Ankastre mi klasik beyaz eşya mı?Fikir istiyorum..

Ankastre'nin şıklığı,beyazın kolaylığı var.Bence ankastreyi tercih et,daha modern oluyor.

canım bence ankastre çok şık duruyor ama kullanışlı mı bilmiyorum ama mükemmel gözüküyor
ev kendinizinse ankastre daha güzel durur bence

ben yapim canim sana yorum uzulme sen.oncelikle cok sevindim kendi evine cikiyorsun. gule gule oturun.benim mutfagim ankastre kendim yaptirmadim. esim bekarken almis burayi boyle satin almis. evet cok SIK ama cok leke oluyor parmak izi su izi. sen bilisin tabi. cok takintiliysan bi de mutfagin cok gunes aliyosa zor. ama mutfak lossa belli olmaz. sen bilin artik
a.s.

a.ssağolun hanımlar haklısınız hepiniz ankastrenin şıklığı klasik in kolaylığı var..temiz tutmak zor da olsa ankastre daha şık duracak fikirleriniz için teşekkürler..

franke markalı olanlar el yakıyor..ariston olabilir diye düşünüyorum..marka da çok önemli çünkü uzun ömürlü olması açısından..hergün alınabilen birşey olmasa gerek bunlar:sm_confused:

Kadınlar kulübü dedik dayanışma yardımlaşma dedik 32 kişi bakmış bir Allah ın kulu tenezül edip cvp yazmamış..kaynanamdan şikayetçiyim deseydim elli kişi fikrini söylerdi..biraz daha anlayış ve yardımsever olmanın kimseye zararı olmaz bence..neyse..:kızgın:

Kızma canım vallah ben yeni gördüm.Ankastre konusunda cahilim bir bilgim yok.benim beyaz eşyalar normal bildiklerimizden ben memnunum.

Benim ankastrelerim bosh,memnunum.Ama,hergün silip,kuruluyorum.Bir gün silme.matlaşıyor.Ayda bir kere de,diş macunu gibi bir parlatıcı var,onla siliyorum ışıldıyor.

Kızma canım vallah ben yeni gördüm.Ankastre konusunda cahilim bir bilgim yok.benim beyaz eşyalar normal bildiklerimizden ben memnunum.

kızmak değil benimkisiyerimseniben sadece anlatmak istedğim derdim var köşesine açılmamış olsa da bana göre dert olan bir konu..yine de sağol:1hug:

Benim ankastrelerim bosh,memnunum.Ama,hergün silip,kuruluyorum.Bir gün silme.matlaşıyor.Ayda bir kere de,diş macunu gibi bir parlatıcı var,onla siliyorum ışıldıyor.

CADIARZUHmm..bu şıklığı hak etmek o kadar da kolay olmasa gerek hergün silip parlatmak ayda bir cilalamak..titiz yapar insanı bu ürünler..paylaşımın için sağol...a.s.

bende ankastıreyı begenıom ama kullanıssızmıs kendı gozumle gordum el ızlerı cok bellı oluo mesela sılıosun su lekesı kalıo o yuzden vazgectım beyaz olsun

:teselli:Hanımlar beş yıl eşimin ailesiyle beraber yaşadık şimdi kendi evimiz olacak beyaz eşya da klasik mi ankastre mi karar veremiyorum ankastre kullananlar varsa avantaj dezavantaj olarak yardımcı olsunlar..yok illaki klasik diyorsanız nedenleri..
canım ankastre alcaksan dokunmatik olanından alma derim çok ısındığı zaman çalışmıyo ama normali daha kullanışlı ben çeyizime gri aldım ama normal fırın

merhaba bendende nacizane bir fikir ankastre cok güzel duruyo ama kullanımı cok zor 1 sene sonrada cil cil su lekesiymiş gibi lekeler oluşmaya başlıyo canım benim tercihim beyaz olmasındandır bu benim fikrim tabi hemde cok kullanışlı

Haklısın canım çoğunluk aynı tespitte bulunmuş..duruş olarak güzel olsa da hergün alabileceğimiz birşey değil kullanışlılık ve rahatlık ön planda olmalı..sağol..a.s.

annem ankastre kullanıyo cok memnunuz biz ben de bosch tan aldım 21 hazirandan sonra kullanmaya baslıycam :))) ankastre de illa gümüş rengi olcak diye bir sey yok ki siyahı var beyazı var leke konusunda... ben her seyi gümüş aldım ama parmak izi bırakmayan türleri vardı onlardan aldım

mutfak dolaplarını nasıl yaptıracaksın ona göre bence al kılasikmi yoksa moderenmi moderen yapıcaksan ankastre al ama kılasık yapıcaksan beyaz eşya ve moderen yaparsan mutfagın daha toplu olur kılasıkte biraz dagınık bir görünüm olur eşim iç mimar ve çevre tasarımı bende yanında şimdilik ögrenci

bizde beyaz eşyalarımızı yenialdık simensten ve beyaz.
ama kendi evim olsaydı ben ankastre alırdım açıkcası çok şık duruyo

ankastre kullanıyorum ve çok memnunum:icecream:
çok şık olmasının yanında mutfağı zengin gösteriyor
takıntılı olanlar için kullanımı biraz zor
leke oluyor çünkü sürekli silmek zorundasın:kahve:

evin hayırlı olsun tatlımyerimseniben

X