere de tavsiye ederim.instgram hesaplarını takip ediyorum bakarsanız ordan fotolara anlarsınız beni burda yasak olabilir belki paylaşmam bilmiyorum ama @paris.beysu yazınca çıkar. Orda Tüm personel çook iyi bence... Paris Kuaför Beysupark şubesi ve çalışanlarına tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Dileyene de VİP dedikleri bir oda var orda kapalı kadınlara hizmet veriyolar herşey bir arada şahane...

X