Ankarada tüp bebek

elifankara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
27
4
29
Kızlar

1.5 yıldır evliyiz ama hamile kalamadım. tüm testler normaldi. tüp bebek tedavisi yapmayı düşünüyoruz.

Ankara’da yaşıyoruz ve bu doktorları seçtim

1. bahceci tüp bebek merkezi - Dr. berfu demir
2. memorial - dr. Aygül demirol
3. Dr. Esra cabuk cömert
4. Dr. Gamze Sinem Caglar

Bu doktorlarla bir deneyiminiz var mı?
Orada tüp bebek tedavi ayni doktorlar gören var mı?

Kızlar

1.5 yıldır evliyiz ama hamile kalamadım. tüm testler normaldi. tüp bebek tedavisi yapmayı düşünüyoruz.

3. Dr. Esra cabuk cömert

Bende tup bebek tedavisine baslicam hayirlisiyla ayni arayistayim berfu demiri cok fazla duydum ama tabi tecrubelerin degerlendirmesi daha onemli

Yok ben bu cumartesi gunu gidip klinikte baska bir hocayla goruscem sadece on gorusme olcak
Tedaviyi dr berfu'da mı yoksa baska doktorda mı olmak istersin?
Ben berfu demir ön görüsme randevu aldim ama ücret 700 lira.
Kafam cok karisti hangi doktor iyidir. Ben berfu demir ve aygül demirol cok fazla duydum…

Tedaviyi dr berfu'da mı yoksa baska doktorda mı olmak istersin?
Ben berfu demir ön görüsme randevu aldim ama ücret 700 lira.
Kafam cok karisti hangi doktor iyidir. Ben berfu demir ve aygül demirol cok fazla duydum…
Benim bir tanidigim berfu hocaya gitmis bayada memnun kaldi. Ben acikcasi cunmrtesi gunu icin bahceci tup bebek merkezinde yusuf hocaya ucrersiz bir on gorusme ayarladim gidip bi hastane ortami olsun tedavi suresi sekili ucreti vb seylerke ilgili bilgi alip ona gore karar verecegim . Siz muayene icin randevu almissiniz iyide olmus en azindan bi hocayi gorursunuz muayene eder sizi insallah guzel olur

Benim bir tanidigim berfu hocaya gitmis bayada memnun kaldi. Ben acikcasi cunmrtesi gunu icin bahceci tup bebek merkezinde yusuf hocaya ucrersiz bir on gorusme ayarladim gidip bi hastane ortami olsun tedavi suresi sekili ucreti vb seylerke ilgili bilgi alip ona gore karar verecegim . Siz muayene icin randevu almissiniz iyide olmus en azindan bi hocayi gorursunuz muayene eder sizi insallah guzel olur
randevumuz 16 aralıkta. cumartesi günü randevunuzun nasıl geçtiğini ve tedavinin ücretini anlatır mısınız?
Sizide insallah güzel olur allah nasip etsin

randevumuz 16 aralıkta. cumartesi günü randevunuzun nasıl geçtiğini ve tedavinin ücretini anlatır mısınız?
Sizide insallah güzel olur allah nasip etsin
Cumartesi aksami izlenimlerimi ve bilgileri paylasirim bi kac yere daha randevu ayarladim gun sonunda yazarim insallah

Merhaba, bahçeci berfu hanımda tedavi görüyorum. Mayıs sonunda görüşmeye gittim ben direk muayene oldum haziran başında adetimle hemen başladım tedaviye. Eylül ayında histereskopi oldum aralık adetimle trasfere hazırlanıcam. Ben merkezden de berfu hanımdan da çok memnunum hiç bir sıkıntı veya olumsuz bir durum yaşamadım çok şükür. Sormak istediğiniz sorular olursa yanıtlayabilirim. Doktordan bagımsız bence yıl başında önce görüşüp karar verin sonra fiyatlara zam gelicek diyorlar..

Bende bahcecide pozitif sonuç elde edenlerdenim. 4.denememde, berfu hocayi tercih etmistim. Öncekiler baskent ve novaarttaydi. Aygül hocada yogun bir dr, ama berfu hocaya kiyasla, sorulariniza yanit bulabileceginiz,aninda ulasabileceginiz bir dr degil,hemsirelerle muhattapsiniz. Berfu hoca ilgili,titiz,detayci ve hastalarini önemseyen bir dr. İsinin ehli. Ve basari orani cok yuksek. Ki bunu klinige gittiginizde olumlu sonuc alan hastalarla karsilasarak anlayacaksiniz.

Merhaba, bahçeci berfu hanımda tedavi görüyorum. Mayıs sonunda görüşmeye gittim ben direk muayene oldum haziran başında adetimle hemen başladım tedaviye. Eylül ayında histereskopi oldum aralık adetimle trasfere hazırlanıcam. Ben merkezden de berfu hanımdan da çok memnunum hiç bir sıkıntı veya olumsuz bir durum yaşamadım çok şükür. Sormak istediğiniz sorular olursa yanıtlayabilirim. Doktordan bagımsız bence yıl başında önce görüşüp karar verin sonra fiyatlara zam gelicek diyorlar..
İnsallah güzel bir sonuç alirsiniz 🍀♥️
Transferin gerçekleşmesi her zaman bu kadar uzun sürer mi? sizin için zaten 6 ay sürdü.

Şu an fiyatları ne kadar olduğunu söyleyebilir misiniz?

ben yabancıyım. türkçem her zaman doğru değilse özür dilerim..

Bende bahcecide pozitif sonuç elde edenlerdenim. 4.denememde, berfu hocayi tercih etmistim. Öncekiler baskent ve novaarttaydi. Aygül hocada yogun bir dr, ama berfu hocaya kiyasla, sorulariniza yanit bulabileceginiz,aninda ulasabileceginiz bir dr degil,hemsirelerle muhattapsiniz. Berfu hoca ilgili,titiz,detayci ve hastalarini önemseyen bir dr. İsinin ehli. Ve basari orani cok yuksek. Ki bunu klinige gittiginizde olumlu sonuc alan hastalarla karsilasarak anlayacaksiniz.
Çok tesekkür ederim. belki dr aygül ile ön görüşme için randevu alacam ondan sonra karar vercem.

İnsallah güzel bir sonuç alirsiniz 🍀♥️
Transferin gerçekleşmesi her zaman bu kadar uzun sürer mi? sizin için zaten 6 ay sürdü.

Şu an fiyatları ne kadar olduğunu söyleyebilir misiniz?

ben yabancıyım. türkçem her zaman doğru değilse özür dilerim..
amin inşallah bu yolda emek veren herkes güzel sonuçlar alır. benim sürecim uzun sürdü çünkü embriyom genetik tahlile gönderildi ve bana histereskopi işlemi yapıldı. herkesin tedavisi ve süreci ayrı ayrı tabikii. tüp bebek ücreti yanlış hatırlamıyorsam 12 bin tl ilaçlar 7-8 bin tl, yapılan her işlem ek ücret

amin inşallah bu yolda emek veren herkes güzel sonuçlar alır. benim sürecim uzun sürdü çünkü embriyom genetik tahlile gönderildi ve bana histereskopi işlemi yapıldı. herkesin tedavisi ve süreci ayrı ayrı tabikii. tüp bebek ücreti yanlış hatırlamıyorsam 12 bin tl ilaçlar 7-8 bin tl, yapılan her işlem ek ücret
Amin inşallah.
doktor sizi hangi ilacı verdi mi?
12 bin tl yumurta takibi, yumurta toplama ve transfer islemi dahil mi veya ek ücret mi?

Siz neden tüp bebek yaptığınızı sorabilir miyim?

Amin inşallah.
doktor sizi hangi ilacı verdi mi?
12 bin tl yumurta takibi, yumurta toplama ve transfer islemi dahil mi veya ek ücret mi?

Siz neden tüp bebek yaptığınızı sorabilir miyim?
Biz sperm faktöründen dolayı tüp bebek tedavisi görüyoruz. Yumurta takibi, toplama ve transfer bu ücretin içinde. Histereskopi ve genetik test için ayrı ücret ödedik

Biz sperm faktöründen dolayı tüp bebek tedavisi görüyoruz. Yumurta takibi, toplama ve transfer bu ücretin içinde. Histereskopi ve genetik test için ayrı ücret ödedik
Tamam cok tesekkür ederim.
bizde sorun bulunamadı.
Ben berfu ve esra cömert randevu aldim.
Memorial yabancıların tedavisi için 4 bin lira daha alıyor burada yaşıyoruz ve esim burada çalışıyor bu yüzden memorial karar vermem.

Kızlar

3. Dr. Esra cabuk cömert

ben şehir dışındayım ama Ankara da Erol bayraktar bu konuda iyi diye biliyorum

Canim haber var mi? doktora gittin mi? hangi doktoru seçtin?
Evet gittim aytac hocaya muayene oldum havadan sudan bir muayene icin 600 tl odedim. Gecen ay yaotigim testlere bakti guatr yuksek dedi direkt guatr icin ilac verdi ben asilama yaotirmaya karar verdim seneye fiyatlarda artis olacakmis ilgi alaka cok guzel hocada doktordan cok arkadasca davrandi. Sanirim berfu hoca biraz yogun bende tuo bebek degil asi dusundugum icin aytac hoca kafama yatti. Adetin ikinci gunu gel tedaviye baslayalim dedi inanin aytac hocayi tanidiktan sonra bir bucuk yildir sehir hastanelerine gidip tedavi olduguma cok yandim . Hoca cok sabirli cok ilgili bakalim girdik bir yola ayrica bir vitamin yazdi oda 400 tl degerinde onu gereksiz buldum kullanmicam yani sunu diyim baslicaksan eger cebin dolu olmali ciddi anlamda harcama olur

X