Ankara’ya gitmem lazım ama ailem

Merhaba ben 22 yaşındayım ve üniversite mezunuyum Bir kursta kabin memurluğu eğitimi alıyorum baştan demişlerdi Ankara’da sınav var diye bende anneme söyledim tamam dedi geçiştirdi şimdi sınav tarihi geldi 12sinde söyledim. Laf saydı babana sor dedi.. babam annem arkamda olmaz ise izin vermez genç kız başına diye başladı nasıl kalacaksın orda dedi. Durumları çok iyi bugüne kadar bir kere tatile götürmediler tek tatilleri köye gitmekti. Eskişehir’e gittin izin verdim diyor 2 sene önce tur ile akşam dönüşlü gittim. Kocaman kızım babama nasıl sorucam bilmiyorum 90 kiloydum kabin memuru olmak için 15 kilo verdim eylülden beri ve hedefim 10 kilo daha o kadar azim ediyorum işte bulamadım burda en azından sertifika alıcam ama işte gitsem huzursuz gideceğim ne yapmam lazım
Sınava girmene izin vermeyen aile kabin memuru olmana nasıl izin verecek peki?

Şöyle düşün bu sınava giremezsen zaten her şeyin lafını etmeye devam edecekler. Bu sınava girer kazanırsan o zaman nasılsa karışamayacaklar. Mühim olan sınav, kiminle gittiğin olmasın.
Ya ben annemin ailesinden bıktım benim mezun arkadaşlarım yatıyor evde hepimiz işsiz öğretmenleriz iş yok işte her anneannem bize geldiğinde bu kıza bi iş bulalım ilk başta takmıyordum ama yetti artık tersledim hala yapıyor. O yüzden yeni iş yöntemleri arıyorum kendime. İnternetten satış yapıyorum. Onu küçümsüyorlar evet elime ayda 1500 lira falan geçiyor ama yetiyor dişlerime tek taktırdım spora kayıt oldum altın biriktirdim O küçümsedikleri parayla ama yok sürekli laf laf laf

Bir bilgi daha vereyim o zaman ailenle anlaşmalı otellerde indirimli konaklama fırsatın da olacak termal oteller de dahil buralardan vur onları

Bir bilgi daha vereyim o zaman ailenle anlaşmalı otellerde indirimli konaklama fırsatın da olacak termal oteller de dahil buralardan vur onları
Yok gelmezler anam yarım para harcasalar bile onlar için israf. İkiside çalışıyor 5 evleri var evde hala vitrin var utanıyorum bazen paramız olsa ağırıma gitmez.. bir kere tatile gitmedik çok pahallımış gitmek kerizlikmiş

Yok gelmezler anam yarım para harcasalar bile onlar için israf. İkiside çalışıyor 5 evleri var evde hala vitrin var utanıyorum bazen paramız olsa ağırıma gitmez.. bir kere tatile gitmedik çok pahallımış gitmek kerizlikmiş
Sen o sınava bir şekilde gir, eğer olursa tatilin kralını yaşarsın yatılarda
Başarılar dilerim

Merhaba ben 22 yaşındayım ve üniversite mezunuyum Bir kursta kabin memurluğu eğitimi alıyorum baştan demişlerdi Ankara’da sınav var diye bende anneme söyledim tamam dedi geçiştirdi şimdi sınav tarihi geldi 12sinde söyledim. Laf saydı babana sor dedi.. babam annem arkamda olmaz ise izin vermez genç kız başına diye başladı nasıl kalacaksın orda dedi. Durumları çok iyi bugüne kadar bir kere tatile götürmediler tek tatilleri köye gitmekti. Eskişehir’e gittin izin verdim diyor 2 sene önce tur ile akşam dönüşlü gittim. Kocaman kızım babama nasıl sorucam bilmiyorum 90 kiloydum kabin memuru olmak için 15 kilo verdim eylülden beri ve hedefim 10 kilo daha o kadar azim ediyorum işte bulamadım burda en azından sertifika alıcam ama işte gitsem huzursuz gideceğim ne yapmam lazım
Senın sınavın var ıkna etmelık bır durum yok tabıkı gıdeceksın.

1. Üniversitenizi ailenizden ayrı okumadınız mı?
2. Ailenizin durumu çok iyi ne güzel, özel kız öğrenci yurtları ilk etapta gayet işinizi görür. Çok merak ediyorlarsa güvenlik endişesiyle gizli kamera dolu Ankara yurtlarında. Bu tür şeylerden biraz bahsedersen yumuşarlar belki
3. Fazla üzme kendini maalesef tipik aile tipleri böyle çok var, ben de 30 yaşıma yaklaştım markete gitsem geç kalsam merak ederler.

1. Üniversitenizi ailenizden ayrı okumadınız mı?
2. Ailenizin durumu çok iyi ne güzel, özel kız öğrenci yurtları ilk etapta gayet işinizi görür. Çok merak ediyorlarsa güvenlik endişesiyle gizli kamera dolu Ankara yurtlarında. Bu tür şeylerden biraz bahsedersen yumuşarlar belki
3. Fazla üzme kendini maalesef tipik aile tipleri böyle çok var, ben de 30 yaşıma yaklaştım markete gitsem geç kalsam merak ederler.
Hayır istambuldayım onlar bana burda oku özelde okuturuz dediler benimde puanım zaten iyi değildi kabul ettim ve defalarca yıllık 10 bin ödedik diye başıma kaktılar. Sormayın benim teyzemde 34 yaşında izmire gidecekti diye 10 kere izin aldı

Merak etme alınmazsan da bu bir son değil, başka firmaların sınavına girersin, aynı firmanınkine bidaha girersin
Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim gerçekten özgüven geldi:)

Hayır diyorlar ki git ama akşam gel. Ama 2 gün ara ile sınav var bende git gel yapmak yerine kalmak istiyorum.
Ole sey mı olur.Anne işim bıtınce gelıcem zaten 2 gun ara ıle sınav var deyın .Kımsenız yok mu orda .Şaka gıbıler ya.

X