Ankastre mi klasik beyaz eşya mı?Fikir istiyorum..

ANKASTRE YERDEN ÇOK TASARRUF SAĞLIYOR.
RENKLERi DE VAR.
BENCE ANKASTRE TERCiH ETMELİSİN.
KARDEŞİMİN TÜM MUTFAK ÜRÜNLERİ ANKASTRE ÇOK ŞIK DURUYOR.

ben öğrenciyim ve ailem konyada ben iistanbulda yaşıyorum
eşyalı ev tuttuk eşyaların hepsi ankastre
biraz zor çünkü çok leke oluyo ama çokta estetik
çok titizsen zor ama fazla değilse bilmem
kullanma ve yer açısından bakıyosan olaya kesinlikle
ankastre :kahve:

Sağolun kızlar kadının halinden ancak bir başka kadın anlıyor çünkü olaylara aynı yönden bakabiliyoruz..erkekler bu tür konuları kafalarına takmazlar..bizler mi çok ince düşünüyoruz detaylara takılıyoruz bilmiyoruma.s.

Kadınlar kulübü dedik dayanışma yardımlaşma dedik 32 kişi bakmış bir Allah ın kulu tenezül edip cvp yazmamış..kaynanamdan şikayetçiyim deseydim elli kişi fikrini söylerdi..biraz daha anlayış ve yardımsever olmanın kimseye zararı olmaz bence..neyse..:kızgın:

Canım bu fikrine katılıyorum gerçekten. İlla bir derdim vara ya kaynana ya görümce yada sevgilimmi ailemmi diye başlık açtın mı olay bitiyor. Herkes yardımcı. Ama başka yere yazdın mı 2-3 gün bekle ki cvp gelsin dimi yaaalaelaelaelaelae

kesinlike ankastre tavsiye ediyorum. Çok güzel bence. Benim buzdolabima varana kadar herşeyim ankastre ve süper gözüküyor. Hepsi inox (gri) renk olduğu icin tek desavantaji dokunduğun yerde parmak izleri gözüküyor.Ama sılınce gidiyor tabii özel temizlik malzemlerı var.

Bence ankastradan kullanım için korkuyorsan beyaz eşyaların grisinden al derim. Ben onlardan aldım. Kullanan herkesde çok memnun hemde şık duruyor

franke markalı olanlar el yakıyor..ariston olabilir diye düşünüyorum..marka da çok önemli çünkü uzun ömürlü olması açısından..hergün alınabilen birşey olmasa gerek bunlar:sm_confused:

ariston markanın çok güzel dizaynları var ve fiyatı da uygun ama hiç tavsiye etmem...buzdolabım,çamaşır makinem ve bulaşık makinem ariston marka ama hiçbirinden de memnun değilim...buzdolabı bi fabrika kadar sesli çalışıyor aynı şekilde çamaşır makineside..üç buçuk yıllık veliyim geçen ay çamaşır makinem bozuldu...çamaşırlarım heryerlerine makine yağı bulaşmış olarak çıktı ..hepsi bembeyazdı mahvoldu giysiler...ve eşimin gömlekleri falan da vardı...başka şeylerle lekeleri çıkarıncaya kadar canım çıktı...içinde bi keçesi varmış..o çıkmış...200 ytl verdik tamie ettirdik..bulaşık makinesininde kısa programı nerdeyse yıkamıyo..kirli çıkartıyo..diğer ğprogramları da çok uzun..elektriğe acıyorum yani...kısacası aristonu tavsiye etmem....:1no2:

ankastre alacaksan özellikle dikkat et yağ lekesi ya da el izi gibi problem yaratacak leke tutumasın ya da kolay temizlenebilsin ,beyaz esya alacaksan ise temizliği daha kolay ama diikat et sildikce sararmalarına engel olamıyorsun bence bosh süper..

ankastrede herkesin dediği gibi temizlik ciddi bi sorun..ama çok şık ve yer acısından önemli tasarrufu var..ben siemens kullanıyorum çok memnunum..tavsiye ederim. yeni evinde de güle güle otur..mutluluklar.

bu arada temizlik için hangi ürünü kullandığınızı söylermisiniz kızlar..

slm canım bizim beyaz eşya mağazamaz var yani az çok bilgim var bu konuda ankastreler çok güzel tasarımlar ama kullanışı zahmetli ama iz bırakmayan özellikte olanlarını tercih edersen daha ii olur.başka bir tavsiyem daha var ankastrelerde beyaz modellerde var ve inan inoxlar kadar da çok şık onlarıda düşünmeni tavsiye ederim.

İnsan bu kadar mı kararsız olur yaa..eşim haklı aslında sen beni nasıl beğendin diyor:tomato:Bir gün ankastre al diyorum diğer bir gün klasikten şaşma..aaayy sıkıldım artık..bu evin daha ne ihtiyaçları var hepsini bu kadar problem edersem ev bitmeden ben biticem:roflol::roflol:

öncelikle hayırlı olsun canım bence ankastre al çok şık duruyor her güzelin bi zahmeti vardır a.ssürekli temiz tutman gerekiyor bide boshtan şaşma beyaz eşyada çok güzel modelleri var vede kampanyada davlumbaz,fırın ve set üstü ocak ben tavsiye ederim çünkü bende alıcam inş şimdiden güle güle kullan canım:nazar:

tavsiyen için sağol canım..sen de alacağın eşyalarını güle güle kullanırsın inşallaha.s.

ben ariston ankastresini aldımm. çok memnunumm. ama arkadaşların dediği gibi temizliği insanı uğraştırıyor ve çok kolay çiziliyor:sm_confused:

maddi imkanın varsa elbette ankastre tercih et derim. temizlik, leke vs. problemleri her ikisinde de var. ankastrede parmak izi problem evet ama. beyaz klasiklerde de kirpik düşse belli oluyor üzerinde.

kızlar yapmayın ankastre bir yere monte edilen bir oyuğa yerleştirilen demek
metal görünümlülerin adı inox tur yani ankastreninde beyazı vardır bence önerilerinizi bu açıklamaların ışığında yaparsanız daha doğru olur

evt barçmana katılıorum. parmak izi yapıo die bahsettiğinz inox olan ürünler. ankastre olanlar mutfak mobilyası içine yerleştirilen. açıkcası bende hangisinden yaptırsam die düşünüorum ama düşününce nasılsa kendi evimz oyüzden kesinlikle yer ve kullanım açısından ankastre diorum. ayrıca gri almak isteyenler bi inoxlar var bide griler var ona dikkat ederseniz daha ii olur. arçeliğin parmak izi bırakmayan modelleri çıktı varmı kullanan

bizde nişanlımla hepsini ankastre aldık. başlangıçta parmak izinde problem yaşarmıyız diye düşündük. ama eğer özel temizleyicisyle silersen izden eser kalmıyor. scoth bride marka bi sıvı aldık onu sıkıp sıkıp temizledik gayet iyi oldu:) kendiside şimdi sürekli onu kullanıo şimdi evlenince daha net belli olur gerçi durum:) ama ankastre kesinlikle daha şık:KK66:

ankastreler görünüm olarak çok güzel...benim deçok hoşuma gidiyor ama kullanan hiçkimse memnun değil...ki satanlar bile beyazı tavsiye ediyor...

X