Ankara'lı Anneler Buraya!...

Ankaralı hamilelerde katıldılar ama benim küçüğüm 6 aylık neden olmasın siz kocaman yapmışsınız darısı bize inşaallah Sağlıkla sevgiyle ..Birde benim sorunum kızımı bırakıp çalışamıyor olmam siz nasıl bir çözüm buldunuz ?bilmiyorumkismile
amin amin inşallah büyürler kocaman olurlar hepsi :)ayyy o günleri görebilecekmiyiz boshayallersmile

SELAM BENDE 23 GUNLUK KIZ ANNESIYIM 2 TANE 97 99 DOGUMLU OGLUM BIRDE 98 DOGUMLU ESIMIN ILK ESINDEN KIZIM VAR 2 EVLILIK YAPTIM MALESEF OGLUSLARIMDA YANIMDA DEGILLER SINCAN DA OTURUYORUM -tatlicadiarzu-

günaydınnnn
kızlarr neden sohbet olmuyor burdaa .herkes kendini tanıtmış bidaha ugramamışş.burda kaynaşalımki buluşma olursa bön bön birbirimize bakmayalım :))
nasılsınızzzzz

konuyu acan arkadaşım yalnış yere acmışsın konuyu
editörden rica et sosyal aktiviteler bölümüne taşısın konuyu istersen

merhaba bende dogu gorevi yapıorum annemler var ankarada etlık de...bende 28 haftalık hamileyim..dogumda ankara da olacak ınsallah..

Arkadaşlar merhaba...
Ben küçükesatta oturuyorum ve 13 aylık bir oğlum var...Bu konu başlığı çok güzel olmuş,Ankaralı anneler birbirimizle her konuda haberleşebiliriz, özellikle bebeklerimiz için uygun olan sosyal aktiviteler konusunda...oğlum artık oyundan çok keyif alıyor ve bir oyun grubu arıyorum.sizin götürdüğünüz bir yer ya da kurduğunuz bir grup var mı?ya-pa ile görüştüm.0-2 yaş için kurulmak üzere sayıyı tamamlamaya çalışıyorlar.sizden de öneri bekliyorum, görüşmek üzere...

çankayada bile doğrudürüst yok ki...aktif değil henüz. çayyolu tarafında mygym.i duydum uyarsa....ankara bu yönden çok çok kısır...kendimiz oyun grubu mu kursak diyorum ben de .hatta konu açtım.umarım isteyenler olur...

çankayada bile doğrudürüst yok ki...aktif değil henüz. çayyolu tarafında mygym.i duydum uyarsa....ankara bu yönden çok çok kısır...kendimiz oyun grubu mu kursak diyorum ben de .hatta konu açtım.umarım isteyenler olur...

dediğin gibi benim de duyduğum 3-4 yer var ve hep çankaya çayyolu civarı..

ben de bi aralar bu oyun grubu konusunu açmıştım ama istekli bi anne bulamadım.
benim kızım 21 aylık.
size göre büyüğüz gerçi.

çayyolunda minitown mini sanat var arkadaşlar götürüyor ama sanırım 2 yaş üstü...bize uygun değil yani

merhaba..
mesajların hepsini okuyamadım,konu açılalı epey zaman da geçmiş ama bende 16 aylık oğlumla katılabileceğimiz bi oyun grubu arıyorum. dikmende oturuyorum. özelden mesaj atabilirsiniz.

selam ben de yıldızda oturuorum... kızım 23 aylık... ben de çok istedim biz bir oyun grubu kuralım ama olmadı denk gelmedi bir türlü...

X