Davranış Bozuklukları Ankarada otizm konusunda tavsiye edeceğiniz çocuk psikiyatristi??? Yardım lütfeeen

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

manikmiyim82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
6
2
41
İyi günler, bu konudaki bazı şüphelerim nedeniyle 28 aylık oğlum için Ankarada otizm konusunda iyi bir çocuk psikiyatristi arıyorum. 26 ağustos tarihi için Prof. Runa Uslu'dan randevu aldım ama çok da bilgi bulamadım internette. Çocuğunu götüren tavsiye edebilecek olan var mı?
Ayrıca prof. Efser Kerimoğlu'nun adını duydum birkaç yerde. bu iki psikiyatrist hakkında olumlu yada olumsuz deneyimi olan veya başka önerisi olan varsa yardımcı olursanız çooook sevinirmmm

Çok geçmiş olsun biz de aynı dertten muzdaribiz kime gittiniz bi sonuç aldınız mı acaba bize de yardımcı olsanız

Ben Fatih Unal ismini duydum, ama benim oglum erkeklerden korktugu icin bayan bir psikatriste gittik( memnun kalmadigimiz icin tavsiye etmiyorum)
Fatih Unal 'i arastirabilirsiniz

X