Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ikiz gebelik zor tabi inkar edilemez anne için de bebe için de inşallah genç yaşta anne oluruz da ikinciye zaman kalır yapmak için

aa ama kısa süre değil alaydınız keşke öyle daha pahalıya gelir sen orda nerde kalıyorsun evi mi taşıdın yoksa apart tarzı bi yer mi ?
Valla ben de dedim de benim ki gerek yok dedi kendi bilir yok kiz hayatta taşımam gül gibi yeni eşyaları 8 ay için rezil olur taşınırken. Eşyalı ev tuttuk öğrenci evi gibi pek düzeni yok da idare ediyoruz

Ya ben şimdiye anne olacaktım keşke bilseydim şu pinti olayını igne olsaydım sebebi %100 o mu tabi bilmiyorum doktor ondan değil demişti ama belki igne kullansam şimdiye bir oğlan annesi olacaktım

ikiz gebelik zor tabi inkar edilemez anne için de bebe için de inşallah genç yaşta anne oluruz da ikinciye zaman kalır yapmak için
Benim genç yaşta anne olacağım muhakkak da sizi bilemem
Ben eşimle 30 yaşımda tanıştım. Ondan önce de "Erken yaşta evlenmeyi düşünüyorum. 20 dedim mi evlenirim. Bol bol çocuk yaparım" diye kendimle dalga geçiyordum ahshhsjs Başkalarını kınayınca insanın başına geliyor da ben kendimi kınamayı nasıl başardım

Belki şimdiye kardes düşünecektim ahhh ahhh . Pko olup ilaçsız sekiz dokuz ay regl olmayinca ben zaten kesin tüp bebek diye evlendim bi anda doğal gebelik gökten düşmüş gibi mucize idi en azından ikincisi için uğraşırdim

Valla ben de dedim de benim ki gerek yok dedi kendi bilir yok kiz hayatta taşımam gül gibi yeni eşyaları 8 ay için rezil olur taşınırken. Eşyalı ev tuttuk öğrenci evi gibi pek düzeni yok da idare ediyoruz
iyi yapmışsın canım bi de uzak mesafe taşınmak zor
Ya ben şimdiye anne olacaktım keşke bilseydim şu pinti olayını igne olsaydım sebebi %100 o mu tabi bilmiyorum doktor ondan değil demişti ama belki igne kullansam şimdiye bir oğlan annesi olacaktım
canım geçmişi artık geride bırak sen o günde o andasın hala, sana gelecek olana yer açman lazım ama sen hala o kaybını yaşatıyosun rahminde. artık o bebeğinle vedalaşıp sağlıklı evlatların için kendini motive etmen lazım. yeniden hamile kaldığında da başlarsın iğnene hemen

Yav şu an o gebeliğin için yapabileceğin hiç bir şey yok. Sen nerden bilebilirdin ki böyle olacağını? Evet, keşke öyle olmasaydı ama hayatımızda keşke öyle olmasaydı dediğimiz o kadar çok şey var ki. Maalesef geçmişe müdahale edemiyoruz ama önümüzde bugün ve yarın var. Onlar için bir şeyler yapabilme imkanımız da var. Oraya odaklanmak lazım ki sonra bugünlerimiz için de pişmanlık duymayalım

Haklisin kuzum inan bes ay boyunca her gün cinsiyeti belli olana kadar günaydın meleğim iyi geceler meleğim cinsiyeti belli oldu günaydın oğlusum iyi geceler oğlusum. Dışarı çıksak gezmeye gidiyoruz annem hep konuştum konuştum çok bağlandım ne bileyim atamıyorum.. Bi de vicdan azabı var tabi pihtiyi önceden bilip igne olmadim diye evladımı aç susuz açlıktan öldürdüğümu düşünmek inan etlerimi cımbızla ceketler gibi hissettiriyor .. Ya bi de pko olunca kesin çocuğum tüp ile zar zor belki olir diyordum oylr olunca da cooooook sevinmiştim

yine olacak canım bi kere olmuş yine olacak inşallah. çok normal tabi insan 1 haftada bile bağlanıyor kolay değil ama aşmak geride bırakmak zorundayız başka çaresi de yok bu işin

hamıle kaldın gene kalırsın en kotu tup var . delırtme ulen benı . bırak geçmişi bırak olan oldu geleceğe bakamıyorsunkı gelecek sana gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…