Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım şu mesajını okuyunca ne kadar iyi bir anne anneliği sonuna kadar hakediyor demiştim içimden. Allah gönlüne göre veriyor. İnşallah kucağına da alır güzel günler görürsünüz hep birlikte

Merhaba arkadaşlar, aranızda hayıt tohumu kullanan var mı, kullanmayı düşünüyorum sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz var mı bilginiz

Belirtiye yorma ama olumsuz da düşünme.. Doğru zamanda hayırlısıyla olacak benim değerlerim ne yapsam yükselmez akdeniz anemisi var bende. Kendimi bildim bileli hep düşüktür.

Sizin kalbinizin güzelliği Allah razı olsun çok duygulandım. Allah size de hayırlı evlatlar versin, hepiniz hak ediyorsunuz ve Allah hak edene versin bütün güzellikleri.. O kadar iyi geliyorsunuz ki sağolun

aminnnn inşallah hayırla kolay bir hamilelik yaşarsın

biz bu hafta duyduk çok şükür darısı başınıza

ilk önce kese görünecek sizde şimdi ayyyy çok heyecanlı
Aynı zamanlarda anne olucaz inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alın. Eveeet çok heyecanlı ama azcık da ürkütücü, korkmuyor değilim. Allahım herşeyi hayırlısıyla versin.

Yaaaa çokkkk tebrik ediyorum canım evet hamilesin baksana 26 çıkmış beta hcg ya sanki kendim hamileyim gibi sevindim gözlerim doldu sağlıkla ilerlesin çokça aminnnn Bizlerede nasip olsun İnşaAllah canım çook sevindim çoklk

Teşekkür ederim cevabınız için Sanırım öyle yapacağım düşünmektense gidipher şekilde koktrol etmek daha iyi olur gibi.

Aynı duyguları yaşıyoruz canım o kadar ümitsiz oluyorum o kadar üzülüyorum ki bende artık burda sevincimi paylaşmak istiyorum.. Ama inanıyorum yeni yıl bize uğurlu gelecek
Ümitsiz olmak yok, sabırlı olucaz, güçlü olucaz ve hep doğru zamanda hayırlısını dileyeceğiz. Güzel kalplerinizin mükafatını alacaksınız eminim ve kısa zamanda alacağız o haberleri teker teker

Aynı zamanlarda anne olucaz inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alın. Eveeet çok heyecanlı ama azcık da ürkütücü, korkmuyor değilim. Allahım herşeyi hayırlısıyla versin.
Amin canım
Kesinlikle öyle
Kaçıncı gebeliğin canım bu

benim biraz geçmişim kabarık olunca hep bi tedirginim ama çok şükür bu sefer doğru doktor çıkardı rabbim karşıma

kesinlikle çok dua etmemiz gerekiyor stres olmamamız lazım

Yaaa o kadar hakediyorsunuz ki mutluluğu, güzellikleri.. En kısa zamanda Allah size de nasip etsin bugün sayenizde mutluluğuma mutluluk ekledim. Çok da duygulandım. Dualarım sizinle

Benim hayatım hep stresle geçiyor ama mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum bu süreçte.
Benim ikinci gebeliğim bu. Yaşım 35 o yüzden bu tedirginlik. İnsan daha bi farkında oluyor galiba her şeyin.
Senin kanama durumu vardı yanlış hatırlamıyorsam, geçti değil mi sıkıntı yok inşallah..

Ahh kıyamam kuzum benim

rabbim ferahlık selamet versin inşallah

Evet canım 2 defa kanamam oldu

çok şükür iyiyiz şu an teyzoşu

iğneler ilaçlar iyi geldi vesile oldu

sende var mı bulantı falan gerçi daha erken ama ben sürünüyorum artık

Yaa canim soru cevap yapsanaaaa belirtiler neler merakla bekliyorum

Yaaa o kadar hakediyorsunuz ki mutluluğu, güzellikleri.. En kısa zamanda Allah size de nasip etsin bugün sayenizde mutluluğuma mutluluk ekledim. Çok da duygulandım. Dualarım sizinle
Yaaa kıyamam sana Sen eşinin evladına annelik yapıyordun dimi bak rabbim sanada verdi gönlün güzel kalbin güzel senin sağlıkla ilerlesin şimdi biliyoruz hamilesin o duamızı kabul etti rabbim sıradaki duamız sağlıkla ilerlemesi Sende bizleri duandan eksik etme kuzum

Ahh kıyamam kuzum benim

rabbim ferahlık selamet versin inşallah

Evet canım 2 defa kanamam oldu

çok şükür iyiyiz şu an teyzoşu

iğneler ilaçlar iyi geldi vesile oldu

sende var mı bulantı
Yaş kaçtı senin kuzum? Ben de daha hiçbir belirti yok. Bugün biraz kasık ağrısı başladı o kadar. Mide bulantısı zor ya umarım fazla sürmez. Çubuk kraker iyi gelir hep olsun elinin altında. Bu kadar istemişken off demek yok bize zaten

24 yaşındayım canım

Ayyy kesinlikle şikayet etmiyorum gerçekten
Eşim poşet yetiştiriyor ama bir şey çıkmıyor

bir sürü değişik değişik naneli mentollü ferah şekerler aldı

mihaliç peyniri ve yeşil zeytin iyi geliyor aklında olsun

kraker bir sürü aldım ama o anda bir şey yiyemiyorum ben ama hafif hafif hissediyorsam direk bol tuzlu şeylere yükleniyorum

Allah hepinizin güzel kalbine göre versin canım benim. Hepimizin bir sınavı var hayatta, sabrın sonu selamet.. Bugün özellikle hepiniz için dua edeceğim zaten hep ediyordum ama hamilelerin duası kabul olurmuş. Bir an önce sizin de sevinçlerinizi paylaşalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…