ankastre CAM ocak (gazlı) kullananlar

starlicya35

...
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
939
4
41
ankastre CAM ocak (gazlı) kullanan arkadaşlardan fikirlerini almak istiyorum.
temziliği kullanımı nasıl memnun musunuz..

çelik mi alsam cam mı çok kararsızım.. hadi bi el atın da karar vereyim artık

lütfen hanımlarrr

yok mu cam ocak kullanan.. allah rızası için bi yardımcı olun lütfeeenn

biz evde 10 yıldır kullanıyoruz canım çok fazla çiziliyor süt taşarsa çıkarmak çok zor yapışıyor ve pişirme süresi uzun doğalgazlı ocakta yaptığım kahve 3 dk da pişerken bu ocakta 10 dk başında bekliyorum ve elektrikler kesildiğinde kullanamamanda cabası..bence tek avantajı şık görüntüsü ama bizim ocak çok fazla çizildiğinden artık oda kalmadı ben kendi evime almayı düşünmüyorum

biz evde 10 yıldır kullanıyoruz canım çok fazla çiziliyor süt taşarsa çıkarmak çok zor yapışıyor ve pişirme süresi uzun doğalgazlı ocakta yaptığım kahve 3 dk da pişerken bu ocakta 10 dk başında bekliyorum ve elektrikler kesildiğinde kullanamamanda cabası..bence tek avantajı şık görüntüsü ama bizim ocak çok fazla çizildiğinden artık oda kalmadı ben kendi evime almayı düşünmüyorum

zaten ben özellikle gazlı diye belirttim. doğalgaz olucak evimde elektrikli kullanmayı düşünmüyorum...

gazlılar için sormuştum. ama yine de ilgin için çooook teşekkür ederim

bende süreklı arastırıyorum ama zaten bı bosh da bıde siemens de war ikisndede direk el izi bırakyor bnde cok karasızım her dakıka sılmek gerekecek sanırım:KK43::KK49: ben üşenirim valla bide bir süre sonra çekilmez hale gelirr temizlemek

boschun beyaz cam ocağını kullanıyorum
durusu sık ama temizlerken cizilmeye karsı dikkatli olmak lazım
ben tezgahı silerken ıslak mendille ocagıda temizliyorum

bende çelikmi cammıı diye çok kararsız kalmıştım, cam hakkındaki olumsuz yorumlardan sonra inox aldım çok memnunum bir senedir rahatlıkla kullanıyorum. tavsiye ederm

boschun beyaz cam ocağını kullanıyorum
durusu sık ama temizlerken cizilmeye karsı dikkatli olmak lazım
ben tezgahı silerken ıslak mendille ocagıda temizliyorum
bende almayı düşünüyorum şimdi beyaz cam mı siyah cam mı kararsızım siz kullanan olarak ne düşünüyorsunuz?

aslında bende cam istiyordum ama dün boscha gittim baktım ki gerçekten çok narin ısı veren yer oval şeklinde en ufağı bile cezve türü şeyleri ısıtmak için faydalı olmayacak gibi ve yanı sırada diğer ocakların 2 misli fiyatı bilmem görünüm olarak çok süper ama temizlik ve kullanışı beni cezbetmedi ben çelik almayı düşünüyorum yinede senin fikrin önemli canım:KK16:

Canım bende sırf düz cam olanlarını beğeniyorum ama hiç kullanışlı değilmiş, çok kötüymüş ama tabanı yine cam ocak yerleri çıkık normal ocak şeklinde olanlardan almayı düşünüyorum onlar daha kullanışlıymış..

X