Anketime katılır mısınız??

hangisi daha güzel sizce??

• SU

OY: 7 7,3%
  • DURU

OY: 34 35,4%
  • BEREN

OY: 18 18,8%
  • CEMRE

OY: 12 12,5%
  • DİLA

OY: 25 26,0%

• Ankete Katılan
    96

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
kızlar benim şu an 2 yaşında bir oğlum var ikinci bebeği düşünüyoruz. bu arada çok yakın üç arkadaşım da hamile ikisi kız bebek bekliyor. size birkaç kız isminden oluşan bir anket sunsam yardımcı olursunuz umarım. şimdiden ilginize teşekkürler.:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

canım su ve duru benim de koymak istediğim isimler
2,ye tabi,o da olursa
yerimseniben

ya bu anket nasıl yapılıyo bende yapcamda yazarmısınız?bence su çok hoş ona oy verdim zaten dila koymayın bence çok var ben anasınıfı öğretmeniyim ve her yıl sınıfda en az2-3 dila vardır:))

ya bu anket nasıl yapılıyo bende yapcamda yazarmısınız?bence su çok hoş ona oy verdim zaten dila koymayın bence çok var ben anasınıfı öğretmeniyim ve her yıl sınıfda en az2-3 dila vardır:))

teşekkürler canım önerin için.
anket açma konusuna gelince normal yenikonu açar gibi açıyorsun aşağıda anket açmak istiyorum seçeneği var ona basıp konunu açıyorsun ve kaç seçenekli olacağını da seçiyorsun

canım ben şıklardan duru ismini onayladım hem değişik hemde anlamı güzel( berrak-temiz -saf-)

hepsi çok güzel isimler ama bence dila.bende hep kızım olursa adını dila koycam diye düşünürdüm

hepsi çok güzel isimler ama bence dila.bende hep kızım olursa adını dila koycam diye düşünürdüm
allah gönlüne göre versin.

canım ben şıklardan duru ismini onayladım hem değişik hemde anlamı güzel( berrak-temiz -saf-)

bende de şu an duru daha baskın . tabi daha ben aday bile değilim ama arkadaşlara ileteceğim fikirlerinizi.

duru ve su furyası aldı başını gidiyor son zamanlarda çok fazla bebek var bu isimleri taşıyan
o yüzden ben dila yı oyladım

su duru dila artık klasikleşti bence herkesde var yani çocugunuzun tum yaşıtları neredeyse duru su dila.beren hem erkek hem bayan ismi onuda eliyorum.cemre olabilir bence..
karen karmen iclal zümra sahra nursu nansu olabilir.

hepsi çok güzel ama benim için kesinlikle duru...

bakalım benimde kızım olursa koymak istediğim tek isim..

ben bu pupüler isimlerden pek hoşlanmıyorum. son günlerde hep bu anketteki isimleri koyuyolar kızlara. ama illaki birisi olacaksa cemre fena değil.

ben böyle modern isimler pek sevmiyorum..
bide çok var bu isimlerden bu ara koyan..
ilerde hele beren ismi baya olucak..
ama illede biriyse eğer duru derim..
hayırlı olsun inşallah

bence cemre cokguzel digerlerini asla koymazdim bi kizim olsa :) nacizane fikrim bu arkadasim ayrica naz kamer nazar helin de guzel

bence artık su duru isimlerinden gına geldi.herkeste var...geriye kalan seçeneklerden dila yı tercih ettim.

X