Anlık sinirle ayrılalım dedi, pişman ama..

canım 1,5 sene öncesine yazdıklarına kadar gitmiş adam bu zaten enteresan burda zaten tahtası eksik olduğu belli :KK70: konu sahibi kaç yaşında şuan bilmiyorum ama öncesini karıştırması didiklemesi hoş değil sanki herkes rahip rahibe anasını satayım konu sahıbının oraya yazması da ayrı bir ironi madem yazdın fake hesabını 3 aylık sevgılıne neden söylersin 😁
Ya bazen birinin tekerlerini okumaya bi başlıyorum roman okur gibi akıyor gidiyor arkamdan bana kimse psikopat demiyordur umarım 😃😃 insanların da sosyal medyaya yaptığı her şeyi bu kadar duyurma hevesi de enteresan 😅

Bir aydır adını koyduğumuz bir ilişkimiz var. Tanışmamızda 2 3 ay öncesine dayanıyor. Kaliteli vakit geçiriyor anlaşıyoruz. İlgisi sevgisi istediğim boyutlardaydı hatta kusursuz geliyordu. Hep kibar beni dinleyen mutlu etmeye çalışan bir taraftaydı. Onunla tanıştığımızda attığım bir tweeti göstermek için fake Twitter hesabımın adını verdim. İnmiş 1,5 yıl önceye kadar stalklamıs. Orada bir F*** buddy den bahsetmiştim. İşte bunu gördüm üzüldüm diye bir mesaj attı. Ben de geçmişle ilgili hesap sormanı beklemiyordum sonra daha fazla bağlanmadan ayrılmamız doğru olacak çünkü senle evlenmek istiyordum demiş. Çok hayalkırıklığına uğradım.

Öyle düşünüyorsan öyledir mesaj üzerinden yazman beni değersiz hissettirdi dedim geçmişimi sorgulaman da.

10 dakika sonra işte sen beni yanlış anladın ben sadece konuşmak istiyordum sen doğru kişisin falan yazmış. cevap vermemiştim işte görüldü attım konuşmak istemiyor musun özür dilerim hoşçakal seni seviyorum gibi şeyler yazmış akşam buluştuk upuzun konuştuk anlık öfke kıskançlıkla yaptım istediğim bu değil dedi ben de sana nasıl güveneceğim dedim sonuç olarak düşünmek istiyorum dedim.

Bu arada geçmişimde daha önce birilerinin olduğunu biliyor ben de onun. Neden bu kadar tepki verdi onu anlayamadım. İlk olmadığını da biliyordu. O an öfkemi yönetemedim dedi.

Hiç kırıcı bir söz söylemedi tartışmada da hiç söylemedi iletişimimiz çok iyiydi ama şok oldum akıl istiyorum, bu konu aşılabilir mi ona güven duyabilir miyim? Yoksa önüme çıkar mı tekrar ya da o bunu aşabilir mi
İki gün sonra geçmiştekileri aşamadım ayrılalım diyecek :) Sen de taaa onun geçmişte yaptıklarına insen liste kabarık çıkar ama kendi yaptığı normal kalır😅
Yeni yollara yelken aç bence yol yakınken:)

Ya bazen birinin tekerlerini okumaya bi başlıyorum roman okur gibi akıyor gidiyor arkamdan bana kimse psikopat demiyordur umarım 😃😃 insanların da sosyal medyaya yaptığı her şeyi bu kadar duyurma hevesi de enteresan 😅
hahhhahhah herşeyi yazmayacaksın işte sonradan önüne çıkıyo 😁😁 tövbeler olsunnn

Kafam çok karışık ama eski bir konuyu sebep gösterip anlık öfke bile olsa ayrılık düşünmesini aşamıyorum güvenimi zedeledi

Ama kendisi de bunları yaşamış. Bir gün öncesinde arkadaşımın bebeğini görmeye gittim o da tanıştı bebekli fotoğraf vs çekmiştim hoşuna gitmiş çok yoğun duygular içindeydim bunlar karşıma çıkınca yalan olsun istedim çünkü bilmeme rağmen başkası yokmuş gibi düşünmek istedim dedi.
Kadın ve erkek ilişkilerinde eşit görmezler birbirini. Bekaret kadın için çok önemli görünürken erkek için bir güç gösterisi gibiydi. Bunlar daha tam olarak aşılmış şeyler değil

Adamın fb ye takılması normal.

Şöyle böyle yazanlar olmuş ama, takılmayan takılmaz, takılan takılır.

Takılmayana neden takılmadın, takılana da neden takıldın diye hesap soramayız.

Kadın olarak, eşimin fb takıldığını bilsem benim için de hayal kırıklığı olurdu.
Neden sevgili olup duygularımızla birlikte o kişiyi tanımaya çalışıyoruz. Tam da bu yüzden hayata bakış açımız uyuyor mu….
Uymamış bak ileriye…

Şu x de de fb olaylarını anlatanları da anlamıyorum.
Hem x de fake hesaptan anlatıp, o hesabı da acaba neler yazdım diye düşünmeden sevgilinle paylaşmam bir riskti. Sonucu bu olmuş.

Üniversitedeki unutmayan sınav gibi risk nedir cevap “işte budur” yazmak gibi….

Adamın fb ye takılması normal.

Şöyle böyle yazanlar olmuş ama, takılmayan takılmaz, takılan takılır.

Takılmayana neden takılmadın, takılana da neden takıldın diye hesap soramayız.

Kadın olarak, eşimin fb takıldığını bilsem benim için de hayal kırıklığı olurdu.
Neden sevgili olup duygularımızla birlikte o kişiyi tanımaya çalışıyoruz. Tam da bu yüzden hayata bakış açımız uyuyor mu….
Uymamış bak ileriye…

Şu x de de fb olaylarını anlatanları da anlamıyorum.
Hem x de fake hesaptan anlatıp, o hesabı da acaba neler yazdım diye düşünmeden sevgilinle paylaşmam bir riskti. Sonucu bu olmuş.

Üniversitedeki unutmayan sınav gibi risk nedir cevap “işte budur” yazmak gibi….
Fb ye takılabilir ama ayrılalım dememeli, dediyse neden vazgeçiyor? Ki kendisinin de geçmişi az değil

Bir aydır adını koyduğumuz bir ilişkimiz var. Tanışmamızda 2 3 ay öncesine dayanıyor. Kaliteli vakit geçiriyor anlaşıyoruz. İlgisi sevgisi istediğim boyutlardaydı hatta kusursuz geliyordu. Hep kibar beni dinleyen mutlu etmeye çalışan bir taraftaydı. Onunla tanıştığımızda attığım bir tweeti göstermek için fake Twitter hesabımın adını verdim. İnmiş 1,5 yıl önceye kadar stalklamıs. Orada bir F*** buddy den bahsetmiştim. İşte bunu gördüm üzüldüm diye bir mesaj attı. Ben de geçmişle ilgili hesap sormanı beklemiyordum sonra daha fazla bağlanmadan ayrılmamız doğru olacak çünkü senle evlenmek istiyordum demiş. Çok hayalkırıklığına uğradım.

Öyle düşünüyorsan öyledir mesaj üzerinden yazman beni değersiz hissettirdi dedim geçmişimi sorgulaman da.

10 dakika sonra işte sen beni yanlış anladın ben sadece konuşmak istiyordum sen doğru kişisin falan yazmış. cevap vermemiştim işte görüldü attım konuşmak istemiyor musun özür dilerim hoşçakal seni seviyorum gibi şeyler yazmış akşam buluştuk upuzun konuştuk anlık öfke kıskançlıkla yaptım istediğim bu değil dedi ben de sana nasıl güveneceğim dedim sonuç olarak düşünmek istiyorum dedim.

Bu arada geçmişimde daha önce birilerinin olduğunu biliyor ben de onun. Neden bu kadar tepki verdi onu anlayamadım. İlk olmadığını da biliyordu. O an öfkemi yönetemedim dedi.

Hiç kırıcı bir söz söylemedi tartışmada da hiç söylemedi iletişimimiz çok iyiydi ama şok oldum akıl istiyorum, bu konu aşılabilir mi ona güven duyabilir miyim? Yoksa önüme çıkar mı tekrar ya da o bunu aşabilir mi
FB kısmını her erkek kaldıramayabilir. Bu bir sinyal olmuş bence size. iyi değerlendirin sinyali

Yani geçmişi deşeceği ve de saçmalayacağı hesap mesap istemesinden bellymiş. Sosyal medya hesabı okumak ayrı saçmalık geliyor, feyk hesap açmak ayrı acaiplik kusura bakmayın ne desem bilemedim şimdi.

İnsanlar sizi sadece sizin izin verdiğiniz noktalardan vurabilir.
Siz boynunuzu büküp açıklama yapmaya çalışsaydınız tepenize çıkacaktı büyük ihtimalle. Ok sen bilirsin deyince geri adım atmış. Çok acınası geldi bana.

Devam ederseniz sizi bir daha buradan vurmayı deneyeceğini sanmıyorum ama bu kafadaki biri sizinle ilgili başka hislere ve planlara girmiş olabilir. Ciddi ilişki beklentiniz varsa bu saatten sonra güven olmaz gibi.

İlkel bir düşünce yapısında olduğu kesin. Ben olsam bu pişmanlığa inanmazdım. İlişki ilerlediğinde her türlü karşınıza çıkacak bu yüzü.

Fb ye takılabilir ama ayrılalım dememeli, dediyse neden vazgeçiyor? Ki kendisinin de geçmişi az değil
Yanlış anlama beni aslaaaa.
Benim iki evladım var.
Hayata da toplumun çogunluğunun dışında bakan bir insanın.
Saçma değer yargılarım yok. Olanları da hayatımdan kış kışlarım.
Eşimde, bende bu kişilikteyiz.

Adı üzerinde özel hayat. Neden yazar neden anlatırsın.
Yaşa hayatını istediğin gibi kimsenin sana neden böyle demeye akıl vermeye haddi olamaz ama.

Neden yazarsınız ki.

Bak Bihter Karal var trans bir birey ve ben kendisini çok sever videolarını izlerim.
Beden ticareti vs yapmamış ama başından geçenleri vs anlatıyor ne olaylar aklın şaşar.
Videoları yıllardır duruyor kaldırmış. Neden kaldırmış sence…
Beni sarsan hatta bi kaç videosu vardı.
Yok hiç biri…

Koskoca ülke başkanlarının, siyasetçilerin hayatları bitiyor bu konular yüzünden.
En çok eleştirenlerde, en baş bayrakla koşanlar aynılarının katmerlilerini yapmış olanlar. Bu örnekten de anlaşılacağı gibi, onun geçmişi de az değil ama…. aaa ooo ne nasil olur inanamıyorum der uzaklaşırlar.

Oyunu kuralına göre oynamak gerekiyor.

Kendisi de az değilse o zaman yüzle gitsin, kırmadığin fındık kalmamış benim hayatıma mı takıldın de tekmeyi at gitsin. Duyan da mazbut beyefendi sanacak, adam düz fındıkçı işte😁😁😁
Aynen.
Hayır kızı eleştiriyor kendisi sanki Fatih İsmailağa cemaatinde hergün 5 vakit namazını kaçırmayan piru pak abimiz.

Kendini oraya buraya yazıp anlatmadığı için bak kadını nasıl alt ediyor.

X