Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Eklentiler

• 504CCB43-9322-4D57-935D-8B8E3BD82DDA.png
    504CCB43-9322-4D57-935D-8B8E3BD82DDA.png
    267,7 KB · Görüntüleme: 34
bibs emzik hele her renginden istiyorum gahahhana
Daha emzik biberon araştırmasına girmedim 😆
Belki de kimyasal olduğu için öyleydi hem herkesin her hamileliği de farklı oluyor. Belli olmaz hem bata kadar ümit bitmez 🤗
Olabilir canım,bir doktortan dinlemiştim. Her embriyo kendine hastır, bazı embriyolar çok agresif olabilir annesinin rahmini delen embriyo bile gördük demişti. Sanırım bi hamileliğin diğerini tutmaması da buna bağlı tamam embriyonun karakteri ile alakalı
Aman nolucak düşünüp almışsın gayette güzel ürünler var. 😃
Hem biri bana ne alırsa alsın öyle düşünmezdim hiç.
Ben de hiç öyle düşünmem bence düşünmesi yeter bana gelen hediyenin markasına bile bakmak aklıma gelmez

Evet duymuştum birkaç kere diye, her ayda 1 kere alsalar birkaç ay sürecek sanırım. Sonucu güzel olsunda beklenir artık napalım 😔
Sen de rapor için mi başvuracaksın. Devlette birkaç defa sperm örneği verildiğini bilmiyordum. Biz 2,5 aydır devlette eşimin genetik test sonucunu bekliyoruz. Tüpçü bilsek de bir şey değişmeyecek dedi ama ürolog aklımıza soktu gidip yaptırdık öyle

boşver milleti sen kendini düşün. Kendi bebene alırsın h&m’den 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Kendi bebem pazardan giyinsin artık. Donumuza kadar alıyor canım evladım 😬
Aman nolucak düşünüp almışsın gayette güzel ürünler var. 😃
Hem biri bana ne alırsa alsın öyle düşünmezdim hiç.
Ben de düşünmem de başkasına alırken daha bir hassas davranıyorum. Saçma aslında

canım bu dozaj çok ama ya.. fazla düşmüş bence de. Ben de kullanıyorum 50lik ama suan 0,5 lerde benimkisi, dr ideal dedi.
İlk 8 küsürdü kuzum sonra 50 lik içtim 4 küsüre düştü sonra 75 lik verdi 3 lere düştü ama tekrar gittiğimde hala bu seyirde olunca 100 lük verdi 0.13 çok mu düşük demek oluyor 🙁🥺

Benim o bakma süresi uzamaya başladı işte günden güne 😬 Dayanılmaz değil zaten ama Hala her seferinde "İnsan kendine nasıl iğne batırır" diye dehşete düşüyorum. Menopur yakmıyor da ağrı yapıyor. Cetrotide (çatlamayı önlesin diye verdiği) ilk günler çok yaktı, kızarıklık ve kaşıntı yaptı ama son iki gündür bir şey olmadı onda
Demekki normal kuzu bendede oyle oldu
Karinda vurulmadik yer kalmayincada agriyo galina

X