Anketime katılır mısınız??

hangisi daha güzel sizce??

• SU

OY: 7 7,3%
  • DURU

OY: 34 35,4%
  • BEREN

OY: 18 18,8%
  • CEMRE

OY: 12 12,5%
  • DİLA

OY: 25 26,0%

• Ankete Katılan
    96

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.899
76
kızlar benim şu an 2 yaşında bir oğlum var ikinci bebeği düşünüyoruz. bu arada çok yakın üç arkadaşım da hamile ikisi kız bebek bekliyor. size birkaç kız isminden oluşan bir anket sunsam yardımcı olursunuz umarım. şimdiden ilginize teşekkürler.:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

MeleklerKorusun

Sürpriz Yumurtam
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Haziran 2008
3.464
994
36
canım su ve duru benim de koymak istediğim isimler
2,ye tabi,o da olursa
yerimseniben

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 299 gün geçti.

MeleklerKorusun

Sürpriz Yumurtam
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Haziran 2008
3.464
994
36
yok şimdilik düşünmüyorum canım
allah isteyenlere versin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 299 gün geçti.

E

EU1

Ziyaretçi
ya bu anket nasıl yapılıyo bende yapcamda yazarmısınız?bence su çok hoş ona oy verdim zaten dila koymayın bence çok var ben anasınıfı öğretmeniyim ve her yıl sınıfda en az2-3 dila vardır:))

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.899
76
ya bu anket nasıl yapılıyo bende yapcamda yazarmısınız?bence su çok hoş ona oy verdim zaten dila koymayın bence çok var ben anasınıfı öğretmeniyim ve her yıl sınıfda en az2-3 dila vardır:))

teşekkürler canım önerin için.
anket açma konusuna gelince normal yenikonu açar gibi açıyorsun aşağıda anket açmak istiyorum seçeneği var ona basıp konunu açıyorsun ve kaç seçenekli olacağını da seçiyorsun

SaaHiKKa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
746
0
canım ben şıklardan duru ismini onayladım hem değişik hemde anlamı güzel( berrak-temiz -saf-)

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.876
11.580
hepsi çok güzel isimler ama bence dila.bende hep kızım olursa adını dila koycam diye düşünürdüm

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :82 Kg.

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.899
76
hepsi çok güzel isimler ama bence dila.bende hep kızım olursa adını dila koycam diye düşünürdüm
allah gönlüne göre versin.

canım ben şıklardan duru ismini onayladım hem değişik hemde anlamı güzel( berrak-temiz -saf-)

bende de şu an duru daha baskın . tabi daha ben aday bile değilim ama arkadaşlara ileteceğim fikirlerinizi.

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
3.509
2.233
duru ve su furyası aldı başını gidiyor son zamanlarda çok fazla bebek var bu isimleri taşıyan
o yüzden ben dila yı oyladım

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.492
15
su duru dila artık klasikleşti bence herkesde var yani çocugunuzun tum yaşıtları neredeyse duru su dila.beren hem erkek hem bayan ismi onuda eliyorum.cemre olabilir bence..
karen karmen iclal zümra sahra nursu nansu olabilir.

a.n.g.e.l

seni seviyorum oğluum
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
57
0
37
hepsi çok güzel ama benim için kesinlikle duru...

bakalım benimde kızım olursa koymak istediğim tek isim..

esther

let the game begin...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
4.819
36
ben bu pupüler isimlerden pek hoşlanmıyorum. son günlerde hep bu anketteki isimleri koyuyolar kızlara. ama illaki birisi olacaksa cemre fena değil.