Anne karninda babalik testi

subjectflora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2017
26
98
29
Mahkeme karari olmadan anne karninda babalik testi mumkun mu? Iki kisi var ve ikisinin de ayni anda mi ornek vermesi gerekiyor? Yoksa en yuksek ihtimal olan kisi sadece ornek verse olur mu

ben tam bilmiyorum ama tek bildiğim şu, anne karnında bebekten bir örnek alınıyor. amniyon sıvısı olabilir belki, sonrasında babadan alınıyor. sonuçlar çıkıyor fakat , anne karnında bebekten örnek alacagına, bebek doğduktan sonra kan testi yaptırırsınız daha mantıklı olur. en azından bebeği tehlikeye atmamış olursunuz.

Ahlak dersi vermeseler olmaz.
Google a yazın bir sürü sonuç çıkıyor. Şimdi baktım ben. Özel Laboratuarlar, makaleler yayınlamış. Oralara göz atın. Buradaki kadınların yzdıklarından daha sağlıklı bilgi alırsınız. Buradakiler ancak ahlak dersi verir, ya da azarlar. Ben de bu ihtimali düşünmeden buraya konu açıp mantıklı bilgi alacağınızı düşünmenize şaşırıyorum.

Google a yazın bir sürü sonuç çıkıyor. Şimdi baktım ben. Özel Laboratuarlar, makaleler yayınlamış. Oralara göz atın. Buradaki kadınların yzdıklarından daha sağlıklı bilgi alırsınız. Buradakiler ancak ahlak dersi verir, ya da azarlar. Ben de bu ihtimali düşünmeden buraya konu açıp mantıklı bilgi alacağınızı düşünmenize şaşırıyorum.

Sizce iki kişiyle aynı zamanda beraber olmak çok mu doğal?

Z zelzeleee
Boyle dusunuyorsaniz siz neden konu açıp yorum bekliyorsunuz ve hala üyesiniz?
Madem mantikli bilgi alamiyorsunuz.
Benimki farklı konu, bu farklı. Benim konum kadın tecrübesine dayanıyor, bu konu bilimin bileceği bir şey. Ayşe, fatma, hayriye ne bilsin dna hesabını? lütfen polemik yaratmayın cevap vermeyeceğim artık size.

Ya kardeşim herkesin kendi hayatı, beni bağlamaz. Siz de ahlaki sorgulamanızı lütfen beni karıştırmadan yapın.

Öncelikle ben sizin kardeşiniz değilim..
İnsanlara sataşmışsınız ya o yüzden sordum size bu çok mu normal diye..
Elbette ki tepkiler gelecektir..

Bırakın da herkes fikrini söylesin..

Öncelikle ben sizin kardeşiniz değilim..
İnsanlara sataşmışsınız ya o yüzden sordum size bu çok mu normal diye..
Elbette ki tepkiler gelecektir..

Bırakın da herkes fikrini söylesin..
Kendi içinizde beni karıştırmadan yapın sorgulamanızı. normal ya da anormal ahlaki sorumluluklara ben bakmıyorum. ''Sizce iki kişiyle aynı anda olmak çok mu normal?'' diye sormuşsunuz ya, o durum o 3 kişiyi bağlar. Beni değil. Bana sormayın. Yine konudan saptık yargılamalarla. Öffff taciz, tecavüz, ensestin en yaygın olduğu ülkeyiz, Ama ahkam kesmekte üstümüze yok.

Çünkü sadece sorulan soruya cevap versek olmaz :işsiz:

X