Ankara'da meme küçültme ameliyatı olanlar

Bende 22 temmuzda gata dan aynı doktordan randevu aldım. Bakalım ne dicek sigorta karşılarsa yada makul Bi fiyat verirse inşallah olurum ameliyat
Hastaneden mi randevu aldınız bende uzun süredir araştırıyorum doktor. Geçen gaziye gittim baş asistan muayene etti o profesörlere muayene olamadim. 2000 tl toplam ücret istedi ama başasistan yapacağı için ameliyatı bilemedim.

Canım bugün gittim Sinan hoca ya emzirme konusunda yine emzirebilirsin bütün bezlerini almıyoruz ameliyatta dedi..geriye kalan bezlerde sür üretimine devam ediyor hatta bazen alınan bezlerin eksikliğini tolere ediyor dedi..muayene etti ağır baya dedi..ama çok sıra varmış en az 3-4 ay beklersin daha erken mümkün değil dedi..benim kafama takılan hala sütün azalması ve eğer azalırsa bebeğe yetmezse vicdan azabı çeker miyim🤔
Benim Bi daha çocuğum olup olmayacağı belli olmadığı için ben çok sıkıntı yapmadım. Daha önce emzirdin mi bilmiyorum ama sütün yetmemesi bebeğini doyuramamak emzirememek üzüntü verici sıkıntılı Bi durum bence. Bende şu an tetkik sonuçlarını aldım hastanede hocayı bekliyorum aynı şekilde 3 ayda gelirmiş sıraya girip beklicem artık

Hastaneden mi randevu aldınız bende uzun süredir araştırıyorum doktor. Geçen gaziye gittim baş asistan muayene etti o profesörlere muayene olamadim. 2000 tl toplam ücret istedi ama başasistan yapacağı için ameliyatı bilemedim.
Evet gatadan aldım randevu hocaya ameliyat olucam bölüm başkanıymış aynı zamanda hakkında iyi yorumlar okudum sadece araştırmam bu sırasına girdim ameliyat için sıra bekliyorum 3 ay falan sürer dediler. Başasistan mı yapacakmış ameliyatı adından araştırsaydın Bi bilemedim zor Bi ameliyat çünkü iyi düşünmek lazım

Benim Bi daha çocuğum olup olmayacağı belli olmadığı için ben çok sıkıntı yapmadım. Daha önce emzirdin mi bilmiyorum ama sütün yetmemesi bebeğini doyuramamak emzirememek üzüntü verici sıkıntılı Bi durum bence. Bende şu an tetkik sonuçlarını aldım hastanede hocayı bekliyorum aynı şekilde 3 ayda gelirmiş sıraya girip beklicem artık
Evet kızımı iki sene emzirdim..zaten büyüktü benim göğüslerim ama hamilelik ve emzirmede iyice büyüdü ve sarktı..şimdi eskiye göre çok büyük..tekrar hamilelik ve emzirme dönemi olursa bu halimle inanılmaz olur ve çeliniyorum o yüzden..ameliyat olma kararı aldım ama hala içimde bir acaba da tok değil ne yazık ki

Evet kızımı iki sene emzirdim..zaten büyüktü benim göğüslerim ama hamilelik ve emzirmede iyice büyüdü ve sarktı..şimdi eskiye göre çok büyük..tekrar hamilelik ve emzirme dönemi olursa bu halimle inanılmaz olur ve çeliniyorum o yüzden..ameliyat olma kararı aldım ama hala içimde bir acaba da tok değil ne yazık ki
Yaşın gençse tekrar çocuk düşünüyorsan biraz daha bekle bence ameliyattan sonra tekrar çocuğun olursa yine deforme olacak göğüsler nasılsa ikincide sonra ol ameliyat. Benim yaşım geçtiği için beklemiyorum artık

Yaşın gençse tekrar çocuk düşünüyorsan biraz daha bekle bence ameliyattan sonra tekrar çocuğun olursa yine deforme olacak göğüsler nasılsa ikincide sonra ol ameliyat. Benim yaşım geçtiği için beklemiyorum artık
Haklısın aslında ama hamilelikte ve emzirmede inanılmaz büyüdüler ve o zaman dışarı çıkasım bile gelmiyordu..yine öyle olacaklar hamile kalınca..birde boyum çok uzun değil o yüzden çok göze batıyor..bakınca ilk göze çarpan yerim göğüslerim..ağırlık yapması da var tabi..senin yaş kaç? Ben 30 yaşındayım..

Haklısın aslında ama hamilelikte ve emzirmede inanılmaz büyüdüler ve o zaman dışarı çıkasım bile gelmiyordu..yine öyle olacaklar hamile kalınca..birde boyum çok uzun değil o yüzden çok göze batıyor..bakınca ilk göze çarpan yerim göğüslerim..ağırlık yapması da var tabi..senin yaş kaç? Ben 30 yaşındayım..
Bende 36 yaşındayım 😊

Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman olmuştu konuyu açalı. Ben nihayet ameliyat oldum. İlgilenenler varsa detaylı bilgi verip sorularınızı cevaplayabilirim

Merhabalar. İnternetten uzun araştırmalarımdan sonra Ankara Gata da Doç. Dr.Sinan Öksüz hocanın ismine rastladım ve temmuz ayında kendisinden randevu alıp muayene oldum. Ameliyat için uygun ölçülerde olduğumu ameliyat olmak istersem sıraya girip beklemem gerektiğini söyledi. Ben de kabul ettim gerekli tetkikleri yaptırıp anesteziden onay aldıktan sonra sıraya girdim. 3 ay kadar sıra bekledikten sonra nihayet 4.11.2019 gününe ameliyat için arayıp çağırdılar. Ameliyat gününden önce tekrar gidip anesteziden onay aldım. Ameliyat günü sabah erkenden kliniğe geldim. Doktorum fotoğraflarımı çekip ölçüm ve çizimlerimi yaptıktan sonra hazırlıkları tamamlayıp ameliyata aldılar. Kendime geldiğimde odaya alıyorlardı beni. Yoğun bakıma falan almadılar direk odaya çıktım. 1 gece hastanede kaldım. Ameliyat sonrasında kesinlikle hiç bir ağrı ya da acı hissetmedim. Doktorlar ameliyatın çok iyi geçtiğini söylediler. İnternetten okuduğum o travmatik olayların hiçbirini yaşamadım. Bugün 4. Günümdeyim drenler bugün çıkarıldı. Bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Umarım bundan sonrasında da yaşamam. Göğüslerinin yeni şekline gelince şimdilik iyi görünüyorlar :) ama şeklini alması 6 ayı bulur dedi doktor. Bu arada doktordan bahsetmek gerekirse - ki bu en önemli detay bence - Doç.dr.Sinan Öksüz hocam gerçekten ellerine emeğine sağlık bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım sihirli elleri sayesinde. Kendisi çok ilgili çok cana yakın bi insan. Devlet hastanesi olmasına rağmen sıfır egoyla ilgilendi. Her soruma güler yüzle sabırla cevap verdi. Ameliyatı düşünenlere anlatacaklarım şimdilik bunlar. Ha birde ameliyattan sonra taburcu olurken hastanede bir miktar ödeme yapıyorsunuz döner sermayeye

Merhaba Beraytu.. Öncelikle çok geçmiş olsun, herşeyin istediğin gibi gitmesi çok sevindirici.. Ben de meme küçültme ameliyatı düşünüyorum. Acaba, hastaneye toplam da ne kadar ücret ödediğini öğrenebilir miyim. Çok teşekkürler şimdiden.

merhaba arkadaşlar,bende 32 yaşında 1 çocuk annesiyim.göğüslerim 105-110.hem büyük hemde sarkma başladı. çocuğumu hiç emziremediğim halde bu kadar büyükler. omuzlarımda sütyenin askı izi çöküntü yaptı. ağrılarım var. boyun düzleşmesi hafif kamburlukta var.yazın pişik oluyorum.
bu ameliyattan ücretsiz yararlanma hakkı elde edebilirmiyim?
ankarada hangi hastane ve doktoru önerirsiniz?

merhaba arkadaşlar,bende 32 yaşında 1 çocuk annesiyim.göğüslerim 105-110.hem büyük hemde sarkma başladı. çocuğumu hiç emziremediğim halde bu kadar büyükler. omuzlarımda sütyenin askı izi çöküntü yaptı. ağrılarım var. boyun düzleşmesi hafif kamburlukta var.yazın pişik oluyorum.
bu ameliyattan ücretsiz yararlanma hakkı elde edebilirmiyim?
ankarada hangi hastane ve doktoru önerirsiniz?
Selam ankara gazi hastanesi EBUBEKİR KARAKAŞ
11 kasımda göğüs büyütme ve burun estetiği operasyonu aynı anda oldum.herşey yolunda ağrılarım abartıldığı gibi hiç olmadı.Hocamın güler yüzü ilgisi yeter kesinlikle tavsiye ederim

Çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine sen hayallerini gerçekleştirdin sıra inşallah bende aksine benim memelerim hic yok ikiz cocuklarim var 2yasina kadar emzirdim simdi sifir meme geziyorum cok istiyorum bu ameliyati ama kucuk bi sorunum var benim esim sadece bayan doktor olursa yaptir diyor ama bayan doktorlarda cok secenek yok cocu erkek ne yapcam bilmiyorum dr dürdane keskin var çok arastirdigim acaba bi deneyimi olan varmi ?

Merhaba Beraytu.. Öncelikle çok geçmiş olsun, herşeyin istediğin gibi gitmesi çok sevindirici.. Ben de meme küçültme ameliyatı düşünüyorum. Acaba, hastaneye toplam da ne kadar ücret ödediğini öğrenebilir miyim. Çok teşekkürler şimdiden.

Merhaba çok teşekkür ederim. Umarım sizinde istediğiniz gibi olur. İlk Muayeneye gittiğimde taburcu olurken döner sermayeye 5000 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler.herkes için aynı mıdır miktar onu bilmiyorum ama

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben de Hacettepe ile görüştüm. Bakalım arayışım sürüyor. Sinan Hoca artık Devlet hastanesinde ameliyat almıyormuş.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben de Hacettepe ile görüştüm. Bakalım arayışım sürüyor. Sinan Hoca artık Devlet hastanesinde ameliyat almıyormuş.
Aaa kötü olmuş bu ya :KK43: neyse hayırlısı olsun sağlık olsun diyelim umarım iyi Bi doktor bulursunuz gönlünüzce olsun inşallah

Koru hastanesinde ameliyatim oldu dr Dürdane keskin genel olarak fiyatı böyle yapıya göre fiyat belirlemediler
Merhaba bende dürdane keskine ameliyat olmayı düşünüyorum şimdiki durumunuz nasıl? ameliyat izi belli oluyomu? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bende kicultme pesindeyim ama ankarada degilom bikac ay sonra gelip kiciltmek ostiyorum ama burdan elim kolim bagli anca tecrubeli kisilerden ayrinti ogrenebilirim bana da yardimci olirsanoz cok sevinirm doktor hastane ve ücret bilgilerini paylasirsaniz cok minnettar olacam

X