Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet kuzum eşimde de bende de bir sorun yok çok şükür. Evet mikroçip aşılamanın tutma oranı daha yüksek kuzum. Bende bugün doktoruma gideceğim çağırdı
Tüp bebeğe geçiş isteyeceğim yok derse mikroçipi konuşacağım bakalım
doktorun ne diyecek bakalım canım beni de etiketle görüşünce canım ben de onu düşünüyorum

ben tam günümde olmuştum canım gecikme yaşamadım
Benim dün olması gerekiyordu normalde bir gün önce test yaptım 3 nisanda silik çıktı dün tekrarladım bariz negatif 😔 ben artık çok sıkıldım gerçekten yine mi kimyasal oldu test mi bozuktu bilmiyorum. Testi de ekliyim hatta bata 1 gün kala olanı

Eklentiler

• 6B214E66-FA70-4AF6-AD14-3C8856DD63E8.jpeg
    6B214E66-FA70-4AF6-AD14-3C8856DD63E8.jpeg
    45,8 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar simdi benim bir yumurtam oluştu ya sadece bir de bir buçuk yıldır olmuyor pko kaynaklı kalitesiz yumurtalarim yani . Umut etmeyim demi ya saçma sapan ümitlere kapılıyorum benim tüp bebek hariç olmaz galiba dimi malum esimin de yüksek baş anomalisi var

Benim dün olması gerekiyordu normalde bir gün önce test yaptım 3 nisanda silik çıktı dün tekrarladım bariz negatif 😔 ben artık çok sıkıldım gerçekten yine mi kimyasal oldu test mi bozuktu bilmiyorum. Testi de ekliyim hatta bata 1 gün kala olanı
Bu beklemeden mi çıktı canım ben kendimde bunu görsem bariz hamileyim derdim kuruma çizgisi değil demi kaç dk da çektin?

Kizlar simdi benim bir yumurtam oluştu ya sadece bir de bir buçuk yıldır olmuyor pko kaynaklı kalitesiz yumurtalarim yani . Umut etmeyim demi ya saçma sapan ümitlere kapılıyorum benim tüp bebek hariç olmaz galiba dimi malum esimin de yüksek baş anomalisi var
Kuzum sen ovulasyon takipli sayfadan macun alıp kullansana

Canım bariz çizgi var burda hayalet falan da değil bence yine kimyasal olabilir :KK43: bana kalırsa bu ay pıhtılaşma testlerinizi yaptırın canım eşin de sen de

Ya ne bileyim inanmadım hiç onlara ben cidden ise yarıyor mu ki
Eşimle ben kullanıyoruz aradaki farka inanamazsın 🙃 benim kistim vardı ya doktor doğum kontrol hapı vermişti
Ben o sıra macunda kullanıyordum macunun ikinci ayındaydım
Hem kistim gitti hemde 3 tane yumurta oluştu
Eşimede öylesine vitamin olsun diye almıştım
Spermleri tavan yapmış resmen
Hastanede laboratuvardaki abla içeri çağırdı bizi siz ne yaptınız ne kullandıysanız bizede söyleyin dedi 🙃

bence umut hep var çok kaptırmadan kendini bekle
Kuzum sen ovulasyon takipli sayfadan macun alıp kullansana
Ya ne bileyim inanmadım hiç onlara ben cidden ise yarıyor mu ki
evet yarıyor, hamile kalırsın kesin diyemem ama yumurta geliştiriyor orası kesin, ben kendim de kullanıyorum çünkü yumurtlama akıntısı bile farklı oluyor yediğim aylar. pko lu bi arkadaşım bu ay o macunu yiyerek hamile kaldı 2 yılı geçkin istiyordu

Eşimle ben kullanıyoruz aradaki farka inanamazsın 🙃 benim kistim vardı ya doktor doğum kontrol hapı vermişti
Ben o sıra macunda kullanıyordum macunun ikinci ayındaydım
Hem kistim gitti hemde 3 tane yumurta oluştu
Eşimede öylesine vitamin olsun diye almıştım
Spermleri tavan yapmış resmen
Hastanede laboratuvardaki abla içeri çağırdı bizi siz ne yaptınız ne kullandıysanız bizede söyleyin dedi 🙃
eşime ben de aldım bu ay cidden çok faydalı macunu kötüleyen kesim de inanılmaz fazla ama ben aşırı fayda görüyorum klomen ve femara gibi sentetik hormonlar almaktansa bana çok daha makul geliyor, kistleri de kesinlikle küçültüyor

eşime ben de aldım bu ay cidden çok faydalı macunu kötüleyen kesim de inanılmaz fazla ama ben aşırı fayda görüyorum klomen ve femara gibi sentetik hormonlar almaktansa bana çok daha makul geliyor, kistleri de kesinlikle küçültüyor
Aynen kuzum kistten ziyade 3 tane yumurta oluştu bende o ay kisti yoketmesine rağmen şok olmuştum
Tabi aşılama yine tutmadı orası ayrı o Rabbimin imtihanı
Ama cidden çok faydalı
Eşimin sperm değerleri iyiydi ama şuan çok çok iyi ayrıca çok kaliteli ☺️ 2 aydır kullanıyoruz 2-3 ay daha kullanmayı düşünüyoruz ☺️

X