Anlık sinirle ayrılalım dedi, pişman ama..

Fb ye takılabilir ama ayrılalım dememeli, dediyse neden vazgeçiyor? Ki kendisinin de geçmişi az değil
Ayrilmak icin bahane ariyordu ayrilalim dedi. Ya da bunu sizi kontrol altina almak icin yapti. Onun icin yalvarin kopegi olun istedi. Iliskide guc dengesini bu sekilde kurmak istedi. Siz guclu durup tamam o zaman diyince geri basti. Durum bu.
Insanlar size, kendinize deger verdiginiz kadar deger veriyor. Siz kendi degerinizi bilip, ayriligi kabul edince onun gozunde de degeriniz artti ve birden kiymete bindiniz. Bunlarin hicbirini bilincli yapmiyor bu arada, hep bilincaltindan gelen duygular. Ama olay toksik bir yere gidiyor ve niyet iyi degil. Ayrilin, yolunuza bakin.

Nasıl yani Fenerbahçelisin diye mi ayrıldı? Şaka şaka 😁
Ayrıl bacım kesin yengeç erkeği çünkü geçmişe olan takıntı kuruntu direk yengeç Vibe'ı verdi

"Kim hangi konuda nasıl düşünmeli" batağına saplanmamak lâzım.
Bunu düzenleyebilme imkânımız yok.
İnsanları oldukları haliyle görmeye çalışıp, gördüğümüz şey bize uygun mu değil mi, ancak buna karar verebiliriz.

Bu bilgi, bu adama, kendi kendine halledemeyeceği, size yansıtacağı kadar sert gelmiş.

Burada anahtar sözcük, "kendi kendine halledemeyip, size yansıtacağı kadar" .
Adam kendini tutamayacağı kadar rahatsızlık duymuş. Aslolan budur.

Rahatsız olmamak başka bir şeydir, aslında rahatsız olup bunu normalleştirmek gerektiğini düşünmek ayrı bir şeydir.
İkincisi daima bir gün bir yerde yüzünüze patlar.

"Kim hangi konuda nasıl düşünmeli" batağına saplanmamak lâzım.
Bunu düzenleyebilme imkânımız yok.
İnsanları oldukları haliyle görmeye çalışıp, gördüğümüz şey bize uygun mu değil mi, ancak buna karar verebiliriz.

Bu bilgi, bu adama, kendi kendine halledemeyeceği, size yansıtacağı kadar sert gelmiş.

Burada anahtar sözcük, "kendi kendine halledemeyip, size yansıtacağı kadar" .
Adam kendini tutamayacağı kadar rahatsızlık duymuş. Aslolan budur.

Rahatsız olmamak başka bir şeydir, aslında rahatsız olup bunu normalleştirmek gerektiğini düşünmek ayrı bir şeydir.
İkincisi daima bir gün bir yerde yüzünüze patlar.
Çok doğru yazmışsınız aslında düşündüğüm de bu. Bunu içinde halledemeyecek. Rahatsız oldu ama aşamayabilir. Şu an beni kaybetmemek için geri adım atmış olabilir. İçimde hep şüphe duyucam. İlk güven hali kalmayacak artık

Aslında yazarken doğrusu ne diye google bakmış olabilirim, böyle çıktı karşıma onu yazdım ben de. Bütün suç onda :KK70:

yaygın şekilde özellikle Türler tarafından yanlış kullanılıyor. Google'ın yanlış sonuç vermesi çok normal. :KK50:
Netice itibariyle bu adamlar için gönlümden geçeni ifade edeyim: :bicak:

Canım 1,5 sene öncesine yazdıklarına kadar gitmiş adam bu zaten enteresan burda zaten tahtası eksik olduğu belli 😁 Konu sahibi kaç yaşında şuan bilmiyorum ama öncesini karıştırması didiklemesi hoş değil sanki herkes rahip rahibe anasını satayım konu sahıbının oraya yazması da ayrı bir ironi insan fuckbudy birisini neden yazar benim aklım mantığım onu almadı 😁madem yazdın fake hesabını 3 aylık sevgılıne neden söylersin 😁 offf iki ucu boklu değnek
Siz bakmaz mısınız sevgilinizin önceki gönderilerine, yani ülkenin yarısı stalkçıyken, sevgilimin hesabını bulsam tüm gönderilerine bakarım. İlla kıskancak, araştırcak bir konu olduğundan değil, merak bu yani. Neler yazmış, neleri gündemine almış karakterinden ipuçlaro verir bana.
Konu sahibinden bağımsız sevgilimin fb ilişkisini öğrensem benim içim de kırılma noktası olur. Ben ayrılsam bu sebeğle geri dönmem, adamın karakteri pek oturmamış gibi. Ama yaptığı hareketi didiklemek olarak değerlendirmek doğru değil sanki.

Siz bakmaz mısınız sevgilinizin önceki gönderilerine, yani ülkenin yarısı stalkçıyken, sevgilimin hesabını bulsam tüm gönderilerine bakarım. İlla kıskancak, araştırcak bir konu olduğundan değil, merak bu yani. Neler yazmış, neleri gündemine almış karakterinden ipuçlaro verir bana.
Konu sahibinden bağımsız sevgilimin fb ilişkisini öğrensem benim içim de kırılma noktası olur. Ben ayrılsam bu sebeğle geri dönmem, adamın karakteri pek oturmamış gibi. Ama yaptığı hareketi didiklemek olarak değerlendirmek doğru değil sanki.
Size katılıyorum herkes bakardı, kıskanması öfkelenmesi normaldi bence de.Peki 10 dk içinde vazgeçmesi ayrılık fikrinden ve sonra hep barışmaya çalışması? Anlık öfleyle mi yazdı çözemiyorum. Yoksa onun için kırmızı çizgi miydi? Bugün çiçekle kapıma gelmiş . Herkes 2. şansı hak eder mi?

Size katılıyorum herkes bakardı, kıskanması öfkelenmesi normaldi bence de.Peki 10 dk içinde vazgeçmesi ayrılık fikrinden ve sonra hep barışmaya çalışması? Anlık öfleyle mi yazdı çözemiyorum. Yoksa onun için kırmızı çizgi miydi? Bugün çiçekle kapıma gelmiş . Herkes 2. şansı hak eder mi?

etmez.

Takıldığı nokta zaten daha önce hayatında birinin ya da birilerinin olması değil fb ye takılmış sana olan bakışı değişmiş ben böyle düşünmemiştim gibi olmuş.
Bir an ani tepki vermiş hazmedememiş.
Kötü biri kalitesiz biri olduğunu düşünmedim karşı tarafın sadece ani tepki vermiş.
Ha tabii ki geçmişini kurcalaması bunun üzerinden ayrılalım demesi bana doğru gelmiyor.
Bir bak duruma derim bundan sonraki sürece şimdi ayrılırsan yaa keşke şans verseydim der misin?
Ama bence sonu olumsuz çünkü kafasında oluşmuş bir soru işareti..

Bu kadarlık kıskançlık olur ya bana normal geldi.
Eşimin benden önce sevgilileri olduğunu biliyorum ama onlara yazdığı bir şeyleri görsem bir sinirim bozulur yani.

Edit: Arayı atlamışım ayrılalım demiş bence devam et biraz daha baktın sorun oluyor ayrılırsın.
Görmemek senin elinde işte.afam ajan gibi araştırmış.

X