Anlık sinirle ayrılalım dedi, pişman ama..

Önceden bakire değilsiniz diyip yapıyorlardı. Şimdi aaa sen fb ile yüzeysel ilişki mi yaşıyorsun omaygat vay ırıspı bu bana çok fazla diyip yapıyorlar. İşte toplumun hangi grubuna aitseniz ona göre şekilleniyor kadına yapılan baskı.
Sizi suçlu hissettirip kontrol altına almaya çalışmış. Siz de izin vermeyip kendi değerinizi bilince geri basmış.
Ama ortamı bi koklayıp sınırlarınızı görmüş. Farklı bi tepki verseydiniz, hata yaptım vb. gibi sizinle yine devam edicekti ama burnunuzdan getirerek. Süreki farklı kıskançlık krizleri yaratacaktı ve bu konuya sürekli geri dönecekti. İki şekilde de bu ilişki evlilikle bitmeyecekti bu arada. Toxic bir durumun içinde bulacaktınız kendinizi.
Dediniz ya ilk üç ay çok iyiydi vb. genelde öyle olur zaten sorunlar bundan sonra başlar, ilk işareti de bu şekilde vermiş zaten. Ben çok fazla bağlanmadan bu adamla yolu ayırın derim. Bi daha da kimseye fake dahi olsa hiçbir hesap şifrenizi vermeyin.
Şahane tespit.işte işin özeti bu.ondan sonra evlilik olursa en ufak tartışmada başına kakıp haklı çıkmaya çalışacaktı.kaç rane konu okuduk burada.

Son düzenleme:
Civciv bacım f.b. Liği garipsemek aşırı kıskançlık mı. Abooooo iş nerelere gelmiş 😃😃😃
Ben 2 gün geçse çok istekleniyorum.kadın bir şekilde cinsel ihtiyacını karşılayacaktır tabi hayatında sevgili yoksa.sevgili bulmak da kolay değil yani.nedir bu karşındakine insanüstü özellikler yükleme merakı anlamıyorum.insanız insan.2,3 günde bir sekse ihtiyaç duyuyoruz.niye baskılamalıyız kendimizi.allaha gidip eee öyle yaratmasaydin demekle eş değer.kimsenin sevgilisi yok diye hormonları çalışmaya ara vermiyor.2 aydır tanıdığın birinden rapor istemek ajan gibi araştırma yapmak mı normal.kadın unutmuş olanı biteni.ne yaşadığını.

Bir aydır adını koyduğumuz bir ilişkimiz var. Tanışmamızda 2 3 ay öncesine dayanıyor. Kaliteli vakit geçiriyor anlaşıyoruz. İlgisi sevgisi istediğim boyutlardaydı hatta kusursuz geliyordu. Hep kibar beni dinleyen mutlu etmeye çalışan bir taraftaydı. Onunla tanıştığımızda attığım bir tweeti göstermek için fake Twitter hesabımın adını verdim. İnmiş 1,5 yıl önceye kadar stalklamıs. Orada bir F*** buddy den bahsetmiştim. İşte bunu gördüm üzüldüm diye bir mesaj attı. Ben de geçmişle ilgili hesap sormanı beklemiyordum sonra daha fazla bağlanmadan ayrılmamız doğru olacak çünkü senle evlenmek istiyordum demiş. Çok hayalkırıklığına uğradım.

Öyle düşünüyorsan öyledir mesaj üzerinden yazman beni değersiz hissettirdi dedim geçmişimi sorgulaman da.

10 dakika sonra işte sen beni yanlış anladın ben sadece konuşmak istiyordum sen doğru kişisin falan yazmış. cevap vermemiştim işte görüldü attım konuşmak istemiyor musun özür dilerim hoşçakal seni seviyorum gibi şeyler yazmış akşam buluştuk upuzun konuştuk anlık öfke kıskançlıkla yaptım istediğim bu değil dedi ben de sana nasıl güveneceğim dedim sonuç olarak düşünmek istiyorum dedim.

Bu arada geçmişimde daha önce birilerinin olduğunu biliyor ben de onun. Neden bu kadar tepki verdi onu anlayamadım. İlk olmadığını da biliyordu. O an öfkemi yönetemedim dedi.

Hiç kırıcı bir söz söylemedi tartışmada da hiç söylemedi iletişimimiz çok iyiydi ama şok oldum akıl istiyorum, bu konu aşılabilir mi ona güven duyabilir miyim? Yoksa önüme çıkar mı tekrar ya da o bunu aşabilir mi
Her insan aynı değil tabii. Ben kız halimle bile evleneceğim adamın sadece cinsel ilişki için birlikte bir kadınla sürekli bir araya geldiğini öğrensem, ben de biraz bocalarım. Özellikle de o insanla evleneceksem. Eğer ben erkeklerden bir şey anladıysam bu güne kadar, inan o en “modern” denilen erkekler bile insanın yüzüne vuruyor geçmişini zaman zaman. Hem de kendilerine dönüp bakmadan.

Ben 2 gün geçse çok istekleniyorum.kadın bir şekilde cinsel ihtiyacını karşılayacaktır tabi hayatında sevgili yoksa.sevgili bulmak da kolay değil yani.nedir bu karşındakine insanüstü özellikler yükleme merakı anlamıyorum.insanız insan.2,3 günde bir sekse ihtiyaç duyuyoruz.niye baskılamalıyız kendimizi.allaha gidip eee öyle yaratmasaydin demekle eş değer.kimsenin sevgilisi yok diye hormonları çalışmaya ara vermiyor.2 aydır tanıdığın birinden rapor istemek ajan gibi araştırma yapmak mı normal.kadın unutmuş olanı biteni.ne yaşadığını.
Konu sahibini hakli buluyorum ben de. Adamı kaba ve yobaz buluyorum.
Suanda bir sevgilim yok yalniz yasiyorum.ailemle ara ara sorunlar yasiyorum.isler8mde iyiyim ama bunun eksikliğini çektiğimi hissediyorum son zamanlarda.benden yaşça büyük birisi bunu ima etti bana. Siz ne diyorsunuz diyerek ağzının payını verdim sadece cinsellik için görüşmek isteyen bekar insanlar vardı.ben ahlaki değerlerim nedeniyle reddettim
.sizin bu yorumunuzsa kendi içimde birseuleri sorgulatti bana.yanlisnmi yapıyorum kendime.?

Bir sevgilim yoksa karşımdakinin de sevgilisi yoksa boule bir şeyi kabul etmeli miyim.kendimize insanüstü özellikler mi yüklüyoruz. Hayattan keyif almayı kendi kendimize mi onluyoruz?
Ben asla kimseyi elestiremem haddim değil. Herkes kendi t3rcihlerinde özgürdür. Ama bu tarz şeylere cesaretim yok nedense.

Yap arkadaş yap istersen günden 3 kere yap banane 😀

Size katılıyorum herkes bakardı, kıskanması öfkelenmesi normaldi bence de.Peki 10 dk içinde vazgeçmesi ayrılık fikrinden ve sonra hep barışmaya çalışması? Anlık öfleyle mi yazdı çözemiyorum. Yoksa onun için kırmızı çizgi miydi? Bugün çiçekle kapıma gelmiş . Herkes 2. şansı hak eder mi?
Fevri hareket etmiş, sonra pişman olmuş. Aslında gerçek duygularını engelleyememiş, yani fikri bu. Şimdi de sevgisi ağır basmış ya da kaybetmeyi göze alamamış. Baktı kız dik duruyor, kuyruğu indirmiş. Ama bu ileride bu konuyu önünüze getirmeyeceğini göstermez. İstiyorsanız zaman verip tekrar deneyin ama ben bu fikirlerinin değişeceğini sanmıyorum.
Dürüst olmak gerekirse böyle bir konuyu bilip de sindirecek bir erkek profilinin çok olduğunun düşünmüyorum. Ha kendileri de yapıyorlar konusu ayrı bir mesele.

Fevri hareket etmiş, sonra pişman olmuş. Aslında gerçek duygularını engelleyememiş, yani fikri bu. Şimdi de sevgisi ağır basmış ya da kaybetmeyi göze alamamış. Baktı kız dik duruyor, kuyruğu indirmiş. Ama bu ileride bu konuyu önünüze getirmeyeceğini göstermez. İstiyorsanız zaman verip tekrar deneyin ama ben bu fikirlerinin değişeceğini sanmıyorum.
Dürüst olmak gerekirse böyle bir konuyu bilip de sindirecek bir erkek profilinin çok olduğunun düşünmüyorum. Ha kendileri de yapıyorlar konusu ayrı bir mesele.
İlişkinin ilk baştaki masumiyeti gitti güvenim incindi onun da kafasında sorular oluştu. Kendim olabilecek miyim bir daha ya da sürekli ona aslında öyle biri olmadığımı mı kanıtlamaya çalışacağım? Kendisi de ilk başta güvenimi kazanmak için çok ilgili ve sevgili davranıp daha ileride başka çatlaklarda kafasındakileri sızdırracak mı. Kafamda bu sorular var. Vazgeçsem aklımda kalır mı bilmiyorum ve aynı spor salonundayız

İlişkinin ilk baştaki masumiyeti gitti güvenim incindi onun da kafasında sorular oluştu. Kendim olabilecek miyim bir daha ya da sürekli ona aslında öyle biri olmadığımı mı kanıtlamaya çalışacağım? Kendisi de ilk başta güvenimi kazanmak için çok ilgili ve sevgili davranıp daha ileride başka çatlaklarda kafasındakileri sızdırracak mı. Kafamda bu sorular var. Vazgeçsem aklımda kalır mı bilmiyorum ve aynı spor salonundayız
Ne sorusu oluşacak o salağın içinde.ülkenin özgüvensiz, sünepe erkeklerinden biri.ne çok büyütüyorsunuz gözünüzde.yerim ben onun kafasındaki soruyu.iyimserliğinize hayranım haa.

Ama kendisi de bunları yaşamış. Bir gün öncesinde arkadaşımın bebeğini görmeye gittim o da tanıştı bebekli fotoğraf vs çekmiştim hoşuna gitmiş çok yoğun duygular içindeydim bunlar karşıma çıkınca yalan olsun istedim çünkü bilmeme rağmen başkası yokmuş gibi düşünmek istedim dedi.
Oh maşallah. Kendisi de aynı şeyleri yaşasın ama konu siz olunca olan şeyleri yok saymayı tercih etsin ama karşısına çıkınca da gerçek duygularına hakim olamasın. Bence asla devam etmemeniz gereken bir ilişkinin içindesiniz

Siz bakmaz mısınız sevgilinizin önceki gönderilerine, yani ülkenin yarısı stalkçıyken, sevgilimin hesabını bulsam tüm gönderilerine bakarım. İlla kıskancak, araştırcak bir konu olduğundan değil, merak bu yani. Neler yazmış, neleri gündemine almış karakterinden ipuçlaro verir bana.
Konu sahibinden bağımsız sevgilimin fb ilişkisini öğrensem benim içim de kırılma noktası olur. Ben ayrılsam bu sebeğle geri dönmem, adamın karakteri pek oturmamış gibi. Ama yaptığı hareketi didiklemek olarak değerlendirmek doğru değil sanki.
1,5 seneki önceki gönderisi beni bağlamaz ki ben bakmam

1,5 seneki önceki gönderisi beni bağlamaz ki ben bakmam
Bağlayacağından değil meraktan da olsa bakmaz mısınız, insanlar beğendikleri, merak ettikleri insanların sayfalarını hatmediyor. Yani hiç başınıza gelmedi mi, bu kişi önceden neler yazmış, hangi toplumsaş konulara tepki vermiş, (Twitter) diye söylüyorum, yani merak duygusu kötü bir duygu değil ki, kamuya açık bir hesap bir de. Size istisna diyebilirim o zaman. Kadın ya da erkek muhakkak böyle bir durumda bakardı diyorum ben

Aklınızda kalacağını düşünmüyorum, size uygun olmadığını gördünüz zaten. Ben bireylerin önceki ilişkilerinin varlığını tabi görürüm haliyle. Ama bunların aralarında konuşulmasını, hesap sorulmasını, akılda kalmasını ilişkiyi kalıcı olarak normal seyrinden çıkardığını düşünüyorum.

Helal demeye geldim size.Genellikle geçmişini kabul etmeyen lanetli büyük büyük bir sır varmış gibi saklamaya çalışanlardan sonra görmeyi beklemedigim bir konu olmuş sizinki.Çok güzel yapmışsınız haddini ve durmasi gerektiği yeri belirterek ister barışın ister barismayin size kalmış.Siz mutlu olacaksınız bu hayatta çünkü kendinize saygınız var kimse için eğilip bükülüp cici insanı oynamiyorsunuz.O kaybeder.Yarin bı gün iyi bir gecmis bükücü çıkar karşısına.Yahu insan uyuma bakar anlaşmaya bakar sevmeye bakar....Geçmiş ilişkilere değil biz elimizde bir sihirli küre kim gelecek dur 40 yıl onu bekleyelimmi diyoruz.Dedik.Ha erkekler de bekliyormuş 20 sn falan sabit durarak.Sonra görüyoruz kendi iğrenç tabirleri ile geçmişi temiz eşlerini mahkeme koridorlarında bòsarken attiklari iftiraları.Hadi ordan diyorum bu tarz oğlanlara

Sizi yemlemek için evlenmeyi düşünüyordum demiş siz de düşmüşsünüz. Güzel taktik bulmuş erkekler hem suçlu olup hem güçlü olmayı
Nasıl düşmüşüm ki? Ben de ona karşı iyi hissediyordum o yüzden tökezledim kafamda. Bu olaydan önce de benle ciddi olduğunu söylemişti zaten.

X