Anne olamamak bana ok koyuyor

ya bu konuda bende çok üzülüyorum ama daha yeni evliymişsiniz olur elbet ben 4 yıldan beri bebek istiyorum ama yoko_O

sakın üzülme benimde çok yakın bi arkadaşım aynı problemi yaşadı oda ikibuçuk yıl oldu çocuğu olmuyodu ama artık 4 aylık hamile.kendini strese sokma.seninde olur.umarım hamilelik haberlerinide duyarız.:Saruboceq:

canım ablamda öyle 2 yılları evliliklerinin onlarda çoçuk istiyorlar ama daha olmadı..sakın sakın üzülmeee Hayırlısı neyse o olsun inşallah ..Allahım hayırlıysa bi bebek nasip etsin..

canım hiç üzülme ve RABBıMden ümidini esme enim annem 5 sene beklemiş olmamış ve bunun üzüntüsü yetmiyomuş gibi babanem vs. çok çektirmişler.RABBıM her şeyin en doğrusunu en iyisini bilir sizin için en hayırlı zamanda gelicektir bebişiniz sen yeterki dualarını eksik etme ve inancını yitirme .RABBıM gönlünüze göre versin.

allah gerçekten isteyenlere versin.bende bilirim evlat hasretini.biz 1.5 sene istemedik korunduk.sonra biz istedik 1.5 sene bende tedavi gördüm.sorun yok olur die göndermeleri beni delirtiyordu.ancak yüce rabbim e çok dua ettim.kaynanam kısır gelin diye başımda dönüyordu.anne olmayı ben istemezmiydim.beni en hassas noktamdan vuruyordu.:çok üzgünüm:2008 de hamile kaldım 2.5 aylık bebeğimi düşük yaptım.rabbim 3 ay sonra gene verdi bebiş.şimdi 2 aylık bir kızım var.alanda allah verende.sadece allaha dua et.annelik babalık sıfatları insanların en zayıf noktası.ama bunu dert etme.dilerim bir ay sende anne adayı olduğunun müjdesini alırsın.sana ve eşine bu yolculukta allah sabırlar versin.sabret canım.sadece sabır.:ecrin_bebek:

ahh canım ya gerçekten genceciksin daha seni çok iyi anlayabiliyorum.bende aynı kaygıları yaşamıştım.ama şimdi 2 kızım var büyük 10 yaşında küçük 8.zaman nasıl geçti ne ara hamile kaldım ne ara doğdu,ne ara anne oldumda 10 yaşına biride 8 yaşına geldi.
işte cancazım benden bir örnek her ay adet olacammı kaygısı 1 gün geçse bi telaş ,adet olunca umutların kırılması.....üzme kendini psikolojik olarak rahat ol.aAllah hayırlı zamanda hayırlı evlat versin.öpüyorum seni

dua et canım bol bol gecelerı özellıkle rabbım mutlaka verır hayırlı bır zamanı vardır.

canım üzülme allah birgün verir ban ben 12 sene sonra yavrumu kucağıma aldım şimdi 7 aylık kızım. kaç tüp bebek sayısız tedavi ve kendiliğinden hamile kaldım çok çektim çok stres dahada tetikliyor rahat ol canım biliyorum söylemesi kolay banda aynı şeyi söylüyorlardı allah sana ve bütün isteyenlere versin inşallah

canım bence üzülmek için daha çok erken daha yaşın küçük bu günlerin kıymetini bil birde herşeyin vakti zamanı var rabbim sırası ve zamanı gelince verir

pes etme cnm stresede grme oluruna bırak,rabbime bol bol dua et bnde senle aynı yaştayım bnde 5 aydır korunmuyrum umutszluga kapılma cnm bnm annemn 2 sene olmamış,sabret inş. allah saglıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder en kısa zmnda inş.

bencede canım daha çok erken üzülmen için bende bebiş istiyorum rabbim yardımcımız olsun ve tez zamanda kucagımızı doldursun canımmm

X