Ankara'da meme küçültme ameliyatı olanlar

cokkk uzun zamandir forumlarda estetik ameliyat meme estetigi gezinip duruyorum. hemen hemen herkes ilk baslarda sislikten sikayeyci agridan sikayet edenler de cogunlukta sonradan yaptıkları yorumlarda da şişlik geçti sertlik geçti iyiki ameliyat olmuşuz diyenler çoğunlukta. sen de ben de onlardan oluriz insallah. onun disinda dikişler istediğin gibiyse diklik istediğin gibiyse sertlik ve şişlik zamanla geçer emin ol. ben çok büyük yaptirmam zaten küçük olsun dik olsun 😊

Merhaba,
Yaklaşık 1 ay önce Ankara Gülhane eğitim ve araştırma hastanesinde(GATA) Doç. Dr. Sinan Öksüz hocam ameliyatımı gerçekleştirdi. Daha önce neden yaptırmadım diye düşünür oldum:) Sinan bey bu konuda gerçekten çok başarılı tavsiye ederim her aşamasını takip ediyor ve kısa zamanda ağrısız bir şekilde işe başlamamı sağladı. Şuanda herşey çok güzel rahatça dilediğim şeyi giyebiliyorum. İyiki varsın hocam :)
Öncelikle paylaştığınız için teşekkür ederim 😊 peki doktordan hastaneden mi randevu alınıyor ameliyat için ne kadar ödediniz

Bana da özelde 10 binden başlıyor 10_12500 arası dediler benim için çok yüksek Bi rakam altından kalkamam :KK43:
🙁🙁 ben maddinolarak değil de eşimi ikna edemedigim icin yatıramıyorum. Spor yap toplansın diyor sanki çok kolay. Ben gecen hafta dr ile görüştüm 2 cm. Şarkman var dedi protez şart protez olmaz ise a cup eksiye düşer dedi. Protez de omurluk olmuyormuş yani belli bir zaman sonra yenilemek gerekiyormus kiminde 7 yil kiminde biraz daha uzun. Cok uzgunum ben hem de cok

Ben doktora ınstegramdan yazdım müsait bir zaman için randevu verecek ınsallah silikon kullanmadan diklestititim der sinan bey
Bende 22 temmuzda gata dan aynı doktordan randevu aldım. Bakalım ne dicek sigorta karşılarsa yada makul Bi fiyat verirse inşallah olurum ameliyat

Kızlar ben ocak ayında ankara ssk dışkapı plastik cerrahi servisinde 5.500 tl ye ameliyat oldum. Kas altı 325 cc meme altı kesisi ile konuldu. Çok şükür inanılmaz memnunum. Hiçbir yerinde hissizlik yok. İlk 2 gün ağrılı idi. İkinci hafta dinlene dinlene zorlamadan kendi işlerimi yaptım. 41 yaşındayım 4 çocuğum var. Benim hiç dokum yoktu. Şu an büyüklüğü benim için tam ideal. Çok küçük de düşünmeyin. Sonradan pişman olanları çok duydum. Bir de damla silikonu çok önermem ilerleyen zamanlarda daha da küçülme ve dönme olasılığı varmış. Yuvarlak taktırmanızı öneririm.

Bende 22 temmuzda gata dan aynı doktordan randevu aldım. Bakalım ne dicek sigorta karşılarsa yada makul Bi fiyat verirse inşallah olurum ameliyat
Hakkımızda hayırlısı olsun. Görüşme sonucu hakkında olumlu ya da olumsuz bizi de bilgilendirirseniz sevinirim. Inşallah güzel sonuçlar elde ederiz

Ameliyat olanlara geçmiş olsun..kızlar ben de olmak istiyorum..3,5 yaşında bir tane kızım var..ikinci bebeği düşünüyorum bir kaç sene sonra inşallah..ama göğüslerimin büyüklüğü beni çok yoruyor omuzlarım çöktü sırt ağrısı bel ağrısı vs. Size sorum ameliyat olsam ikinci bebeğimi emzirebilirmiyim aranızda bu konuda tecrübesi olan var mı?

Ben büyütme yaptırdım ve çok da memnunum. Ankara diskapi SSK plastik cerrahi Dr. Musa keleş
Muhakkak sizin ameliyatınızi da yapıyordur. Mutlaka gidin sorun görüşün. İnanılmaz ilgili guler yüzlü muhteşem kesinlikle tavsiye ederim. Çok para tutmaz sanırım küçültme ler 1 ya da 1.5 arası değişir sanirim
Büyütme ne kadardı acaba öğrenmem mümkün mü?

Doktor ile görüşme sonrası yazarım demiştinizya ne yaptınız gittiniz mi merak ettim ? :)
Merhaba 😊 evet gittim görüştüm muayene oldum hocaya bayağa Bi doku fazlası var dedi ameliyat edebiliriz dedi. Ama sıra beklemem gerekiyormuş sıraya girdim 3 ay kadar beklicem ve ameliyatın ertesi günü de 5 bin TL ücret yatırcam hastaneye. Bu arada tamamen alınmıyormuş ama süt kanallarının çoğu zarar görüyormuş tekrar çocuk düşünüyorsan sütün yeterli olmayabilir dedi. Ayrıca meme başını kaybetme gibi ufak bir ihtimal de olsa böyle bir risk var dedi sigara kullananlarda bu risk daha fazlaymış. 1 gece hastanede kalınıyormuş. 2 hafta kadar diren takılı olacakmış. 3 ay hiç çıkarmadan sporcu sütyeni şeklinde korse takılacakmış. İzler tamamen kaybolmuyormuş ama 6 aya kadar belirginliği azalıyormuş. Ters T şeklinde ve meme başı etrafından kesik olacakmış. Sıraya girdik bakalım beklicem 3 ay şimdiden strese girdim 😬

Merhaba 😊 evet gittim görüştüm muayene oldum hocaya bayağa Bi doku fazlası var dedi ameliyat edebiliriz dedi. Ama sıra beklemem gerekiyormuş sıraya girdim 3 ay kadar beklicem ve ameliyatın ertesi günü de 5 bin TL ücret yatırcam hastaneye. Bu arada tamamen alınmıyormuş ama süt kanallarının çoğu zarar görüyormuş tekrar çocuk düşünüyorsan sütün yeterli olmayabilir dedi. Ayrıca meme başını kaybetme gibi ufak bir ihtimal de olsa böyle bir risk var dedi sigara kullananlarda bu risk daha fazlaymış. 1 gece hastanede kalınıyormuş. 2 hafta kadar diren takılı olacakmış. 3 ay hiç çıkarmadan sporcu sütyeni şeklinde korse takılacakmış. İzler tamamen kaybolmuyormuş ama 6 aya kadar belirginliği azalıyormuş. Ters T şeklinde ve meme başı etrafından kesik olacakmış. Sıraya girdik bakalım beklicem 3 ay şimdiden strese girdim 😬
Hadi hayırlı olsun 🤗 ben de yarın gideceğim Sinan hoca ya bana da muhtemelen aynı şeyleri söyleyecek..kaç yaşındasın peki bebek düşünüyor musun? Ben de karar verirsem sıraya girerim artık 🤭

Hadi hayırlı olsun 🤗 ben de yarın gideceğim Sinan hoca ya bana da muhtemelen aynı şeyleri söyleyecek..kaç yaşındasın peki bebek düşünüyor musun? Ben de karar verirsem sıraya girerim artık 🤭
35 yaşındayım Bi tane çocuğum var istiyorum aslında bitane daha ama olmuyo yaşımda geçiyo zaten artık olursa da inşallah bakarız çaresine hayırlısı olsun senin içinde benim içinde inşallah iyi sonuçlar alırız😊

35 yaşındayım Bi tane çocuğum var istiyorum aslında bitane daha ama olmuyo yaşımda geçiyo zaten artık olursa da inşallah bakarız çaresine hayırlısı olsun senin içinde benim içinde inşallah iyi sonuçlar alırız😊
Bu arada gittin mi ne dedi sana

Canım bugün gittim Sinan hoca ya emzirme konusunda yine emzirebilirsin bütün bezlerini almıyoruz ameliyatta dedi..geriye kalan bezlerde sür üretimine devam ediyor hatta bazen alınan bezlerin eksikliğini tolere ediyor dedi..muayene etti ağır baya dedi..ama çok sıra varmış en az 3-4 ay beklersin daha erken mümkün değil dedi..benim kafama takılan hala sütün azalması ve eğer azalırsa bebeğe yetmezse vicdan azabı çeker miyim🤔

X