Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım ondan da korkuyorum öncesnde hep yaptrdım sonuç negatif olunca cesaret edemyorm olmadı birkaç gün daha bekliyim geçmezse ağrım ve mide bulntım kan testi veriyim idrarda baksam sanrm negatif olur :KK43:
eelinde varsa yap gene idrar. ya sökülemedi tam yada gebelıktır ınsallah

İnşallah ama bugün ateşim düşmüş yüksek ihtimal olcam kuzu. Doktora gitmeyeceğim 2 ay daha 3 ay korunmasız ilişki dedi

Günaydın canım, bat geçti mi bi gebelik testi yapsaydın keşke

Selam canım teşekkür ederim tavsiyeler için, biz çok sebze yeşillik tüketiyoruz aslında izmirliyim ben. Ya doktora kalsa hiç antibiyotik bile vermicekti öyle ciddiye alınacak bi akıntı yok dedi. Koku kaşıntı idrarda yanma yok ama akıntı bu ay yine 1 defa geldi belki de vücut olanı atıyor bakalım önümüzdeki ay ne olacak. Eşime de dedim sen de baktır diye belki onda varsa ondan bana bulaşıyor diye aklıma geldi
canım bat 2 nisandı aslnda ama 30 martta kanamam geldi az az sonrasnda kesldi bende sökülemedm die dşndm daha önceden de böyle bşy oldu kan testi vermştm sonç negatf çkmştı cesaret edemyorm pek ondan :KK43:

M minik mucize92 canım senin eşte sıkıntı yoktu di mi? Ben de 2 ay sonra falan çipli aşılama düşünüyorum yaptırmışken onu yaptırayım eşimde sorun yok ama ihtimal artıyomuş normal aşılamaya göre doktor yüzde 40 dedi bize. Normal aşılamada yüzde 15 falanmış
Evet kuzum eşimde de bende de bir sorun yok çok şükür. Evet mikroçip aşılamanın tutma oranı daha yüksek kuzum. Bende bugün doktoruma gideceğim çağırdı
Tüp bebeğe geçiş isteyeceğim yok derse mikroçipi konuşacağım bakalım

Hadi güzel güzel geçsin inşallah
Canim beni sil bu ay, nasil olucak bilmiyorim reglde oldum dün
tamam canım hamiş olunca eklerim :KK76:
Az kalmış canım ama benim bir gün önce veya direkt regl günü düşüşe geçer genelde. Senin vücutta da geçen ay düşmedi ya bakalım o nedenle bir çıkarım yapamıyorum inşallah gelmez regl 🙏
düşünsene vücut ısım 35 lere düşüyomuş ve bu ay hamileymişim :KK70:

X