Ankastre mi klasik beyaz eşya mı?Fikir istiyorum..

:teselli:Hanımlar beş yıl eşimin ailesiyle beraber yaşadık şimdi kendi evimiz olacak beyaz eşya da klasik mi ankastre mi karar veremiyorum ankastre kullananlar varsa avantaj dezavantaj olarak yardımcı olsunlar..yok illaki klasik diyorsanız nedenleri..

Arkadaşım bende ankastre alıcam şimdi el izi bırakmayan modeller çıktı dikkat et onlardan al yoksa maffolursu:)HİHİHİH

bende ankastre fırın almayı düşünüyorum ama markasında karar vermiyorum
kullananların fikirlerini almak istiyorum.hangi markadan memnunsunuz

ben boşun innox unu bu yaz aldım dolapdan çok memnunum ama çok parmak izi oluyor parmak izi yapmayan malesef benim yerim için uygun boyutta değildi bence onu tercih edin

aristonu düşünme bile 5 senede bir değiştirmen lazım çok çabuk bozuluyor benim çevremde ne kadar tanıdık varsa hepsi ariston kullandı ve hepsi attı..
benim vestelin ankastre serisi çok memnunum çok kullanışlı çamaşır, bulaşık, fırın, buzdolabı tavsiye ederim eğer daha iyi bişey almak istersende Whirlpool tercih et bunun ankastreleri süper çok güzel frankeyle aynı ayarda.. nemli bezle silip en ufacık bişeyde hemen sildiğin sürece sorun yok yani yemek taşsa onu bekletirsen leke yapıyor ama sıcagıyla hemen silersen sorun yok beyazlarda o sorun yok cifle hemen bembeyaz oluyor ama bunda onu yapamıyorsun süngerin telli kısmını kullanamıyorsun çiziyor sünger kısmıyla siliyorsun.. cifin ankastre ürünler için olan spreyleri var onlarda güzel ben memnunum tavsiye ediyorummm..

arçelikte bi kampanya gördüm inceleme fırsatım olmadı ama üçlü ankastre set ( fırın ocak davlumbaz) 990 ytlydi bana çok uygun geldi. arçelik olmasıda ayrı bi hoşuma gitti. arçelik kullanıpta memnun kalmayan çok az kişi duydum.

arkadaşlar bu konu benide alakadar ediyo inanın bütün katologları ezberledim bir haftadır perişanım iyice kararsız kaldım bu konuyu okuyunca çünkü biraz önce karar verdim ariston olsun diye ama şimdi yine kararsızlaştım napiiim?bizde yeni ev sahibi olduk darısı isteyenlerin başına napıcaz kesin ankastre olacak ama hangisi ufff çok zor yardım edin banada lütfen

Canım nişanlımın beyaz eşya bakım servisi dükkanı var.düğünüm 3 ay sonra:) bizimde mutfagımız ankastre hem cok sık duruyor hemde boşuna kalabalık göstermiyor.ve sunu söyliyim kesinlikle ankastreye öyle deli paralar verme silverline diye bi marka sırf ankastre üreticisi ve dünyaca ünlü aslında türkiyeded birkaç bayilik ve servisleri var hem cok kaliteli hemde uygun fiyatlar benim nişanlım hiç düşünmeden bize onlardan taktı sitesinide incele bence sonra karar ver artık pahalı olan beyaz esya kaliteli diye bişiy yok.zaten artık beyaz esyalar buna boscda dahil kalitesi düşürmüş vaziyette 4 yıl önce aldım makinamı peşin paraya 600 ytl su andada cok bi farklı değil ama niye derseniz çünkü üretim kalitesi düştü önceden içine demir kazanlar koyarladı su anda onların içi tamamen plastik.ankastrede mutlaka silverline ürünlerini incele derim.. allah kolaylık versin canım.

seçill çok teşekkür ederim aldıktan sonra tekrar dönücem bu konuya hatta kullandıkça bilgi de veririm tekrar sağol

hanımlar aranızda arçelik TechTouch bulaşık makinesi kullanan var mı bundan almayı düşünüyorum
tek tuşlu ama kullanışlı mı acaba görünüşü çok hoş da??

bulakmakinesidb3.jpg

Renk : Inox
Program sayısı : 1
1/2 Yük : Var
Parlatıcı Göstergesi : Var
Tuz Göstergesi : Var
Program Takip göstergesi : Var
Zaman Programlama : -
Kalan Zaman Göstergesi : -
Ekran : Var
Çocuk Kilidi : Var
Doluyken üst sepet yükseklik ayarı : Var
Üst sepet yükseklik ayarı : Var
Alt sepet katlanır teller : Var
Sensör : Var
Enerji Performansı : A
Yıkama Performansı : A
Kurutma perf : A
Su tüketimi (lt) : 10
Elektrik tüketimi (kWh / 24 Saat ) : 1,05

benım sadece ocagım ankastre arkadasım.ama 1 kaç yıl sonra evımı degıstırmek ıstıyorum kısmetsee sımdıden kara kara dusunur oldum tasınırken ocagımı naparım dıyeee .bide boyle bır dezavantajı var:nazar:

arkadaşlar dediğiniz gibi ankastrede herşey derli toplu duruyor biz de herşeyimizi ankastre inox aldık dolap SHARP ankastreler de ARİSTON İCE serisi süperler tavsiye ederim ariston u italyan markası hele çamaşır makinesi bulaşığı muhteşem avrupa ödülü almıştı geçen yıl düşünün ki siz sadece çamaşırınızı koyuyorsunuz ve çamaşırınızın çeşidine getirince ayarı diğerlerini kendi ayarlıyo işte suyun sıcaklığını , yıkama süresini , kolay ütü prog. ( ben bir de satış temsilciliğini yaptığım için her özelliğini anlatıyorum yaaa hehehe) yanii tavsiye ederim arkadaşlar alan arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun inşAllah alacak olanlara da Allah kolaylık versin :)

bakın arkadaslar bende size bi tavsiye:) ben öyle aldım cokta şık duruyo ankastre aldım ama beyaz renk bence sıradan degil bekoda ve arçelikte modelleri var ankatre gercekten cok şık duruyo bunuda degerlendirim derim...

bende aylardır arastırmaktan delı olmustum ama sonunda ankastre aldım..
1 ay oldu ama cok memnunum evet ızler oluyor ama nemlı bezın ardından havlu bezle kurularsanız ızler kayboluyor ve parlak oluyor...
sımdılık bı sıkıntım yok..

ankastre daha kullanışlı olur ben fırınınlı aygazım eskiyince almayı düşünüyorum set üstü ocak alacaksın bulaşık makinesinin üstüne ankastrede fırn alacaksın nereye istersen monte ettir ama gri ogaklar pek kullanışlı olmuyor çiziliyor zamanla tavsiye etmem

X