Tüp Bebek Merkezleri Ankara'da tedavi olanlar

moneta canım ben anatolıaya gıdıyorum cok memnun kaldım tavsıye ederım

canım ilk denemense tabiiki memnun kalırsın ilk bende gittiğimde çok memnun kalmıştım daha sonra artık ilgi kayboluyor ilk denememde tuttu bende senin gibi düşündüm daha sonra düşük yaptım arıyorum bilgi verecek doktor yok.neyse tekrar gittik fiyat desen bi okadar fazla ikinci hiç olmadı doktora soruyoruz cevap vermiyor nebi araştırma nebi kan alıp bakıyor niye düştü veya niye tutmadı diye bakmıyor 3.tutmadı tabi bu arada halen 4. gel 5 embriyo koyalım diyor neden olduğunu araştırmıyoda bizde başka doktora gittikte meğer kan pıhtılaşması ve bağışıklık sistemimlen ilgili sonuç çıktı ona kalsa gel gel git anca embiriyo sayısı çoğaltıyor.ben 4.denememde genart ta gittim kısmetse adetimi bekliyorum orada başlayacağım ha bide işin maddi yönü var anatolyaya döktümüz para kaçı buldu anlayacağın hem maddi hem manevi yıktılar bizi insaflarına kalmış.

Ben de gamze su ile aynı düşünceyi paylaşıyorum.Gerçekten de her defasında daha çok yumurta elde edelim diyor hakan bey.Hep aynı protokol hep aynı ilaç.1sınıf embriyo yerleştiriyor tutmayınca yumurtaya suçu atıyor.yumurta sperm kalitesiz madem birleşince nasıl grade 1 embriyo oluyo.Evet tüp bebek birazda şans orda hamile kalanda çok.Ama bence tutmayınca her defasında farklı yöntem denenmeli Ben nihayet farkına vardım ama giden yıllar dökülen para yıkılan hayaller.....Kısaca anatolıa yı hiiiççççç tavsiye etmiyorum

arkadaşlar anatoliayıkesinlikle tavsiye etmiyorum tamamen para tuzağı paranız biterse yoklar ayrıcaa doktoru sadece muayenede goruyorsunuz tabi çok şanslıysanız diğer işlemlerde görürsünüz ama düşük bir ihtimal
ben hrs ye gidiyorum doktorum tarık aksu çok dürüst biri ve opu transfer bütün işlemleri kendisi yapıyor tavsiye ederim

Ben de iki kez gen artta yaptırdım. Tutmadı ikincinin sonunda "üzülme hiç olmazsa senin yumurtalarında da problem varmış onu öğrendik"dediler. Bunu anlamaları için o kadar parayı ve umudumu yerlere dökmem gerekiyordu galiba. Evet ilgilerine hiç diyeceğim yok. Ama bir tek hastaya iyi davranmak yetmiyor. Hepimiz gebe kalmak için gitmiyormuyuz bu merkezlere... Şimdi yeni bir merkez arıyorum ama çok kararsızım. Kimisi çok pahalı, kimisi hiç güven vermiyor. Bir de raporlulardan ortalama 800 YTL fark alıp, toplamda 2000 YTL kazanan merkezler, biz raporsusuz dediğimizde bizden 4000 YTL istiyor. Düşünsenize biz raporlulara göre daha mağduruz, bütün para cebimizden çıkıyor, ama daha fazla para ödüyoruz. Merkezler 2000 ytl alınca da kar ediyor, 4000 YTL aldığında da... Bunu dile getirdiğinizde de kibarca işinize gelirse bizde böyle diyorlar.

........................................................................................

Son düzenleme:
arkadaşlar ben üniversite hastanesine gitmekle hata mı yapıyorum sizce ?ilk denemem aralık ayında olacak ve eşimin sperm sayısının az olması nedeniyle tüp bebek yapmamız gerekiyor ama kafam çok karıştı neden herkes özel merkezleri tercih ediyor

merhaba arkadaslar ben özel güvene hastanesine gittim pek memnun olmadım ilk tüp bebek denemesiydi tutmadı şimdi nereye gidecegimi düsünüyorum lütfen bana bi yol gosterin

arkadasım saol bende oraya gitmeyi düsünmüstüm insan ne kadar caresiz oluyor denize düsen yılana sarılır misali.güvene gidiyorduk ama memnun kalmadım şimdi kime nereye gitcem bilemiyorum okadar cok istiyoruz ki bi bebegiz olsun.doktorlar cok rahat bizim ise yıkılan hayeller ve psikoljimz...bana iyi bir yer söyleyin oraya gideyim

Ben de gamze su ile aynı düşünceyi paylaşıyorum.Gerçekten de her defasında daha çok yumurta elde edelim diyor hakan bey.Hep aynı protokol hep aynı ilaç.1sınıf embriyo yerleştiriyor tutmayınca yumurtaya suçu atıyor.yumurta sperm kalitesiz madem birleşince nasıl grade 1 embriyo oluyo.Evet tüp bebek birazda şans orda hamile kalanda çok.Ama bence tutmayınca her defasında farklı yöntem denenmeli Ben nihayet farkına vardım ama giden yıllar dökülen para yıkılan hayaller.....Kısaca anatolıa yı hiiiççççç tavsiye etmiyorum
arkadasım saol bende oraya gitmeyi düsünmüstüm insan ne kadar caresiz oluyor denize düsen yılana sarılır misali.güvene gidiyorduk ama memnun kalmadım şimdi kime nereye gitcem bilemiyorum okadar cok istiyoruz ki bi bebegiz olsun.doktorlar cok rahat bizim ise yıkılan hayeller ve psikoljimz...bana iyi bir yer söyleyin oraya gideyim

senağlama
arkadslar centrum klinigini bilen varm nasıl bi yer bilen lütfen yazsın.

senağlama
arkadslar centrum klinigini bilen varm nasıl bi yer bilen lütfen yazsın.

ben daha önce bir kez görüşme için gittim. Ama sonra vazgeçtim Çünkü birincisi tüp bebek dışındaki ekstra işlemler çok pahalı geldi bana. İkincisi acayip bir karışıklık ve düzensizlik var orada saatlerce bekledik. Üçüncüsü de Recai Bey işinde iyi bi adam belli ama hem çok meşgul seninle görüşürken sürekli telefonla görüşüyo. bi de bana ultrasona bakarken yanındaki doktorla abuk sabuk konuştu. Çaktırmadan şifreli küfürler etti. Ama ben anladım çok hoşlanmadım...

canım sağol,bu arada da bayramını kutlarım,yanlış hatırlamıyorsam sen şu an hamilesin herhalde,,,,,,,,,inş.......bana cevap yazarsan sevinirim sana soracaklarım var kendine iyi bak.....svglr

canım sağol,bu arada da bayramını kutlarım,yanlış hatırlamıyorsam sen şu an hamilesin herhalde,,,,,,,,,inş.......bana cevap yazarsan sevinirim sana soracaklarım var kendine iyi bak.....svglr
evet canım hamıleyım sukur allahım bayramda yuzumu guldurdu yarın tekrar test yapıcaz 2 katına cıkarsa dahada rahat olucam sorularına seve seve cevap verırım canım ne zaman ıstersen yaz

evet canım hamıleyım sukur allahım bayramda yuzumu guldurdu yarın tekrar test yapıcaz 2 katına cıkarsa dahada rahat olucam sorularına seve seve cevap verırım canım ne zaman ıstersen yaz
arkadaşım gerçı bana yaz demedin ama :utangac sana bişey sormak istiyorum :uhm::uhm:ben ocak ayında ankara anatoliada microya başlıyacağım dr hakan bey 2. denemem olucak.ilkinde doğum kontrol hapı kullanmıştım hep kullanılıyor diye duyuyorum .ama bana gerek olmadığını söylediler.adet düzensizliği olanlara veriyorlarmış.kullanmamam başarı şansını etkiler mi??sen kullanmış mıydın?şimdiden teşekkür ederim
:teytey::teytey:

HRS için msj

arkadaşlar tarık bey çok yoğundur bunu bilin sizi ya da yaptığı tedaviyi hatırlamazsa şaşırmayın. dosyaya not dahi almıyorlar doğru dürüst...her uygulamaya kendisi giriyor daha önce yazmıştım ama bi de hatırlasa...insan kendini değersiz hissediyor....hep dalgın yorgu...yoğunluktan işini hakkıyla yapamıyor...beyfendidir, ağırdır ama...ben tekrar oraya gitmek zorundayım çünkü dondurulmuiş embriyolarım var...arkadaşlar yol çok zor ve çok çetrefilli sabır lazım...bi de iyi ve ahlakı bozulmamış, çok hastası olmayan bi doktor....yoğunluk kalitelerini düşürüyor...

Ben bir kez tüpbebek tedavisi oldum pek tavsiye etmiyorum suan timur gürganani düsünüyorum zaten ikikez tüpbebek tedavisi oldum timür beyde

merhaba bende şatıroglu klinige gidiyorum .ama henüz transfer yapılmadeı umarım başarı saglanır

X