Anksiyete panik atak yenen varmı

Merhaba, bende bu rahatsizliktan dolayi cok sknti yasadim ve arada yasiyorum.. ozellikle stress oldugum zamanlarda icime korku giriyor kafayi yiyecekmis gibi oluyorum ve sanki hafizami kaybedip birsey hatirlamayacam korkusu.. bir gun uyumadan once yine boyle bir an yasadim ve icimden dedimki ne olacaksa olsun artik kendimi tamamen biraktim ve uykuya daldim.. sabah uyandigimdaysa herseyin normal oldugunu fark edince.. bunu sadece beyin gucuyle yenmeye calistim.. ve o an geldigi zaman evde yanliz kaldigimdada kendimi disariya atip yuruyus yapiyorum ozaman daha rahat hissediyorum kendimi..

Ibrahim Bilgende anksiyete için tedavi aldım.Iyi geldi.En çok kişinin kendisi bu hastaligi yeneceğine inanmali.Terapinin katkısı oluyor ama ben de çaba sarfettim.Yogun ders çalışma temposundan dolayı hayatı boslamistim.Sonra düşündüm böyle olmaz.Simdi ders de çalışıyorum. geziyorum da.Anksiyete rahatsızlığı olanlar her şeyi mükemmel yapmak ister.Bundan biraz da olsa vazgeçmek gerekiyor.Simdi yarı tatilde yurt dışı gezi planlıyorum.Eskiden olsa ineklerdim evde.Kisaca herşeyin başı sağlık.Kendinizi sevin zaman ayırın.Gerisi olacağına varır.

X