Gelinlik Modelleri Ankara'daki Gelinlikçiler

Wedding_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2016
2
0
36
Merhaba Arkadaşlar,

Ankara'da güvenebileceğim bir gelinlikçi bulamadım. Ankara And Çarşısında Işıltı gelinlik ve Eva gelinlik diye bir yer varmış, ne düşünüyorsunuz görüşen ya da bilen arkadaşlarımız var mı ?

Teşekkür ediyorum şimdiden :)

merhabalar, ben de gelinliğimi And çarşısından aldım. ağustosta teslim alacağım inşallah :) ben And çarşısına ilk gittiğimde oranın 8 katlı olduğunu bilmeden gezmiş ve model bulamamıştım. Çok beğendiğim modeli bulunca da başka hiçbir modele bakmadan direk aldım. Zaten genelde aynı modeller var :KK70: sanırım Işıltıya girdim ama hiç model hatırlamıyorum.

Bu gelinlikle iligili o kadar çok başlık açılmış ki görünce kayıtsız kalamayıp yazıyorum:) ben nişan elbisesi için istediğim modeli izmir caddesinde hande gelinkte diktirdim çok memnun kaldım direk aynısını diktiler. Tabi gelinlik için de modelimi netten bulup direk oraya gittim ve gerçekten işçilikleri çok güzel bir kaç arkadaşımı da yönlendirdim oraya onlarda çok memnun kaldılar tavsiye ederim dikim için.

Öncelikle hayırlı olsun. Forumdaki birçok yorumdan da görüleceği üzere "En mutlu gününüzü berbat etmemek için IŞILTI Gelinlikten UZAK DURUN lütfen!.." Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

X