Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben dayanamicam zaten sanırım. Birazdan pijamaları çıkarayım çocuklara hediye veriyormuş gibi not verdirteyim falan kafa bi milyon Allah razı olsun canım benim

Yaaa çok çok çok sevindim rabbim sağlıklı gebelik sağlıklı evlat nasip etsin inşallah baby is say 'hiii'
Ya acayip şoktayım. Elim ayağım buz kesti deli gibiyim şu anda. Bu mutluluğu hepinizin yaşaması için duacınızım. Çok teşekkür ederim

R Random3 Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına ,ne güzel bize biraz anlatır mısın sürecini soruları mı cevaplasan ya da her gebe bize hem umut hem neşe katıyor ne güzel

Hiç sorma ya baya kalabalığız ve çoğumuz aktif burda
EVET çok güzel denk gelmişiz ben okuyorum elimden geldikçe ama bazı konulara dahil olamıyorum çok yazamıyorum telefonda bileğim sıkıntılı canım yaa inşallah fire vermeyiz hepimiz hamiş oluruzBen geç yumurtladım 1 hafta falan yani 22.Gün yumurtlama gördüm geç mi döllenme oluyor olsa bile, şu mevzuyu asla anlamıyorum keşke bilebilsem pko var da

Allah sağlıkla kucağına aldırsin canimm

Ben 28. Gün yumurtladım adete bikaç gün kala bende de pko var.. sanırım tutarsa geç döllenme oluyor.. son adetten hesapladığında baya hamileymiş gibi gözükcez ama oysaki daha ufak olucaz ya böyle yazıyorum ama ben kendimden emin gibiyim benim olmadı bence

Niye öyle düşünüyosun canım inşallah olmuştur ya

Kuzum bazen bende öyle oluyorum eşim çok istekli ben sadece yumurtlama günlerinde öyle oluyorum ama pkos yüzünden bizde ki bu isteksizlik bide yoğun çalışmanın etkileri maalesef.. Bu ay benim de bişey olması imkansız ovü testi çok düzenli yapmadım hiç içimden gelmedi kendimi rahim filmine şartladım bide onu bekliyorum ama kısmet tabii

R Random3 canııım gözün aydın hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah bizlere de dua ett

Kızlar regl olacak gibi ağrım var benim hafif hafif. Bu ne ola ki
Benim de 8 9 gün var canım adet sancısı gibi sanki rahmim sızladı dün akşam ve önceki akşam göğüslerin de değişiklik var mı peki? Benim de ilk defa bu kadar erken şişti 11 gün varken falan. Normal aylarda hiç şişmediği oluyordu bazen 2 3 gün kala hassas oluyordu. Neyin nesidir insan merak ediyor. Daha çok var bata.

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin

Vefalı kızlarımı unutmam et et bizim de midemiz bulansın artık
Eşiniz peşinizi toplasın poşet yetiştirmeye çalışsın ne çekiyor canın diye sürekli kilo almanı istesin

sen annemi olacaksın şimdi diyip duruyor minyon biriyim o yüzden takılıyor bu aralar

çok beddua ediyorum size merak etme

Jane Jetgil

Ya dokunur felan yapma. Aminn inşallah

ahahhh bilmem iki ayrı bardakta yapsam hakketen topik başka yere gidiyor

@iloveme

happymom uygulamasının forumuna bakın kızlar inanılmaz komedi şeyler oluyor
Açılan en komik topiklerini söylüyorlar

bir hanım demiş ki kola içtim yeni hamileyim bebeğim erir mi bir şey olur mu

başka biri sakız yuttum bebeğime yapışır mı

bi hamile de bıyıklarını bayadır almıyormuş erkek bebekleri olacakmış kocası demiş ki oğlumuz da senin gibi yakışıklı olsun

neler Neler var

hamile olunca sürekli bazı forumlar demotive edici düşük vs.

orayı keşfettiğimden veri Gülmekten yanaklarım ağrıdı

Ay bilemedim ki olmuştur inşallah bu ay ben hiç belirti yaşamadım kaç aydır. İlk defa bu kez böyle oldu şaşırdım. Göğüslerim de normalde doğum kontrol hapı kullandığımda hep çok aşırı hassastı dokunamazdım bile. Hapı bıraktıktan sonra korunmuyorken hiç öyle belirtisi olmadı onların da. Dün yazmıştım ama bi hassasiyet var ağrı gibi anlamadım diye. İnşallah iyiye işarettir bunlar ikimiz için de sen ne kadardır deniyorsun kaç yaşındasın bir sorun var mı herhangi bir tedavi alıyod musun

Hayirli olsun kuzummm coook sevindim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin allah isteyen herkese nasip etsin

Hayırlı olsuuuuunnnnnnn hadi gözün aydınnnnn çok minişşşş bir şey ama bu

Hayırlı uğurlu olsun R Random3 hadi bakalım seninki de ağustos bebeği olacak bizimki gibi
4 Eylül görünüyor benim sata göre ama mutlaka ağustos olur o İnşallah tabii. Kalp atışını duyana kadar diken üstünde olucam ben şimdi. Çok sağol canım sen de sağlıkla al kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…