Çene Estetiği Ankara'da Orta Yüz Germe ve Çene Estetiği

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Merhaba zeyinz5 siz ozan bitik emi amaliyat oldunuz? Biraz açıklarmısınız ne oldunuz memnunmusunuz nekadra oldunuz bide özelden fotoğraf görebiliemiyim
Evet ona ameliyat oldum .2 ay önce göz kapağı alt üst ,aynı ameliyatta da yağ enjeksiyonu oldum .yüzümde yağ kaybı vardı .su an çok iyi hissediyorum kendimi ama tabiki herşey bitti demek değil minik dokunuşlar devam edecek .tabiki gönderirim fotoğraf .

Merhaba zeyinz5 siz ozan bitik emi amaliyat oldunuz? Biraz açıklarmısınız ne oldunuz memnunmusunuz nekadra oldunuz bide özelden fotoğraf görebiliemiyim
Size ozel den yazdım hanfendi derin plan yüz germe ameliyatı oldum ameliyattan sonra da ikinci ameliyat göz kapağı oldum Ozan bitik e oldum

Kusura bakmayın geç gördüm. Hayır ameliyat olmadım Ozan beye. İstanbul da endoskopik orta yüz germe ile birlikte göz kapağı ve gıdı boyun ameliyatı oldum.
merhaba istanbulda kime oldunuz endoskopik orta yüz germeyi, sanırım endoskopik orta yüz germe çene ovaline fayda etmiyor ama belki sizin yaşınız genç ise o bölgeye gerek yoktur, yardmemnun kaldınız mı, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Size ozel den yazdım hanfendi derin plan yüz germe ameliyatı oldum ameliyattan sonra da ikinci ameliyat göz kapağı oldum Ozan bitik e oldum
Derin plan yüz germe ve gözkapağı ameliyatı oldum bugün 10. Günüm Yüzüm tuhaf geliyor gözlerim tuhaf görünüyor bakışım ifadem değişti yüzün ifadesi ne zamn oturuyor çok gergin ve stresliyim bu süreçte sizin de böyle olmuşmuydu paylaşırsanız çok sevinirim

X